Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar fixo12

28 lutego 2017, 14:55

Mam podobnie czasami uświadamia sobie że żyje ruszam ręką itp fajne uczucie

Avatar Airot

22 lutego 2017, 07:49

kiedyś było

Avatar Airot

22 lutego 2017, 07:49

kiedyś było

Avatar lorax12

22 lutego 2017, 07:07

Po co bać się czegoś co już masz?

Avatar jacek1s

22 lutego 2017, 07:22

@lorax12: Np. raka, po co sie go bac? Wychowaj go, daj mu jeść, wyprowadz na spacer i w ogole. To nic strasznego.

Avatar lorax12

22 lutego 2017, 07:27

@jacek1s: raka możesz się bać kiedy go nie masz
Możesz żyć w strachu przed zachorowaniem na niego
Ale kiedy masz już raka... czego innego możesz się bać skoro twoje dni są już policzone?

Avatar Holenderjk

22 lutego 2017, 07:48

@lorax12: mnie dziwi dlaczego też ludzie z rakiem, czekają na koniec swoich dni. Skoro i tak już prawie "koniec", to mógłby zrobić coś niesamowitego;
-skok bangee
-nurkowanie
-zgw*łcenie kogoś w lesie, bo i tak nie pójdzie do aresztu.
-polecieć w kosmos

Avatar pan_hejter

Edytowano - 22 lutego 2017, 07:55

@Holenderjk: - Chodzenie z paczką cukierków i pytaniu "chcw ktoś raczka?" I patrzenie na zakłopotanych znajomych

Avatar Holenderjk

22 lutego 2017, 07:57

@pan_hejter: to jest zuo

Avatar pan_hejter

22 lutego 2017, 08:03

@Holenderjk: Ja bym tak robił.

Avatar Holenderjk

22 lutego 2017, 08:09

@pan_hejter: i zrobisz (¬‿¬)

Avatar lorax12

22 lutego 2017, 17:19

@Holenderjk: w sumie jeśli byłbym wstanie sam chodzić to bym też chciał tego spróbować zanim umrę~

Avatar Holenderjk

22 lutego 2017, 17:27

@lorax12: skoczyć z bangee?

Avatar lorax12

22 lutego 2017, 17:29

@Holenderjk: nie, gwałtu w lesie

Avatar Holenderjk

22 lutego 2017, 17:32

@lorax12: po co muszisz sam chodzić? przecież zawsze możesz zrobić gangbanga

Avatar lorax12

22 lutego 2017, 17:59

@Holenderjk: może i mogę~

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Były nóżki, nie ma nóżek

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Niegrzeczny Oskarek

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Jakby trochę nie fair

Fergus

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka