Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sebzer

24 lutego 2017, 00:41

zawsze to powtarzam jak z kimsś gram. Typ gada: co ty odpoerdalasz zaraz cie przeciwnicy złapia i zabiją!
-nie mogą tefo zrobić...
-???
-jeśli ja nie wiem co robie to oni tym bardziej xD *pentakill*

Avatar GalenMarek

23 lutego 2017, 23:06

Blef ostateczny.

Avatar Pitrekkk

23 lutego 2017, 19:35

Czyli ja, kiedy gram na Riven.

Avatar UkradliMiNick

Edytowano - 23 lutego 2017, 19:56

@Pitrekkk: by grać riven wystarczy tylko brutalny gwałt na klawiaturze
no i myszce bo autoataczki

Avatar Pitrekkk

23 lutego 2017, 20:08

@UkradliMiNick: Właśnie nie.

Avatar Pitrekkk

23 lutego 2017, 20:10

@Pitrekkk: Riven ma pierdyliard annulowań animacji, fajne to umieć, by zrobić szybko combo. Ale ja się nie znam, jestem jedynie mainerem Vel koza, Xeratha i Gangplanka :p

Avatar Pitrekkk

23 lutego 2017, 20:11

@UkradliMiNick: No i czasem śmiećtariny.

Avatar UkradliMiNick

23 lutego 2017, 20:12

@Pitrekkk: ważne że na bronz-silver
elo gwałt na klawie starczy :v

Avatar Pitrekkk

23 lutego 2017, 20:14

@UkradliMiNick: No ja vel kozem gw**ce mainerów postaci, które powinny gw**cić vel koza, także wiesz. I potem piszą "omg so noob champ for noobz", "OMG BROKEN SHITTTT11111".

Avatar UkradliMiNick

23 lutego 2017, 20:16

@Pitrekkk: jak się na kogoś przegrywa to nawet azir potrafi być noob champem :D

Avatar Pitrekkk

23 lutego 2017, 20:45

@UkradliMiNick: Trochę się nie dziwię. Vel koz na moim buildzie może z 2 pasywami z W i dołożonym Q wyrabać za tysiąc. Ach, te 23/0. Ogólnie to składam Mejaikę - to cały sekret. Ja składam Mejaikę na wszystkim co jest pod AP i umiem tym grać.

Avatar Pitrekkk

Edytowano - 23 lutego 2017, 20:46

@UkradliMiNick: Taaaa, bo Azir w early game robi takie chore dipsy :p

Avatar FeedorMid1

Edytowano - 23 lutego 2017, 22:54

@Pitrekkk: Rób co chesz, dopóki nie mainujesz yasuo.

Taktyczny suchar - jaka jest najgorsza choroba psychiczna? Main yasuo.

Avatar kubakk12

23 lutego 2017, 20:55

karne w fifie

Avatar Krystiankr1

Edytowano - 23 lutego 2017, 20:17

Wiecie gdzie kupić skyrim na Ps3 z polskim dubbingiem?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 23 lutego 2017, 20:33

@Krystiankr1: Z tego co mówi Wikipedia i parę innych stron, to nie istnieje. Z polskim dubbingiem jest tylko wersja na PC.

Avatar maroko11

23 lutego 2017, 20:01

RUSHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

Avatar
Konto usunięte

19 lutego 2017, 16:47

Czyli najlepsza taktyka przeciwko komuś kto próbuje przewidzieć twoje ruchy.

Avatar KingsMax

23 lutego 2017, 19:11

W jakimś filmie walczyli ze sztuczną inteligencją w taki sposób.

Avatar
Konto usunięte

23 lutego 2017, 19:23

@KingsMax: Tak orkowie w wh40k zaginają nekronów.

Avatar Crobat

Edytowano - 23 lutego 2017, 19:59

Nie da się skontrować "WAAAGH!BIĆ LUDZIUF!"

Avatar Dark_Dante

23 lutego 2017, 19:38

Trochę peinaczone jedno z wojennych praw Murphy'iego. Chociaż i tak najlepszy był dopisek O’Toole’a "Murphy był optymistą."

Avatar
Konto usunięte

23 lutego 2017, 19:23

Moje nowe motto szachowe

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To by wystarczyło

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Ładne rzeczy

To będzie bolało

Północne Węgry

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka