Perspektywa - pociąg vs rzeczywistość
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie idź!
Fajnie że odpowiedzieli
To się nie może nie udać
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 stycznia 2016, 13:45
Rzeczywistość.
rzeczywiście, pociąg nie należy do rzeczywistości.
Odpisz
13 lutego 2013, 22:20
Nie rozumiem tytułu.
Odpisz
13 lutego 2013, 15:45
"pociąg vs rzeczywistość"? Acha, no bo pociągi to sience-fiction, nie są rzeczywiste...
Odpisz
13 lutego 2013, 12:24
też tak mam
Odpisz
13 lutego 2013, 14:06
@saskacz: Wszystko tak ma...
Odpisz
13 lutego 2013, 14:06
@saskacz: ale co masz
Odpisz
13 lutego 2013, 14:08
@ronaldocr7: taką samą perspektywe!
Odpisz