Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Izuchna

Edytowano - 18 lutego 2017, 19:39

Polecacie jakieś fajne piosenki?
Coś w stronę Imagine Dragons, Fall out boy, Panic! At the disco
Bo teraz mam chyba 4 piosenki których słucham ;_;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (23)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (23)
Avatar Krzyzak_Ball

Edytowano - 13 maja 2017, 20:56

@Izuchna: Polecam Avicii, a zwłaszcza On The Top Of The World, Wake Me Up, Hey Brother i inne.
Edit: no i oczywiście Sabaton :3. Midłej!

Avatar Park_Jiminnie

14 maja 2017, 16:50

@Krzyzak_Ball: I EVANESCENCE! KAZIK! METALLICA! RADIOHEAD! VOCALOIDY!

Avatar
Konto usunięte

24 lutego 2017, 18:57

Taco Hemingway

Avatar maks030707

24 lutego 2017, 00:25

praktycznie wszystkie utwory Alana Walkeka
galantis - no money
mike perry - the ocean
jedyny utwór jaki znam który został przeżyty przez prawie każdą stację i dalej się trzyma to I Took A Pill In Ibiza (seeb remix)

Avatar QueenOfSuburbia

24 lutego 2017, 00:03

Chyba 80% tego czego słucham, nie jest znane. Ale polecam Lord of the lost, Meinhard i Cinema Bizarre.

Avatar
Konto usunięte

18 lutego 2017, 19:30

Hipster mode on

Avatar CrazyMe

18 lutego 2017, 19:26

Syndrom Hipstera?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Deal życia

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Nie idź!

Trzeba brać osobną torbę

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka