Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Phi!
Dobrze czasem się oderwać
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 lutego 2017, 19:21
Lodomir nie idze do szkoły bez kałacha
Odpisz
23 lutego 2017, 17:13
ja już 3 tygodnie temu skończyłem
Odpisz
22 lutego 2017, 11:50
Obrazek bez sensu. Przecież ferie trwają jeszcze z 1,5 tygodnia.
Odpisz
22 lutego 2017, 11:53
*0,5 tygodnia
Odpisz
22 lutego 2017, 11:55
Chyba zniszczyłeś mu światopogląd.
Odpisz
22 lutego 2017, 12:05
@TheTemplar: A ty zniszczyłeś opinie chrześcijaństwa jako dobrej religii bez przemocy
Odpisz
22 lutego 2017, 12:14
J-jak to?
Odpisz
22 lutego 2017, 12:27
W tę Niedziele się kończą dla mnie ferie... Heh...
Odpisz
22 lutego 2017, 13:21
Znam ten ból ;__;
Odpisz
22 lutego 2017, 13:31
@SzyMONECKI009: Gdzie mieszkasz?
Odpisz
22 lutego 2017, 13:56
W zachodniopomorskim.
Odpisz
22 lutego 2017, 13:58
@SzyMONECKI009: #wawka
Odpisz
22 lutego 2017, 14:00
Jeszcze macie ferie?!
Odpisz
22 lutego 2017, 14:09
@SzyMONECKI009: mamy
Odpisz
22 lutego 2017, 14:15
@SzyMONECKI009: Tak :D
Ostatni zaczęliśmy a teraz się śmiejemy :D
Odpisz
22 lutego 2017, 14:17
To tak jak ja. Jeszcze w góry wyjechałem z rodziną i z wszystkich ucznów śmieję.
Odpisz
23 lutego 2017, 18:29
Za to w przyszłym roku zaczynamy pierwsi ;-;
Odpisz
23 lutego 2017, 18:39
@To_tylko_ja: nienawidzę zaczynać pierwszym :(
Rok temu też byliśmy pierwsi, no kurde
Odpisz
24 lutego 2017, 05:53
Ja też mam ferie
Odpisz
24 lutego 2017, 07:43
@ZSRRBall: A ja mam trzy tygodniowe ferie!
Odpisz
24 lutego 2017, 07:46
Zazdroszczę .
Odpisz
24 lutego 2017, 07:47
@ZSRRBall: Poczekajcie wszyscy. To ferie kończą się w niedzielę?
Odpisz
24 lutego 2017, 07:48
Tak
Odpisz
24 lutego 2017, 07:50
@ZSRRBall: Chyba zacznę płakać.
Odpisz
Edytowano - 24 lutego 2017, 07:52
Przecież jeszcze dzisiaj i sobota i niedziela! aż 3 di wolności...ale chyba też zacznę płakać
Odpisz
24 lutego 2017, 07:55
@ZSRRBall: *płacz*
Odpisz
24 lutego 2017, 07:58
*również płacze*
Odpisz