Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

9 czerwca 2017, 14:49

Czym to się różni od homoseksualizmu. I tu i tu zgoda. I tu i tu zło.

Avatar
Konto usunięte

3 października 2018, 07:24

homo nie jest złem, to normalni ludzie o innej orientacji

Avatar Fussion

19 lutego 2017, 16:18

Proszę nie r*chać zwierząt.

Avatar JakubJJJ

24 lutego 2017, 12:29

@Fussion: No właśnie.

Avatar Zeromus

24 lutego 2017, 23:12

@Fussion: Ok.. Nie będę cię r*chać ;)

Avatar Fussion

24 lutego 2017, 23:58

@Zeromus: Jak to, nie przestawaj

Avatar Zeromus

25 lutego 2017, 11:03

@Fussion: Nie :P

Avatar maxiu1244

19 lutego 2017, 13:38

Po śmierci Hitlera Niemcy się spie**oliły.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar Zeromus

24 lutego 2017, 22:33

@lorax12: Tyle wygrać

Avatar lorax12

24 lutego 2017, 22:37

@Zeromus: :>

Avatar TheTemplar

19 lutego 2017, 13:38

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Absolutna_Mega_Absol

24 lutego 2017, 19:13

@lorax12: To ma sens

Avatar lorax12

24 lutego 2017, 19:23

Avatar Nanook

19 lutego 2017, 13:58

A na zdjęciu 4 osoby. No zajebisty protest muszę przyznać i równie zajebista propaganda...
Fakt, że w 80mln kraju znajdzie się kilku czy kilkudziesięciu oszołomów chyba nie powinno nikogo dziwić, bo to jest normalna sprawa, że w takiej dużej grupie statystycznej znajdzie się jakaś aberracja.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Nanook

19 lutego 2017, 16:42

@TheTemplar: Ewentualnie jakaś pseudodziennikarka chciała zrobić aferę z niczego, aby dostać hajs.

Poczytałem trochę o tej organizacji ZETA, która to właśnie protestuje przeciwko temu zakazowi. Według ich oficjalnej strony składa się ona dokładnie z 3 (!) członków:
Pan trzymający psa to Miki, bibliotekarz od 2003 roku. Jest konserwatystą i prawicowcem. Pierwszy kontakt seksualny z psem odbył w wieku 15 lat.
Pan rozdający ulotki ma ksywkę Komet. Więcej za dużo o nim nie wiadomo.
Pan stojący po prawej to Patrick, lat 29. Główny administrator organizacji. Z wykształcenia chemik. Z powodu problemów w pracy nie może żyć ze swoim zwierzęcym partnerem i jest z tego powodu bardzo smutny.

Konkludując: Ta organizacja to większy żart niż Partia Przyjaciół Piwa i nie ma co robić afery z tego, że 3 oszołomów lubi trochę za bardzo swoje pieski, a zwłaszcza nie ma co oceniać całego narodu przez pryzmat 3 zwyroli.

Avatar kokosek112

24 lutego 2017, 11:00

@Nanook: tak jak polacy w lolu (opinia ,że to nooby ) ale poprostu na eune jest 50-30% polaków i część z nich to muszą być nooby przez co spotykam się z rasizmem

Avatar
Konto usunięte

19 lutego 2017, 14:24

Mówiłem, ostrzegałem... Wszystko zaczyna się zgadzać...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Dobrze czasem się oderwać

Lekko nie będzie

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka