memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
3 listopada 2025, 23:12
rel
Odpisz
16 kwietnia 2018, 16:42
O,pewnie twoje piernikowe Latte na sojowym mleku ma 20,00001stopni zamiast 20,01.
23 lutego 2017, 20:23
wow ostatnio takie kupiłem
23 lutego 2017, 20:48
@BOSS111: Na ch*j dałeś ten sztuczny filtr?
23 lutego 2017, 23:47
@wojtekrozrabiaka: nie podoba się?
23 lutego 2017, 23:49
@wojtekrozrabiaka: dla mnie ładniejsze ze sztucznym filtrem ale tu masz bez
24 lutego 2017, 13:17
@wojtekrozrabiaka: wincyj raka xD
24 lutego 2017, 10:02
dobre pomarańczowe
20 lutego 2017, 17:47
Ktoś to jadł już?
20 lutego 2017, 20:50
@Wenglan: ja ;-;
23 lutego 2017, 20:22
@Wenglan: Ja
23 lutego 2017, 20:24
@Wenglan: ja
23 lutego 2017, 20:33
@Wenglan: IMHO zwykłe są lepsze. Te takie sobie.
23 lutego 2017, 20:47
23 lutego 2017, 22:21
@Wenglan: nie
24 lutego 2017, 00:04
@Wenglan: dobre są
24 lutego 2017, 08:33
@Wenglan: Całkiem dobre.
24 lutego 2017, 09:27
@Wenglan: ja, u mnie były już w sklepie jak tego nie reklamowali
24 lutego 2017, 09:46
@Nilciaxd:
@creeper_girl: wyprzedaż
24 lutego 2017, 02:08
Spoko z moim szczęściem trafiłabym na opakowanie, w którym nie ma żadnego szczęścia...
20 lutego 2017, 18:01
I miłości ;-;
20 lutego 2017, 18:17
Do tego polecam masturbacje.
23 lutego 2017, 20:05
@Kurt_Cobain: w sumie to ma sens
23 lutego 2017, 22:48
@Kurt_Cobain: Miałyby biały kolor :P
Socjopata lubi to.
23 lutego 2017, 20:16
Ahh... pamiętam smak tych cukierków
23 lutego 2017, 20:11
Są też inne opcje.
20 lutego 2017, 18:19
Proszę nie
20 lutego 2017, 20:01
O smaku raka, o kurde
23 lutego 2017, 20:08
@TheGardenPL: Musze kupi :"D
23 lutego 2017, 20:01
A tu smak depresji.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież3 listopada 2025, 23:12
rel
Odpisz
16 kwietnia 2018, 16:42
O,pewnie twoje piernikowe Latte na sojowym mleku ma 20,00001stopni zamiast 20,01.
Odpisz
23 lutego 2017, 20:23
wow ostatnio takie kupiłem
Odpisz
23 lutego 2017, 20:48
@BOSS111: Na ch*j dałeś ten sztuczny filtr?
Odpisz
23 lutego 2017, 23:47
@wojtekrozrabiaka: nie podoba się?
Odpisz
23 lutego 2017, 23:49
@wojtekrozrabiaka: dla mnie ładniejsze ze sztucznym filtrem ale tu masz bez
Odpisz
24 lutego 2017, 13:17
@wojtekrozrabiaka: wincyj raka xD
Odpisz
24 lutego 2017, 10:02
dobre pomarańczowe
Odpisz
20 lutego 2017, 17:47
Ktoś to jadł już?
Odpisz
20 lutego 2017, 20:50
@Wenglan: ja ;-;
Odpisz
23 lutego 2017, 20:22
@Wenglan: Ja
Odpisz
23 lutego 2017, 20:24
@Wenglan: ja
Odpisz
23 lutego 2017, 20:33
@Wenglan: IMHO zwykłe są lepsze. Te takie sobie.
Odpisz
23 lutego 2017, 20:47
@Wenglan: ja
Odpisz
23 lutego 2017, 22:21
@Wenglan: nie
Odpisz
24 lutego 2017, 00:04
@Wenglan: dobre są
Odpisz
24 lutego 2017, 08:33
@Wenglan: Całkiem dobre.
Odpisz
24 lutego 2017, 09:27
@Wenglan: ja, u mnie były już w sklepie jak tego nie reklamowali
Odpisz
24 lutego 2017, 09:46
@Nilciaxd:
Odpisz
24 lutego 2017, 10:02
@creeper_girl: wyprzedaż
Odpisz
24 lutego 2017, 02:08
Spoko z moim szczęściem trafiłabym na opakowanie, w którym nie ma żadnego szczęścia...
Odpisz
20 lutego 2017, 18:01
I miłości ;-;
Odpisz
20 lutego 2017, 18:17
Do tego polecam masturbacje.
Odpisz
23 lutego 2017, 20:05
@Kurt_Cobain: w sumie to ma sens
Odpisz
23 lutego 2017, 22:48
@Kurt_Cobain: Miałyby biały kolor :P
Odpisz
23 lutego 2017, 20:24
Socjopata lubi to.
Odpisz
23 lutego 2017, 20:16
Ahh... pamiętam smak tych cukierków
Odpisz
23 lutego 2017, 20:11
Są też inne opcje.
Odpisz
20 lutego 2017, 18:19
Proszę nie
Odpisz
20 lutego 2017, 20:01
O smaku raka, o kurde
Odpisz
23 lutego 2017, 20:08
@TheGardenPL: Musze kupi :"D
Odpisz
23 lutego 2017, 20:08
Odpisz
23 lutego 2017, 20:01
A tu smak depresji.
Odpisz