Najlepsza taktyka wojenna
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ładne rzeczy
To będzie bolało
Północne Węgry
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 lutego 2017, 00:41
zawsze to powtarzam jak z kimsś gram. Typ gada: co ty odpoerdalasz zaraz cie przeciwnicy złapia i zabiją!
-nie mogą tefo zrobić...
-???
-jeśli ja nie wiem co robie to oni tym bardziej xD *pentakill*
Odpisz
23 lutego 2017, 23:06
Blef ostateczny.
Odpisz
23 lutego 2017, 19:35
Czyli ja, kiedy gram na Riven.
Odpisz
Edytowano - 23 lutego 2017, 19:56
@Pitrekkk: by grać riven wystarczy tylko brutalny gwałt na klawiaturze
no i myszce bo autoataczki
Odpisz
23 lutego 2017, 20:08
@UkradliMiNick: Właśnie nie.
Odpisz
23 lutego 2017, 20:10
@Pitrekkk: Riven ma pierdyliard annulowań animacji, fajne to umieć, by zrobić szybko combo. Ale ja się nie znam, jestem jedynie mainerem Vel koza, Xeratha i Gangplanka :p
Odpisz
23 lutego 2017, 20:11
@UkradliMiNick: No i czasem śmiećtariny.
Odpisz
23 lutego 2017, 20:12
@Pitrekkk: ważne że na bronz-silver
elo gwałt na klawie starczy :v
Odpisz
23 lutego 2017, 20:14
@UkradliMiNick: No ja vel kozem gw**ce mainerów postaci, które powinny gw**cić vel koza, także wiesz. I potem piszą "omg so noob champ for noobz", "OMG BROKEN SHITTTT11111".
Odpisz
23 lutego 2017, 20:16
@Pitrekkk: jak się na kogoś przegrywa to nawet azir potrafi być noob champem :D
Odpisz
23 lutego 2017, 20:45
@UkradliMiNick: Trochę się nie dziwię. Vel koz na moim buildzie może z 2 pasywami z W i dołożonym Q wyrabać za tysiąc. Ach, te 23/0. Ogólnie to składam Mejaikę - to cały sekret. Ja składam Mejaikę na wszystkim co jest pod AP i umiem tym grać.
Odpisz
Edytowano - 23 lutego 2017, 20:46
@UkradliMiNick: Taaaa, bo Azir w early game robi takie chore dipsy :p
Odpisz
Edytowano - 23 lutego 2017, 22:54
@Pitrekkk: Rób co chesz, dopóki nie mainujesz yasuo.
Taktyczny suchar - jaka jest najgorsza choroba psychiczna? Main yasuo.
Odpisz
23 lutego 2017, 20:55
karne w fifie
Odpisz
Edytowano - 23 lutego 2017, 20:17
Wiecie gdzie kupić skyrim na Ps3 z polskim dubbingiem?
Odpisz
Edytowano - 23 lutego 2017, 20:33
@Krystiankr1: Z tego co mówi Wikipedia i parę innych stron, to nie istnieje. Z polskim dubbingiem jest tylko wersja na PC.
Odpisz
23 lutego 2017, 20:01
RUSHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
Odpisz
19 lutego 2017, 16:47
Czyli najlepsza taktyka przeciwko komuś kto próbuje przewidzieć twoje ruchy.
Odpisz
23 lutego 2017, 19:11
W jakimś filmie walczyli ze sztuczną inteligencją w taki sposób.
Odpisz
23 lutego 2017, 19:23
@KingsMax: Tak orkowie w wh40k zaginają nekronów.
Odpisz
Edytowano - 23 lutego 2017, 19:59
Nie da się skontrować "WAAAGH!BIĆ LUDZIUF!"
Odpisz
23 lutego 2017, 19:38
Trochę peinaczone jedno z wojennych praw Murphy'iego. Chociaż i tak najlepszy był dopisek O’Toole’a "Murphy był optymistą."
Odpisz
23 lutego 2017, 19:23
Moje nowe motto szachowe
Odpisz