Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar TheHunterMikiPL

26 lutego 2017, 21:16

Ukraina, Białoruś, Litwa, Łotwa, Estonia, część Niemców, Rosji, Czechy, Słowacja, powinny być polskie.
Polska w ogóle powinna rządzić całym światem.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (22)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (22)
Avatar TheHunterMikiPL

19 maja 2018, 10:16

@PAtrycjaX: Nie przeczytam

Avatar geralt735

19 maja 2018, 10:44

@TheHunterMikiPL: Bandera podobno ma doświadczenie w pracy z Polakami

Avatar Crobat

26 lutego 2017, 22:42

Albo taki Białystok,tylko większy i trochę bardziej rozwinięty.

Avatar Errror_Sans

Edytowano - 9 czerwca 2017, 19:21

@Crobat: strzałka w górę bo mieszkam w białymstoku

Avatar Capslog

26 lutego 2017, 21:31

Byłem!

Avatar KarpZLidla

26 lutego 2017, 21:29

Albo DLC

Avatar RevanShan

20 lutego 2017, 22:43

...
A Ukraina to taka wersja demo państwa...
I parodia państwa z historią...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (16)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (16)
Avatar RevanShan

21 lutego 2017, 21:44

Jest kilka wersji ilości ofiar, m.in 250 tyś, 500 tyś, i wg. dziadowskiej Wikipedii 60 tyś. Ja skłaniam się do wersji o 500 tyś. ofiar, patrząc na to, że wg. mnie Ukraińcy to dziki lud (świadczy o tym sam fakt dokonania Rzezi). Dodać można jeszcze, że jeśli już się o tym roznosi, i to w mediach, to specjalnie zaniża się te liczby, żeby już nie dolewać oliwy do tego ognia. I Austria... To jest dość prawdopodobne, patrząc na swobody gwarantowane przez to państwo, jednak mogła się tam rozwijać oczywista mniejszość, bo większość Ukrainy to wtedy były terytoria Rosji. No i co im to dało? Nie liczyli zbytnio w Austrii/ Austro-Węgrach. Ale tu masz za to punkt. Chociaż to "kształtowanie się" jakoś chyba im zbytnio nie wyszło, bo wciąż gdy się im przyjrzeć, może zobaczyć, że jest to, jak kolega nieco powyżej napisał "Zszywaniec Polsko-Rosyjski" z o wiele bardziej srogą częścią rosyjską.

Avatar
Konto usunięte

22 lutego 2017, 07:05

@RevanShan: Dziwisz się? Po I wś jak krztałtowała się II RP myśleli że będą sobie żyć fajnie w Polsce. A co dostali? Mimo bucia sporą mniekszością nie mieli możliwości studiowania i ogóleno posługiwania się językiem po, w przeciweństwie do Czech gdzie np. studia były po Ukraińsku. Burzone Cerkwie etc. a potem dzuwić się że ludzie są wkurzeni. Oczywiście większość po prostu porzegnała Polske ale tacy jak UPA wymordowali te 200 tys. osób

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 20 lutego 2017, 23:21

Tylko że Białoruś ma bliżej do Litwy niż do Rosji (pod względem historycznym)

Avatar Nanook

20 lutego 2017, 23:28

Historycznym tak. Ale pod względem współczesnej historii, etnicznym, gospodarczym, religijnym, językowym i politycznym już jej bliżej do Rosji.

6 do 1 dla Rosji

Avatar wikinto

21 lutego 2017, 00:09

@Nanook: Pod względem Historycznym bliżej im do POLSKI i Litwy.Pod względem etnicznym Rosjan zaledwie jest garstka 8,3%.Pod względem gospodarczym to od 2000 roku kontakty im się trochę pogorszyły przede wszystkim na linii dostaw Rosyjskich nośników energii.Pod względem religijnym to tak trochę gadasz głupoty bo prawosławie nie oznacza że jesteś Rosjaninem tylko po prostu jesteś człowiekiem prawosławnym,podobnie jak z cyrylicą ("Rosyjskie literki") one są używane nie tylko w Rosji i wymyślił je Grek dla wiadomości ;).Z językiem jest pomiędzy, urzędowy jest Białoruski jak i Rosyjski,polityka nawiązuje do gospodarki więc tak samo troszeczkę kontakty im się pogorszyły Łukaszenko to nie żaden tyran chociaż chodzą opowiastki że zamordował członków opozycji ( https://www.youtube.com/watch?v=-Vu756Oi2Ck) i ostatnio na Białorusi jest coraz bardziej utożsamiana tożsamość narodowa władze nie czepiają się zbytnio symboliki Białorusi z 1991- 1994 czyli biało-czerwona-biała flaga i godło Пагоня (Pagonja|Pogoń) i może powrócą do tej symboliki bo narazie symbolika nawiązuje do Białoruskiej SRR niż do tej prawdziwej Białorusi.I jeżeli Białoruś kojarzy ci się jedynie właśnie z ZSRR to rozumiem twój mem ale no niestety jesteś w błędzie, Białoruś to powinien być nasz naturalny sojusznik a my powinniśmy być dla nich bogatym bratem który weźmie trochu hajsu z EU (póki się nie rozpadnie :/ ) i połowę da.I Białoruś nie jest sztucznym krajem tylko bardziej mógłbym powiedzieć Litwą 2.0 :v a ty no proszę ciebie poczytaj trochę o Białorusi jest też również mnóstwo filmów z Polskimi napisami albo ogólnie Polskie chociaż Białoruski jest podobny bardziej do Polskiego niż Rosyjskiego.

Avatar Nanook

21 lutego 2017, 15:15

@wikinto: 1. To nie jest mój mem.
2. I tak bliżej im 'historycznie do Litwy niż Polski. W końcu nawet jak byli Rzeczpospolitą Obojga Narodów to jednym z tych "narodów" było właśnie Wlk. Księstwo Litewskie w granicach, którego znajdowała się Białoruś i jej mieszkańcy.
3. Jeżeli chodzi o gospodarkę, to rzeczywiście relacje Białorusi i Rosji trochę się pogorszyły ostatnimi czasy, ale wciąż największym partnerem handlowym Białorusi jest Rosja (ponad 66% towarów importowanych pochodzi właśnie stamtąd).
4. Oczywiście, że wyznawanie prawosławia nie czyni z ciebie Rosjanina. To by była głupota, gdyby ktoś tak powiedział. Ale prawosławnym Białorusinem bliżej do prawosławnych Rosjan niż katolickich Litwinów. Łapiesz zależność? :)
5. 70,2% obywateli używa w domu języka rosyjskiego, a 23,4% białoruskiego.
6. Pomimo niesnasek z Putinem, Rosja dla Łukaszenki to wciąż największy sojusznik czy to gospodarczy czy polityczny na arenie międzynarodowej. Tego nie można zanegować. O tym może świadczyć powołanie do istnienia organizacji PZRiB i fakt, że w kwestii wszelkich konfliktów internacjonalnych jak np. w Czeczenii, w Abchazji czy też w Kosowie, Białoruś zawsze brała stronę Rosji. Na szczęście od czasu konfliktu na Ukrainie Łukaszenko się trochę przestraszył i jest trochę ostrożniejszy i chłodniejszy w relacjach z Putinem.
7. Oczywiście, że powinniśmy utrzymać dobre stosunki z Białorusią. Jest to równe oczywiste co fakt, iż Białoruś sztucznym krajem bez historii nie jest.

W ogóle to nie mam pojęcia dlaczego do mnie kierujesz swoją wypowiedź, bo ja ani nie popieram tego co jest napisane na tym memie ani nie jestem jego autorem. Ale trudno. Odpowiedziałem na twoje pytanie.

PS Jesteś Białorusinem?

Avatar wikinto

21 lutego 2017, 16:40

@Nanook: 1. Kierowałem to do ciebie bo myślałem że ty jesteś autorem (nowy na jeji + udzieliłeś się więcej niż autor + ślepota xD) 3. No dlatego powinniśmy my działać w tym zakresie ponieważ nie mają innego wyjścia,specjalnie powinniśmy stać się potęgą gospodarczą lecz narazie sami jesteśmy pod wpływem zachodu 4.Lecz nadal porównujesz religią do Rosji 5.Wygrałeś xD ale nie było by tak gdyby nie wpływ ZSRR :/ 6.Co tu dużo mówić masz racje ale właśnie po aneksji krymu troszeczkę zastopowali :v 7.Pjontka hyhy xD. I nie nie jestem Białorusinem interesuje się trochę tym tematem ale właśnie nie patrzyłem na statystyki tak dobrze jak ty i już nie ma sensu walczyć xD

Avatar benben7

21 lutego 2017, 08:36

a Ukraina to beta

Avatar wikinto

21 lutego 2017, 11:08

@benben7: A Ukraina to takie ZOO z czerwono-czarną flagą xD

Avatar wikinto

Edytowano - 21 lutego 2017, 10:54

Nie wiem pod jakim względem wersja demo Rosji ale jeżeli nawiązujesz do ZSRR to jesteś w błędzie.Jasne symbolika nawiązuje do Białoruskiej SRR ale coraz bardziej jest utożsamiana tożsamość narodowa więc coraz bardziej utożsamiane są symbole sprzed 1994 (dzisiejszej opozycji biało-czerwona-biała flaga i herb Пагоня (Pagonja | Pogoń)).Religia nie świadczy że ktoś jest Rosjaninem po prostu wierzą w Prawosławie.Językowo jest tak pomiędzy połowa po Rosyjsku a połowa po Białorusku lecz jeżeli ktoś pisze cyrylicą ("Rosyjskimi Literkami") nie oznacza że to jest Rosyjski.Etnicznie to Rosjan jest zaledwie tylko 8,3%.Politycznie to od 2000 troszeczkę są spięcia między kontaktami Białoruś-Rosja, a tak poza tym powinniśmy być dla Białorusi dobrym bratem bo mamy taką samą historię i nigdy nam krzywdy nie zrobili,tylko niestety nasza władza to wschód bleee.. ale zachód to już pędzą...

Avatar Raczysko

20 lutego 2017, 22:42

takie demo że nawet rud ani morza nie ma, raczej wersja pre-alfa

Avatar
Konto usunięte

21 lutego 2017, 06:51

@Raczysko: Tylko biedę ma

Avatar YetiUa

21 lutego 2017, 02:36

Białoruś to taka Litwa

Avatar
Konto usunięte

21 lutego 2017, 08:41

@YetiUa: Tyle, że Litwa jest najbardziej Europejska wśród krajów Bałtyckich.
A Białoruś, to taka mała Rosja.

Avatar YetiUa

22 lutego 2017, 01:31

dlaczego Łotwa i Estonia są "mniej europejskie"

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie dogodzisz

Nieźle

Dobre takie

Smak dzieciństwa

Kiedy postój?

Taka prawda

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka

Białoruś to taka.
Wersja demo Rosji