Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Dobrze czasem się oderwać
Lekko nie będzie
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 czerwca 2017, 14:49
Czym to się różni od homoseksualizmu. I tu i tu zgoda. I tu i tu zło.
Odpisz
3 października 2018, 07:24
homo nie jest złem, to normalni ludzie o innej orientacji
Odpisz
19 lutego 2017, 16:18
Proszę nie r*chać zwierząt.
Odpisz
24 lutego 2017, 12:29
@Fussion: No właśnie.
Odpisz
24 lutego 2017, 23:12
@Fussion: Ok.. Nie będę cię r*chać ;)
Odpisz
24 lutego 2017, 23:58
@Zeromus: Jak to, nie przestawaj
Odpisz
25 lutego 2017, 11:03
@Fussion: Nie :P
Odpisz
19 lutego 2017, 13:38
Po śmierci Hitlera Niemcy się spie**oliły.
Odpisz
24 lutego 2017, 12:28
@maxiu1244: A skąd masz pewność, że Hitler sam nie był jakimś po***** (poza tym, że wiadomo co zrobił) takie fakty mogą być jeszcze bardziej ukrywane niż wszystko inne..
Odpisz
24 lutego 2017, 13:42
@Zeromus: Hitler był kaprofilem
Odpisz
24 lutego 2017, 13:48
@lorax12: Kto wie.. Nie wiadomo, Jakby były wiarygodne dowody, to możnaby tak otwarcie mówić.
Odpisz
24 lutego 2017, 13:53
@Zeromus: ekhem
Książka "Spowiedź Hitlera"
Odpisz
24 lutego 2017, 13:55
@lorax12: Masz pewność, że nie została ona zmanipulowana ?
Odpisz
24 lutego 2017, 14:05
@Zeromus: pewności mieć nie mogę
Tak samo jak na to, że Ziemia jest okrągła
Odpisz
24 lutego 2017, 14:53
@lorax12: Na to, że Ziemia jest okrągła nie ma dowodu.. Bo ziemia jest spłaszczona na biegunach.. Czyli nie jest idealną kulą.. Ale na to są dowody naukowe (nie tylko zdjęcia z kosmosu)
Odpisz
24 lutego 2017, 18:35
@Zeromus: Fake
Każdy wie, że Ziemia jest w kształcie Gruszki
Odpisz
24 lutego 2017, 19:34
@lorax12: kłamiesz.. ziemia ma kształt welocyraptora
Odpisz
24 lutego 2017, 20:31
@Zeromus: foremnego*
Odpisz
24 lutego 2017, 22:10
@lorax12: No a jakiego ? Płaskiego ?
Odpisz
24 lutego 2017, 22:26
@Zeromus: *śmiech z sitcomu*
Odpisz
24 lutego 2017, 22:33
@lorax12: Tyle wygrać
Odpisz
24 lutego 2017, 22:37
@Zeromus: :>
Odpisz
19 lutego 2017, 13:38
Odpisz
19 lutego 2017, 13:41
@TheTemplar: Niektórzy ludzie są chorzy.
Odpisz
Edytowano - 19 lutego 2017, 13:56
@Absolutna_Mega_Absol: No co, każdemu zdarzy się czasem przeziębić
Odpisz
24 lutego 2017, 13:45
@Absolutna_Mega_Absol: teoretycznie to nie ma sensu bo ludzie to też zwierzęta...
Odpisz
24 lutego 2017, 17:23
@lorax12: Loading...
Odpisz
24 lutego 2017, 18:35
@Absolutna_Mega_Absol: o nie
Odpisz
24 lutego 2017, 19:13
@lorax12: To ma sens
Odpisz
24 lutego 2017, 19:23
@Absolutna_Mega_Absol: :3
Odpisz
19 lutego 2017, 13:58
A na zdjęciu 4 osoby. No zajebisty protest muszę przyznać i równie zajebista propaganda...
Fakt, że w 80mln kraju znajdzie się kilku czy kilkudziesięciu oszołomów chyba nie powinno nikogo dziwić, bo to jest normalna sprawa, że w takiej dużej grupie statystycznej znajdzie się jakaś aberracja.
Odpisz
19 lutego 2017, 14:00
@Nanook: Na zdjęciu jest więcej osób, ale nie stoją tak blisko siebie.
Odpisz
Edytowano - 19 lutego 2017, 14:03
@TheTemplar: A nie pomyślałeś może, że hmmm... to mogą być zwykli przechodnie jak ma to normalnie miejsce? Nie sądzisz chyba, że w czasie protestów zamyka się place i wpuszcza tam tylko protestujących...
Odpisz
19 lutego 2017, 14:05
@Nanook: No nie, ale równie dobrze mogą to być inni protestujący albo może nie wszyscy są na zdjęciu. Nie wiemy.
Odpisz
19 lutego 2017, 16:29
@TheTemplar: Rzeczywiście. Najbardziej charakterystyczną cechą protestujących jest brak plakatów, ulotek i organizacji.
Odpisz
19 lutego 2017, 16:30
@Nanook: Ewentualnie stoją w innym miejscu.
Odpisz
19 lutego 2017, 16:42
@TheTemplar: Ewentualnie jakaś pseudodziennikarka chciała zrobić aferę z niczego, aby dostać hajs.
Poczytałem trochę o tej organizacji ZETA, która to właśnie protestuje przeciwko temu zakazowi. Według ich oficjalnej strony składa się ona dokładnie z 3 (!) członków:
Pan trzymający psa to Miki, bibliotekarz od 2003 roku. Jest konserwatystą i prawicowcem. Pierwszy kontakt seksualny z psem odbył w wieku 15 lat.
Pan rozdający ulotki ma ksywkę Komet. Więcej za dużo o nim nie wiadomo.
Pan stojący po prawej to Patrick, lat 29. Główny administrator organizacji. Z wykształcenia chemik. Z powodu problemów w pracy nie może żyć ze swoim zwierzęcym partnerem i jest z tego powodu bardzo smutny.
Konkludując: Ta organizacja to większy żart niż Partia Przyjaciół Piwa i nie ma co robić afery z tego, że 3 oszołomów lubi trochę za bardzo swoje pieski, a zwłaszcza nie ma co oceniać całego narodu przez pryzmat 3 zwyroli.
Odpisz
24 lutego 2017, 11:00
@Nanook: tak jak polacy w lolu (opinia ,że to nooby ) ale poprostu na eune jest 50-30% polaków i część z nich to muszą być nooby przez co spotykam się z rasizmem
Odpisz
19 lutego 2017, 14:24
Mówiłem, ostrzegałem... Wszystko zaczyna się zgadzać...
Odpisz