Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Dobrze czasem się oderwać
Żartownisie
Mało znany szczegół
To bilet w jedną stronę skarbie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 listopada 2020, 01:09
Chodzi o Shreka?
Odpisz
13 lutego 2019, 12:42
Prehistoria:Co to ku*weee jest smok?
Odpisz
22 lutego 2017, 00:07
za takie internety walczyłem
Odpisz
23 września 2018, 20:37
@siemak: Za takie internety kopałem.
Odpisz
22 lutego 2017, 06:12
Początki 2000:
Pająki są ohydne.
Dzisiaj:
Chciałbym wyr*chać arachne.
Odpisz
23 lutego 2017, 06:18
Odpisz
23 lutego 2017, 06:38
@sebastek345: Radziłbym nie, ale droga wolna.
Odpisz
23 lutego 2017, 06:55
dla niektórych wystarczy tylko by coś miało cycki i otwór~
Odpisz
23 lutego 2017, 08:42
Miia lepsza
Odpisz
23 lutego 2017, 09:11
@lorax12: A dla niektórych żeby miało tylko otwór~
Odpisz
23 lutego 2017, 10:51
@hubikstkj: Zdecydowanie.
Odpisz
23 lutego 2017, 11:36
@hubikstkj: Jak by ona dostała orgazmu to by cię mogła przez przypadek udusić .-.
Odpisz
23 lutego 2017, 11:37
@jastrzab874: I tak warto.
Odpisz
23 lutego 2017, 13:35
@hubikstkj: XD
Odpisz
23 lutego 2017, 15:43
@lorax12: naszczęście nie jestem tak zje**ny
Odpisz
23 lutego 2017, 18:12
ta~
Odpisz
23 lutego 2017, 18:15
@witasek: k
Odpisz
23 lutego 2017, 19:03
@jastrzab874: "Harder, mommy!"
Odpisz
23 lutego 2017, 19:55
;_;
Odpisz
25 maja 2017, 15:04
@jastrzab874: *odkopuje wątek*
Odpisz
18 sierpnia 2018, 15:10
@Quervik: *zakopuje wątek*
Odpisz
Edytowano - 21 lutego 2017, 23:54
Potwór czy nie potwór ważne, że ma otwór.
Odpisz
1 maja 2017, 16:56
@JakubJJJ: I ta miniaturka.
Odpisz
1 maja 2017, 18:10
@Mikatrix: Wcześniej miałem furry.
Odpisz
1 maja 2017, 18:40
@JakubJJJ: Jakiego typu? Chodzi mi o to jak bardzo przypominał zwierze.
Odpisz
1 maja 2017, 18:44
@Mikatrix:
Odpisz
1 maja 2017, 19:04
@JakubJJJ: W takich przypadkach i do takich ludzi i kiedy widzę furry tego typu, mogę powiedzieć tylko jedno:
Odpisz
2 maja 2017, 10:15
@Mikatrix: sam pytałeś
Odpisz
2 maja 2017, 11:46
@JakubJJJ: Byłem ciekawy, żeby wiedzieć jakim obrazkiem zakończyć tą rozmowę.
Odpisz
23 lutego 2017, 06:03
I tak oto powstał Dovakhin
Odpisz
1 maja 2017, 16:54
@MenAtFire: Czyli jakieś pozytywy są.
Odpisz
1 maja 2017, 16:55
@MenAtFire: Chwila moment... Jeśli tak powstał Dovakhin to aby powstało furry ktoś musiał wyr*chać wilkołaka.
Odpisz
1 maja 2017, 17:57
@Mikatrix: Do odważnych świat należy
Odpisz
1 maja 2017, 16:53
Co się ludzie tak przyczepili do tego jednego animca i dlaczego ciągle robią memy z r*chaniem tej lolitki?
I nikt nie robi tego typy memów z furry. Furry jest teraz smutne.
Odpisz
27 lutego 2017, 19:06
W tym wypadku to prokurator doszukiwałby się czemu nazywasz 10 latkę smoczycą i chcesz polować na jej pieroga.
Odpisz
21 lutego 2017, 23:56
Szczerze mówiąc to nie zdziwiłbym się gdyby ten animiec na obrazku był powiązany z r*chaniem smoka.
Japończycy są posrani ;-;
Odpisz
22 lutego 2017, 05:59
@TheTemplar: Nie tyle chodzi tam o dymanie smoka, co chęć oglądającego, bo smoki wyglądają tam tak:
Odpisz
22 lutego 2017, 10:55
Co to za szajs, ja się pytam .-.
Odpisz
22 lutego 2017, 10:56
Toż to zniewaga dla smoczego gatunku !! Spalić na stosie !
Odpisz
22 lutego 2017, 11:35
@TheTemplar: Dragon Maid
Powodzenia w krucjacie
Odpisz
22 lutego 2017, 17:02
@TheTemplar: cóż anime to anime
panie templar
Odpisz
22 lutego 2017, 22:12
@pomada: To anime też lekko obraża smoki.. Jedynie Tannin prawilny smok.. chociaż anthro
Odpisz
23 lutego 2017, 06:16
@Zeromus: problem w tym że ten chłopak to nie smok a demon :V
Odpisz
23 lutego 2017, 06:59
No, przez większość czasu
Odpisz
23 lutego 2017, 08:18
@TheTemplar: Zapomniałeś o pewnym amerykańskim ośle z bajki o zielonym ogrze, ktory zrobił to samo. Czy według ciebie Amerykanie też są posrani?
Odpisz
23 lutego 2017, 09:19
@sebastek345: Wiem.. Ale ma smoka wewnątrz siebie.. I ten smok tak łatwo daje mu swoją moc.. Bo co to za cena za sporą część mocy jedną rękę..
Odpisz
23 lutego 2017, 17:22
Albo tak:
Odpisz
23 lutego 2017, 17:26
@ares24: *cicho pofapuje*
Odpisz
23 lutego 2017, 18:14
Odpisz
24 lutego 2017, 20:07
@Nanook: tak tylko przypominam wam o tej rozmowie
Odpisz
24 lutego 2017, 09:15
2000: Lisy są chytre.
2017: Lisy są r*chable.
Odpisz
21 lutego 2017, 23:56
Tak samo z wilkolakami
Odpisz
22 lutego 2017, 10:58
@MTziolkowkyV: Ja tam bym nie wyr*chał.. Ale oswoił, żeby dawał się przytulać i głaskać :P
Odpisz
22 lutego 2017, 11:37
@MTziolkowkyV: Jeśli będzie jakaś ruda wilkołaczyca, moje życie najprawdopodobniej się spełni.
Odpisz
22 lutego 2017, 11:42
Taka np ? (wyszukane na szybko)
Odpisz
22 lutego 2017, 17:03
@Zeromus: nieeeeeeee zbyt brunatna.
I musi być bardziej realistyczna...
No...
Krągłości
Odpisz
23 lutego 2017, 07:09
Do not trust furry
Odpisz
23 lutego 2017, 16:01
wilkołak
Odpisz
23 lutego 2017, 16:01
furry
#knowthedifference
Odpisz
23 lutego 2017, 16:22
@bartus99: o borze nje
Odpisz
23 lutego 2017, 18:41
@bartus99: Wilkołak
Odpisz
23 lutego 2017, 18:42
@bartus99: Furry (chociaż przypomina wilkołaka to nim nie jest)
Odpisz
23 lutego 2017, 21:27
@Zeromus: Hmmmm. Nadal można zobaczyć z jakiego gatunku to się wywodzi. Antropomorfizacja nie posunęła się na tyle, żeby stwierdzić jednoznacznie że to fuczasty.
Odpisz
Edytowano - 23 lutego 2017, 21:50
@bartus99: Tia.. Ale chodzi o to, że "prawdziwy" (czyli w przedstawieniu akceptowany przez największe grono) wilkołak to bestia.. Więc nie K orzystałby ze zbroi a w szczególności nie z katany.. A o magii to już nie ma co mówić
Odpisz
23 lutego 2017, 22:00
@Zeromus: Jak mawiają nasi bracia z Północy: it depends. Lykantropi według niektórych wierzeń mogą zachować swoją świadomość, a co za tym idzie, używać narzędzi. Nie mówiąc już o moich ukochanych Wulfenach
Odpisz
23 lutego 2017, 22:32
@bartus99: Ale mi chodzi o takie typowe wilkołaki..
Odpisz
23 lutego 2017, 23:08
@Zeromus: No, a lykantrop to nie wilkołak? Przecież to tylko inne określenie tej samej rzeczy.
Odpisz
23 lutego 2017, 23:12
@bartus99: Nie do końca.. Musiałbym doczytać, żeby sobie przypomnieć, ale chyba nie to samo
Odpisz
23 lutego 2017, 16:35
Odpisz
23 lutego 2017, 15:42
ah jak ten czas szybko biegnie
Odpisz
23 lutego 2017, 14:24
Ah, anime.
Odpisz
23 lutego 2017, 13:21
Odpisz
23 lutego 2017, 13:21
@kokosek112: akurat było pod tym
Odpisz