Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Fajnie że odpowiedzieli
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nieuczciwa ocena
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 lutego 2017, 18:20
W HearthStonie rankedy masz od razu
Odpisz
Edytowano - 19 lutego 2017, 20:40
Polska już se obcykała fajnie.
Przedszkolaki w wieku 6 lat do podstawówki idą a podstawówka 8 lat będzie czyli jak z podbazy wyjdą to będą mieć 14 lat potem takiego do następnej szkoły na 4 lata i takiemu debilowi się nie będzie chciało uczyć dalej i pójdzie do pracy za minimalną od razu.
Profit dla państwa.
Odpisz
19 lutego 2017, 20:46
@maxiu1244: Ale, ale, w obu przypadkach maturę piszesz jak masz 18 lat .-. Nie chce mi się uczyć tak samo mając system z gimnazjum.
Odpisz
19 lutego 2017, 20:46
@maxiu1244: a podstawówki nie miały znów być od 7?
Odpisz
19 lutego 2017, 21:43
@maxiu1244: Nie widzę zbyt dużego sensu w twoim komentarzu
"Debile", którym nie chce się uczyć były, są i zawsze będą, nie widzę jakiegoś związku pomiędzy nimi a nowym systemem
I państwu są też potrzebni ludzie wykształceni, po odpowiednich studiach do pracy w określonych miejscach(np. W urzędach)
To nie oznacza, że jestem za nowym systemem, ta zmiana jest mi jakoś całkowicie obojętna
Odpisz
19 lutego 2017, 21:54
Nowy system został zaplanowany z myślą o tym że znaczna większość uczniów zrezygnuje z dalszej nauki i wyższych zarobków idąc w wieku 18 lat do pierwszej pracy którą znajdą a pieniądze z ich pracy pójdą do państwa.
Odpisz
19 lutego 2017, 21:55
Ale z tym nowym systemem o rok wcześniej będą szli do prac.
Odpisz
Edytowano - 19 lutego 2017, 22:03
@maxiu1244: Zwolennik teorii spiskowych? Ten system "8 podbazy i 4 licbazy" jest stary jak świat i na system z gimnazjum tak samo reagowano. Tylko że gimnazjum to faktycznie błąd wszechczasów.
Odpisz
19 lutego 2017, 22:13
Państwu brakuje funduszy także usuwają gimnazja.
Odpisz
19 lutego 2017, 22:22
@maxiu1244: Politycy nie są w stanie przewidzieć co młody człowiek będzie chciał zrobić po zakończeniu nauki
Jeśli będzie chciał od razu pracować to po prostu wybierze nowy odpowiednik zawodówki/technikum, jeśli będzie chciał się dalej uczyć to wybierze liceum
I jeśli utrzyma się trend, który obecnie panuje(przynajmniej w mojej okolicy), to młodzież nadal powinna szturmować licea, a potem iść na uczelnie wyższe
Odpisz
19 lutego 2017, 22:28
Większość młodzieży ogłupia się i sądzi że tak po prostu zaczną zarabiać w ch*j pieniędzy bez wysiłku i nauki także raczej większość pójdzie do pracy po ukończeniu 18 roku życia
Odpisz
19 lutego 2017, 22:37
@maxiu1244: No cóż, sądziłem, że ta młodzież jest odrobinę mądrzejsza, ciut ambitniejsza i ma bardziej realistyczne podejście do przyszłości. Ale skoro niektórych zadowala zapieprzanie fizyczne no to cóż poradzić
Odpisz
25 lutego 2017, 23:04
Czy ja wiem ;-; w takiej gimbie znajdują sie 3 najgorsze lata młodego człowieka ;-;
Odpisz
26 lutego 2017, 01:59
Czemu błąd wszechczasów? Może i gimnazjum to kulminacja,, patologii'', ale chyba już lepiej zebrać to w jednym miejscu niż puścić takiego przykładowego 17 latka, który nie zdał parę razy między małe dzieciaki, które jeszcze nie do końca kumają co im szkodzi, a co nie.
Odpisz
25 lutego 2017, 22:19
zaniedługo będzie tak, że żeby dostać się do szkoły, musi mieć przynajmniej Golda 3
Odpisz
19 lutego 2017, 23:22
Od 2 są chyba.
Odpisz
25 lutego 2017, 23:48
@Macio720: przedszkola chyba
Odpisz