memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
Edytowano - 23 lutego 2017, 15:15
hahahahahah escobar :-DDD bo wiecie był ten cały mem że niby san escobar hahahahahahhahhahahaha
Odpisz
23 lutego 2017, 16:24
hahahahaha
21 lutego 2017, 20:03
Esteban Julio Ricardo Montoya de la Rosa Ramirez
23 lutego 2017, 15:12
@Menek: o tym samym pomyślałem xD
23 lutego 2017, 15:32
@Menek: Ja chciałem to napisać ,_,
23 lutego 2017, 14:41
Escobar... "...Winę Tuska. Wstrząśnięte, nie zamurowane."
23 lutego 2017, 13:58
My name is Escobar, San Escobar
21 lutego 2017, 16:50
Czy tylko ja to zauważyłem?
21 lutego 2017, 16:55
czytasz pan tytuł?
23 lutego 2017, 22:33
@benben7: sorry ale chyba jest zmieniony :/ pamiętasz tytul?
24 lutego 2017, 06:32
@Pro100WGebe: "San Escobar" na szczęście to ja wstawiłem ten obrazek
21 lutego 2017, 16:49
-Panie Trump nasłali na nas szpiega! -Jak wygląda? Pobawimy się troszkę... -Nosi sombrero.
Dołącz screena
Komentarze
OdświeżEdytowano - 23 lutego 2017, 15:15
hahahahahah escobar :-DDD bo wiecie był ten cały mem że niby san escobar hahahahahahhahhahahaha
Odpisz
23 lutego 2017, 16:24
hahahahaha
Odpisz
21 lutego 2017, 20:03
Esteban Julio Ricardo Montoya de la Rosa Ramirez
Odpisz
23 lutego 2017, 15:12
@Menek: o tym samym pomyślałem xD
Odpisz
23 lutego 2017, 15:32
@Menek: Ja chciałem to napisać ,_,
Odpisz
23 lutego 2017, 14:41
Escobar...
"...Winę Tuska. Wstrząśnięte, nie zamurowane."
Odpisz
23 lutego 2017, 13:58
My name is Escobar, San Escobar
Odpisz
21 lutego 2017, 16:50
Czy tylko ja to zauważyłem?
Odpisz
21 lutego 2017, 16:55
czytasz pan tytuł?
Odpisz
23 lutego 2017, 22:33
@benben7: sorry ale chyba jest zmieniony :/ pamiętasz tytul?
Odpisz
24 lutego 2017, 06:32
@Pro100WGebe: "San Escobar" na szczęście to ja wstawiłem ten obrazek
Odpisz
21 lutego 2017, 16:49
-Panie Trump nasłali na nas szpiega!
-Jak wygląda? Pobawimy się troszkę...
-Nosi sombrero.
Odpisz