Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Żartownisie
Mało znany szczegół
Papierowa szkoła posting
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 sierpnia 2024, 06:56
To mamy komórki na węgiel
Odpisz
27 maja 2018, 20:23
Od kiedy jesteśmy nudziarzami i uczą o nas w szkołach? XDD
Odpisz
30 stycznia 2018, 15:43
#Team_Dolnośląskie
Odpisz
27 lipca 2017, 09:47
#Teampyry
Odpisz
2 maja 2017, 19:25
,,Ogólnie zadupie" Do najprostsze opisanie tego co widzę za swoim oknem. A mieszkam 2 kilometry od Lublina. A i tak na zadupiu. Lubelska logika.
Odpisz
2 lipca 2017, 20:21
@Mikatrix: Lubelskie nie jest takie złe....
Odpisz
2 lipca 2017, 20:24
@Ameron: No nie jest. Czy ja mówię że jest złe. Kocham swoje zadupie. #lokalnypatriota
Odpisz
2 lipca 2017, 20:54
@Mikatrix: 2 kilometry od Lublina to nie takie "zadupie"
Odpisz
2 lipca 2017, 20:56
@Ameron: No nie aż takie. Ale jednak.
Odpisz
2 lipca 2017, 21:02
@Mikatrix: Prawdziwe Lubelskie zadupie jest bliżej granicy :P
Odpisz
2 lipca 2017, 21:02
@Ameron: Wiem. Bylem.
Odpisz
2 lipca 2017, 21:11
@Mikatrix: A przy Białorusi czy Ukrainie?
Odpisz
2 lipca 2017, 21:58
@Ameron: Ukrainie.
Odpisz
3 lipca 2017, 14:35
@Mikatrix: Blisko taniej siły roboczej :P
Odpisz
18 lutego 2017, 19:29
Ja tam lubię swoją wieś i zieleń~
Odpisz
2 lipca 2017, 20:22
@lorax12: Wieś zawsze lepsza niż miasto.
Odpisz
29 czerwca 2017, 14:36
Prawię Hiszpania ino piździ
Odpisz
15 maja 2017, 19:10
#WielkopolskaMasterRace
Odpisz
26 czerwca 2017, 12:09
@ShadowPie: #MałopolskaMR
Odpisz
22 lutego 2017, 14:46
ejejej. Ja nie pije by zapomnieć gdzie mieszkam bo Dolny Śląsk to jeden z najpiękniejszych regionów w Polsce.
Prawie Niemcy? Lepsi Niemcy niż Ruscy i Ukraina. Aha, i do Europy mamy najbliżej :/
Odpisz
25 lutego 2017, 16:27
@Pikapool: Chyba ci się gościu coś pomyliło. Polacy to tacy ruscy co myślą, że są francuzami każdy to wie :P. A po drugie wolałbym być Rosjaninem lub Ukraińcem którzy są naszymi braćmi i mieszkać w biedzie niż być jakimś Niemcem którzy nawet nas nie przypominają. Popatrz na polskę i na Europę. Widzisz jakieś podobieństwa bo ja nie.
Odpisz
25 lutego 2017, 18:40
@JanuszTheFat: Nie zrozumiałeś wypowiedzi :p chodzi o to ze mamy bliżej do Europy ( w kilometrach) niż np. taki Warszawiak który się za pana świata uważa ;)
Odpisz
25 lutego 2017, 22:15
@Pikapool: A to przepraszam :)
Odpisz
18 lutego 2017, 20:28
I nagle wszyscy jejowicze zdradzają nazwę województwa, w którym mieszkają. Piszcie, piszcie z każdym komentarzem jestem bliżej waszego domu ;)
Odpisz
18 lutego 2017, 21:25
czekam hehe
Odpisz
18 lutego 2017, 21:58
@Piotro165: Żadnych optymistycznych wersji. To nie będzie przyjemne spotkanie.
Odpisz
18 lutego 2017, 22:03
moje terytorium mam łatwiej cię zgw*łcić
Odpisz
18 lutego 2017, 22:11
@Piotro165: A więc postanowione. Ty zginiesz pierwszy.
Odpisz
18 lutego 2017, 22:54
ale wcześniej gwałt
Odpisz
18 lutego 2017, 23:59
Pomordujemy dzisiaj razem? No chodź zrobimy to! Tak dawno nie bawiłam się, nadchodzi śmierć (nie wiedziałam co tu dać XD) zgubiłaś broń czy co?
Odpisz
19 lutego 2017, 00:04
o dwie przyjdą hehehe
Odpisz
19 lutego 2017, 00:19
@Piotro165: O tak, dwa nożyki w twoich flakach. Już nie mogę się doczekać, żeby potaplać się w twojej krwi ;3
Odpisz
19 lutego 2017, 00:28
mrrr
Odpisz
22 lutego 2017, 14:23
Prawie Hiszpania
Odpisz
22 lutego 2017, 14:25
Czarno, Komórki, Granica Czech.
Odpisz
22 lutego 2017, 14:27
Mafia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
22 lutego 2017, 14:35
ja na twoim miejscu bym nie chciał znaleźć mojego domu.
Odpisz
22 lutego 2017, 14:51
A może taki erazmusik :>
Odpisz
22 lutego 2017, 14:58
walkiria?!? Wallhalo nadchodze!
Odpisz
22 lutego 2017, 20:03
ZNACZY, ZAKAMUFLOWANA OPCJA NIEMIECKA.
Odpisz
22 lutego 2017, 23:30
@kafelka_w_kuchni: No i to jest odpowiednie nastawienie :D
Odpisz
23 lutego 2017, 16:21
wbijaj na mazury!!!
Odpisz
23 lutego 2017, 18:40
Dolnośląskie, Wrocław
Odpisz
23 lutego 2017, 10:29
nudziarze ;-;
Odpisz
19 lutego 2017, 12:18
psy dupami szczekają
Odpisz
22 lutego 2017, 18:44
@Nowa_Na_Jeja: Lel ja też
Odpisz
22 lutego 2017, 21:12
@Nowa_Na_Jeja: także
Odpisz
22 lutego 2017, 21:55
@SCP_999: Podlaskie dobre, podlaskie fajne -kojarzę z wattpada twoją nazwę ;w;-
Odpisz
22 lutego 2017, 18:42
To prawda, Toruniu zastępujemy "tak" słowem "jo" ale to chyba łatwe do zrozumienia.
Ps. W lato tutaj naprawdę dużo ludzie grillują.
Odpisz
Edytowano - 22 lutego 2017, 21:16
@Parix772: To chyba od niemieckiego "Ja", tak mi się wydaje.
Odpisz
18 lutego 2017, 23:14
Zakamuflowana opcja Niemiecka.
Odpisz
22 lutego 2017, 20:04
@xx0912xx: Ja też.
Odpisz
18 lutego 2017, 20:37
Słowo ino skojarzyło mi się z gwarą małopolską
Odpisz
22 lutego 2017, 18:28
@JanuszTheFat: Taaa... U nas nawet nauczyciele tak mówią...
Odpisz