Każdy kibicuje po swojemu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ikony
Przyszłość jest piękna
To bilet w jedną stronę skarbie
Nieuczciwa ocena
To musiało być męczące
Z klasą się trzeba urodzić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 stycznia 2019, 07:32
Korona Kielce kurczę widelce
Odpisz
23 lutego 2017, 11:13
Co jak co, ale You'll never walk alone to najpiękniejsza przyśpiewka jaką słyszałem.
Odpisz
18 lutego 2017, 23:08
O co chodzi?
Odpisz
23 lutego 2017, 16:34
przyśpiewki różnych klubów piłkarskich ;-;
Odpisz
18 lutego 2017, 22:45
o co chodzi z tym demotem?
Odpisz
18 lutego 2017, 22:50
Admin każdy lepszy obrazek przerabia na demotywator.
Odpisz
18 lutego 2017, 22:22
jaka arka chyba lechia
Odpisz
18 lutego 2017, 22:23
@jastrzeb: lol
Odpisz
18 lutego 2017, 22:23
@jastrzeb: Lechia Gdynia ku*wa świnia?
Odpisz
18 lutego 2017, 22:28
@Lukasgda123: Lechia Gdańsk kur*a szajs
Odpisz
18 lutego 2017, 22:28
@jastrzeb: Tekst z Arką bardziej znany.
Odpisz
18 lutego 2017, 22:30
@Lukasgda123: w sumie ta ale będę jej bronił
Odpisz
18 lutego 2017, 22:30
@jastrzeb: me too
Odpisz
18 lutego 2017, 22:21
You'll never Dąb alone
Odpisz
18 lutego 2017, 22:21
żeby tylko admin przepuścił
Odpisz