Żebranie o strzałeczki w górę?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Angielskie śmieszki
Dwa oblicza
To będzie bolało
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 lutego 2013, 21:34
jeszcze żebranie wytrzymam, ale irytujące jest to, że w profilu pokazuje tylko łapki w górę (żebry) a minusów to już nie (palladyni nie-dla-żebrów)
Odpisz
14 lutego 2013, 14:16
Kradziej nicku
Odpisz
14 lutego 2013, 17:11
@analion: anal , nie denerwuj się xD
Odpisz
14 lutego 2013, 18:50
@analion: jestem od ciebie starszy na jeja...
Odpisz
14 lutego 2013, 18:51
a to druga sprawa. Anal a Enal to różnica spora.
Odpisz
14 lutego 2013, 19:20
sory za spam: a nawet, jeśli nie jestem starszy, to na pewno nie ukradłem tobie nicku, bo tego używałem latami, zanim zarejstrowałem sie na jeja.
Odpisz
14 lutego 2013, 19:24
Jajca sobie robie xD. Na jeja od 2006 luty :p. A nick jeszcze wczesniej :x
Odpisz
15 lutego 2013, 09:18
nie chodzi mi o "Anal" If you know what i mean ...
Odpisz
14 lutego 2013, 19:13
heh dajćie szczałke w góre jeśli lubisz dayse :) daje
Odpisz
11 lutego 2013, 13:34
Tacy ludzie są żałośni
Kto się zgadza strzałka w górę xD
Gdyby ktoś się jeszcze nie domyślił to to był sarkazm
Odpisz
11 lutego 2013, 17:59
@Szalona_: każdy ma swoje prawo do wstawiania negatywnych czy pozytywnych strzałek więc nie można ich wyzywać, no chyba że ktoś specjalnie robi komuś na złość
Odpisz
12 lutego 2013, 10:23
@frazeologizm: nie , chodzi o to że niektórzy tak żebrają że głowa mała ...
np. KTO LUPI MESIEGO TO ŁAPA W GUTRE
kto lubi ten filmik ten łapa w góre !!!!!!!!
i to jest właśnie żałosne , takie żebranie , jakby to im coś dało ...
niektórzy wyciągają od wszystkich strzałeczki w górę ...
Odpisz
13 lutego 2013, 18:24
na początku przeczytałem zamiast mes-iego to mesiego D: (chodzie że przez si a nie s-i
Odpisz
13 lutego 2013, 19:29
@Szalona_: Avek twój coś mi mówi.
Odpisz
13 lutego 2013, 19:32
@sarnasarna: Jeśli słyszysz jak przedmioty martwe mówią do Ciebie to nie jest zbyt dobrze. Nie no dobra, dawaj o co chodzi ;D
Odpisz
13 lutego 2013, 23:02
@Szalona_: czy ten avek to żeńska wersja finna?
Odpisz
13 lutego 2013, 23:03
@makajet: Nie, to jest Królewna Ognia w jego czapce. Ale i tak brawo za spostrzegawczość ;)
Odpisz
13 lutego 2013, 23:05
@Szalona_: :D daje ci strzałe za avka
Odpisz
14 lutego 2013, 09:44
spox :)
Odpisz
14 lutego 2013, 11:18
@frazeologizm: Ale jej chodzi o tych co żebrają, a nie tych co dają.
Odpisz
14 lutego 2013, 11:17
Najgorsze jest to , ze niektórzy ludzie dają te łapki w górę żebrakom.
Odpisz
13 lutego 2013, 19:30
Ja Na zebranie automatycznie daje strzalke w dol
Odpisz
13 lutego 2013, 19:21
Ee dzieci morda -.-'
Odpisz
13 lutego 2013, 18:33
Jeja in a nutshell.
Odpisz
13 lutego 2013, 18:31
yyyy jem zupe kto się zgadza łapka w górę :D
Odpisz