Bezpieczeństwo na drodze domeną szczecińskiego Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Jakby trochę nie fair
Ładne rzeczy
Papierowa szkoła posting
Fajnie że odpowiedzieli
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 lutego 2017, 18:36
znak jest ustawiony prawidłowo , ludzie to jakieś poje*y i niewiedzą jak jeździć
Odpisz
21 lutego 2017, 18:39
@kubekCiasta: Z tego co wiem to w Polsce nie jeździ się jak w Anglii.
Odpisz
22 lutego 2017, 16:53
ale Szczecin jest wyjątkowy.
Odpisz
22 lutego 2017, 18:47
@Hank1212: Bo Szczecin to tak na prawdę część Imperium Brytyjskiego ale nikt po za Królową o tym nie wie. Huehue
Odpisz
22 lutego 2017, 18:48
@Komandor_Brytania: Komandorze, błagam.
Odpisz
22 lutego 2017, 18:50
@Hank1212: A jeśli to prawda? I jeśli Kraków jest stolicą ale rządowi nie chce się ruszać dupy z Warszawy i nikomu nie mówią gdzie jest prawdziwa stolica? <_<
Odpisz
22 lutego 2017, 18:51
@Komandor_Brytania: Ale skoro tylko Królowa to wie... to czemu ty też? Sugerujesz, że jesteś Królową?
Odpisz
22 lutego 2017, 18:53
@Hank1212: Eee, tajemnica państwowa. Btw poprawka *rodzina królewska i najwyższe władze.
Odpisz
22 lutego 2017, 18:59
@Komandor_Brytania: Skoro to jest tajemnica państwowa, a ty ją rozpowiedziałeś w internecie, czy przypadkiem nie powinieneś trafić do więzienia?
Odpisz
22 lutego 2017, 20:54
@Hank1212: O KU*WA
Odpisz
22 lutego 2017, 21:33
@Hank1212: A kto powiedział że nie piszę tego z więzienia. A tak na serio, jak widać już nie jest tajemnicą państwową.
Odpisz
2 lipca 2017, 11:02
@kubekCiasta: właśnie nie jest, ten znak jest tak ustawiony że kierowca nie widzi co na nim pisze
Odpisz
7 czerwca 2018, 10:40
@Komandor_Brytania: Info potwierdzam, jestem obywatelem Królestwa Brytyjskiego w Szczecinie.
Odpisz
4 czerwca 2017, 14:10
Może to dla rowerzystów? XD
Odpisz
23 lutego 2017, 07:46
Może ktoś go odwrócił.
Odpisz
Edytowano - 21 lutego 2017, 19:51
moje miasto takie piękne <3
Odpisz
21 lutego 2017, 20:09
@UkradliMiNick: Łap ;)
Odpisz
22 lutego 2017, 18:53
@UkradliMiNick: Szczecinianie łączmy się!
Odpisz
22 lutego 2017, 16:56
To jest na Struga?
Odpisz
22 lutego 2017, 16:25
bo to dla Januszy którzy biegną do monpolewego o 21:57
Odpisz
22 lutego 2017, 16:19
Stettin ist deutch!
Odpisz
21 lutego 2017, 23:10
Jak ja kocham moje miasto.
Odpisz
21 lutego 2017, 19:46
To jest Szczecin - tego nie ogarniesz.
I nie hejtować, że obrażam. Wiem bo tam mieszkam <_<
Odpisz
21 lutego 2017, 18:49
Z tyłu następny.
Odpisz