Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Za co ta premia
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Znak czasów
Nigdy na to nie wpadną
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 lutego 2010, 11:46
ja sprzedaje po 30 groszy za 1 kg ktoś chętny? xd 5/5
Odpisz
25 grudnia 2017, 18:17
@XXXZIOMEKXXX: oferta dalej aktywna? :p
Odpisz
13 sierpnia 2018, 20:37
@XXXZIOMEKXXX: kupuję
Odpisz
13 marca 2010, 17:32
zgadzam sie z szalonaXD obrazek 3.70/5
Odpisz
7 lutego 2010, 19:55
a po co komu?? na ulicy za darmo XD
Odpisz
29 stycznia 2010, 12:16
w lato sobie kupie bo nie będe miał żadnej rozrywki XD
Odpisz
25 stycznia 2010, 18:33
4/5
Odpisz
24 stycznia 2010, 18:29
swietny sposob na polepszenie handlu w polsce5/5
Odpisz
24 stycznia 2010, 11:47
3/5
Odpisz
23 stycznia 2010, 16:31
2/5
Odpisz
23 stycznia 2010, 12:27
1
Odpisz
22 stycznia 2010, 21:31
Fajnie bo to zdjęcie moje siostra zrobiła na rynku w policach.
Pozdro amka13
Odpisz
22 stycznia 2010, 19:59
A JA SPRZEDAJE PO 100 ZL PO 1 KG BO ZLOTA BARWA xD
Odpisz
22 stycznia 2010, 19:48
Ciekawe czy ktoś to kupił.
5/5
Odpisz
22 stycznia 2010, 17:18
bo każdy wie żew to nie fotomontaż
Odpisz
22 stycznia 2010, 16:36
ale nikt nie twerdzi że to fotomontaż -.-
Odpisz
22 stycznia 2010, 16:30
To nie fotomontaż taki znak jest na moim rynku
Odpisz