Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Misieeek04

25 marca 2018, 23:15

nasza nauczycielka z polaka powiedziała że w pozytywiźmie, gdzie główną rolę odgrywała technika, nie ma miejsca na poezję, gdyż o technice nie da się pisać. myliła się. w 10 minut napisałem wiersz o silniku. mam go jeszcze i znam na pamięć.

Avatar oliwiadzie

28 lutego 2017, 15:30

1. Reklamacja grupy 2. Czemu ja też do niej należę?

Avatar marcel22205

28 lutego 2017, 15:40

@oliwiadzie: Bo jesteś ch*jowym artystą?

Avatar oliwiadzie

28 lutego 2017, 15:52

@oliwiadzie: To grupa dla profesjonalnych artystów ;-;

Avatar marcel22205

28 lutego 2017, 16:18

@oliwiadzie: Ja jestem Jejakiem/Jejowiczem więc ty jesteś Ch*jową Artystką :v

Avatar oliwiadzie

28 lutego 2017, 19:27

@oliwiadzie: Weź wejdź na fejsa i obczaj grupke, a nie bez sensu komentarze piszesz

Avatar marcel22205

1 marca 2017, 20:25

@oliwiadzie: Sprawdziłem i grupa dalej się nazywa "Klub Ch*jowych Artystów" :v

Avatar oliwiadzie

1 marca 2017, 20:28

@oliwiadzie: Hah ale z ciebie śmieszek dobra skończ ;)

Avatar ZabojczaPelnia

28 lutego 2017, 16:33

Kiedy należysz do wspomnianej grupy i wiesz, że niejednokrotnie była tam gorsza poezja.

Avatar
Konto usunięte

28 lutego 2017, 21:19

@ZabojczaPelnia: Np Tego wegeterrorysty. Ale odpowiedź na ten wiersz wygrała xD

Avatar ZabojczaPelnia

28 lutego 2017, 22:25

O tak xD

Avatar Kivera

28 lutego 2017, 16:55

Ten uczuć kiedy jesteś na tej grupie..

Avatar
Konto usunięte

28 lutego 2017, 21:19

@Kivera: Ja też. Ale niektóre wiersze są całkiem niezłe :3

Avatar Donald_Trump

28 lutego 2017, 17:24

Mój kolegą kiedyś wymyślił taką zwrotkę w rytm "Nie daj się":

"Spierdziałem się
uśmiechnij się
nie jest tak źle
też spierdzisz się!"

Avatar Dexterek

28 lutego 2017, 15:32

Poezja na miarę XXI wieku !

Avatar TheHunterMikiPL

22 lutego 2017, 18:26

Ten wiersz nie ma sensu. Gdzieniegdzie są słowa walnięte tak dla rymu, że nie zgadza się z resztą i nie tworzy logicznej, spójnej całości.

Avatar
Konto usunięte

28 lutego 2017, 15:02

@TheHunterMikiPL: Pragnę zauważyć, iż grupa socjalna na której został umieszczony ów post, nosi nazwę "Klub Ch*jowych Artystów".
Być może takowy wybór autora tzw. "fanpage'a" ma ukryty sens istnienia.

Avatar Kejdzej

22 lutego 2017, 18:28

Aż przytoczę własny wiersz, napisany po pijaku latem 2016. Początkowo zapisałem go na kawałku stajtaśmy, bo nic innego nie było

O ja pie**ole!
Popadłem w niedole...
O żesz ku*wa mać
Mogłem się spodziewać...
O w dupe mi h*j!
Przegrałem życia bój...
O jak przesane!
Me życie zmarnowane...
O jakie to gówno!
Wcale nie jest równo...

Avatar
Konto usunięte

22 lutego 2017, 18:32

@Kejdzej: W porównaniu do mich dzieł to jest jakieś arcysupermeganiezwykłedzieło

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fergus

Frustrujące

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Lekko nie będzie

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka