Co te "S" takie wyrobione?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Rel
Ostry ten sędzia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie są aż takie pyszne
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 sierpnia 2017, 18:19
sprawdziłem ile razy użyłem s po ok. godzinie grania
Odpisz
Edytowano - 2 sierpnia 2017, 18:01
jak króliczek:3
Odpisz
21 lutego 2017, 21:44
? \____/
Odpisz
21 lutego 2017, 21:44
.
Odpisz
Edytowano - 21 lutego 2017, 21:45
Chodzi o to, że niby się ciągle wycofują.
Odpisz
21 lutego 2017, 21:50
@Profesor_Ender: i zdarte, ta?
Odpisz
21 lutego 2017, 21:58
@polskigracz8: Chodzi o to, że Francuzi ciągle się poddają lub uciekają. Dlatego podczas gry będą się ciągle cofać, wciskając "s"
Odpisz
21 lutego 2017, 22:00
@Kejdzej: Dzięki
Odpisz
21 lutego 2017, 22:08
@MR_Lizard: Nom.
Odpisz
21 lutego 2017, 22:30
@Profesor_Ender: myslalem ze to cos z daniem bo przypominalo mi to krolika
Odpisz
26 lutego 2017, 10:36
@Kejdzej: A myślałem że od słowa: "Surrender"...
Odpisz
26 lutego 2017, 10:56
@Prooamix: I ja też tak myślę.
Włączyłeś światła przy wyprzedzaniu podczas pisania tego komentarza?
Odpisz
26 lutego 2017, 11:08
@Monnx: Panie władzo... Ale nic się nikomu nie stało...
Odpisz
26 lutego 2017, 11:11
@Prooamix: Na pewno nie? Przypomnij sobie...
Odpisz
26 lutego 2017, 13:51
@Prooamix: Zanim zobaczyłem ten komentarz chciałem napisać to samo.
Odpisz
26 lutego 2017, 22:59
@Prooamix: mi tu
Odpisz
3 marca 2017, 17:57
@Profesor_Ender: ŁOOOO ile strzałek w góre
Odpisz
27 lutego 2017, 10:13
No to ten jakto
Odpisz
26 lutego 2017, 18:38
Idioci! Wiadono że się odwracasz i biegniesz przed siebie bo się szybciej ucieka
Odpisz
26 lutego 2017, 15:58
Haha, te śmieszne żarty z odwrotu Francji, zawsze śmieszą. Żartowałem, nikogo to już nie śmieszy.
Odpisz
26 lutego 2017, 15:24
Uff, nie jestem Francuzem, mam zatarte tylko A,W,D,E (nikogo to nie obchodzi, wiem).
Odpisz
26 lutego 2017, 10:55
Ale uciekając chyba powinno się patrzeć przed siebie...
Odpisz
26 lutego 2017, 10:34
Odpisz
26 lutego 2017, 10:06
ewentualnie będą napi**dlać po franzusku na czacie głosowym
Odpisz
22 lutego 2017, 00:05
*
Odpisz
22 lutego 2017, 12:20
Ostatnio nikt nie rozumie moich kiepskich żartów… Co się wydarzyło podczas mojej półrocznej nieobecności?
Odpisz
26 lutego 2017, 10:06
dużo spamów, nowe memy, nowi użytkownicy czyli taki standard.
Odpisz
26 lutego 2017, 10:20
Iksde, jestem na jeja dzień w dzień od 2013 i cię nie znam xd
Odpisz
26 lutego 2017, 10:23
@Szymon2410: Ja poznałem tą stronę rok temu i was obydwu widziałem
Odpisz
26 lutego 2017, 10:37
@Szymon2410: ja jeszcze od dawniej ibtez go nie znam
Odpisz
26 lutego 2017, 10:41
ojjojoj... Dużo. Na przykład zdobyłem większą polularność, pisząc historyjki z kolonii/obozów :v
Odpisz
26 lutego 2017, 10:54
A ja Ciebie "znam". Chociaż bardzo mało o tobie wiem.
Odpisz
26 lutego 2017, 11:00
Ja ciebie kojażę z nicku.
Odpisz
26 lutego 2017, 11:08
Dzięki, nie mam ekranu :v
Odpisz
26 lutego 2017, 11:09
jakbyś nie zauważył, inne są litery
Odpisz
26 lutego 2017, 11:28
@Szymon2410: ja też. od 31.12.2013 nie było mnie dni w sumie.... 20?
Odpisz
26 lutego 2017, 11:32
@rogaliq: ja odwiedzam ta stronke od poczatku jej istnienia i znam was wszystkich. nie lubie was.\_____/
Odpisz
Edytowano - 26 lutego 2017, 11:33
@Wyje_Bane: twój nick idealnie opisuje moją odpowiedź :)
każdy tu kogoś nie lubi i tyle
Odpisz
26 lutego 2017, 12:38
A mnie nikt nie zna ;-;
Odpisz
26 lutego 2017, 12:41
@dawidos1212: Ja cię chyba widziałem, nick jakoś znajomy, pozatym by być znanym wystarczy pisać dobre komentarze i być aktywnym.
Odpisz
26 lutego 2017, 12:44
No ja pisze, codziennie jestem na jeja...
Odpisz
26 lutego 2017, 12:46
@dawidos1212: i dlatego przynajmniej kojarzę cię z nicka :P
Odpisz
26 lutego 2017, 15:57
jeja się zmieniło, niestety na gorsze
co raz więcej gimbów i co raz mniej śmiesznych obrazków/komentarzy/urzytkowników.
Odpisz
21 lutego 2017, 22:02
Bardziej "Escape".
Odpisz