Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Mało znany szczegół
Pozdrawiam świetliki
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lutego 2017, 19:31
Jak takie obrazki znaleźć jak ten drugi przy siódemce z kreską? Bo jakoś po frazach to ciężko
Odpisz
22 lutego 2017, 19:32
@Fabrizer420: .
Odpisz
22 lutego 2017, 19:48
@Ziemniaczanka: C'mon lad get outta here with ur bitch ass tacticool dot... Just help or don't say anything.
Odpisz
22 lutego 2017, 19:50
@Fabrizer420: Też chcę wiedzieć
Odpisz
22 lutego 2017, 20:58
@Ziemniaczanka: a też se falisz do tyh obraskuw
(Orto specjalnie bo już się mnie czepiali)
Odpisz
27 lutego 2017, 00:05
@Fabrizer420: Brain expanding coś pomoże
Odpisz
27 lutego 2017, 00:06
@Cheetahir: Dzięki
Odpisz
27 lutego 2017, 08:00
@Cheetahir: niby troche tak a troche nie
Odpisz
22 lutego 2017, 21:07
7
Odpisz
26 lutego 2017, 23:04
@Dark123456:
Odpisz
26 lutego 2017, 22:50
Heh, przypomniało mi się jak w trzeciej klasie miałam napisać 3 razy 8 to 24 na tablicy (oczywiście w działaniu). Wszyscy wtedy pisali kropkę nienawiści oprócz mnie. Ja pisałam x i z tego powodu się ze mnie śmiali. Hello darkness my old friend...
Odpisz
26 lutego 2017, 18:23
TRIGGERED
Odpisz
26 lutego 2017, 19:26
@SirPomarancza: Teraz masz 8.
Odpisz
Edytowano - 26 lutego 2017, 17:26
A jeżeli czasami pisze bez kreski, a raz z kreską to co?
Odpisz
26 lutego 2017, 18:42
@RadioCativity: Masz rozdwojenie jaźni
Odpisz
26 lutego 2017, 17:57
Jezu... Jaki spam tymi mózgami...
Odpisz
22 lutego 2017, 19:28
kto pisze bez tej kreski?
Odpisz
22 lutego 2017, 19:33
Amerykanie
Odpisz
22 lutego 2017, 19:48
@Kejdzej: ja
Odpisz
22 lutego 2017, 22:18
Dostajesz ocenę w dół na matematyce, bo zamiast 78 napisałeś 18.
Wstydź się.
Odpisz
26 lutego 2017, 17:57
ja
Odpisz
26 lutego 2017, 17:54
chyba ty
Odpisz
22 lutego 2017, 23:51
ja robię falowaną kreskę i falowane na górze
Odpisz
22 lutego 2017, 22:37
a co jesli zamiast prostej kreski u góry robie ~ i do tego preske na srodek?
Odpisz
Edytowano - 22 lutego 2017, 21:21
Oficjalny mem lutego to ten murzyn czy te umysły? Bo mam dylemat.
Odpisz
22 lutego 2017, 21:34
@kamykPL: Murzyn. Te umysły to raczej mem na dłuższą metę
Odpisz
22 lutego 2017, 21:53
W sumie racja
Odpisz
22 lutego 2017, 20:15
Tak samo z 4...
Odpisz
22 lutego 2017, 20:04
Kreska jest przydatna kiedy ktoś ma dziwny styl pisma. Można odróżnić 7 od 1.
Odpisz