Może odrobinę prywatności?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Fergus
Można, tylko trzeba wstawać rano
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 24 lutego 2017, 00:31
to właśnie dobrze nie jest. twój list to twój list i nikt prócz ciebie nie ma prawa go otwierać. a jeśli dalej tak się dzieje, to powiedz matce że ty nie otwierasz jej listów i nie szperasz jej w rzeczach.
Odpisz
24 lutego 2017, 00:50
@vince_: Mówiłem
Osadza mnie o narkotyki
To był prezent od dziewczyny na walentynki
I list który miałem widzicie tylko Ja
A chciała czytać
SPI***ALAJ MAMO
Odpisz
24 lutego 2017, 00:53
@Nyanfetamina: Jeszcze ci powie: ,,A CO MASZ DO UKRYCIA GÓWNIARZU?"
Odpisz
24 lutego 2017, 01:19
@Nyanfetamina: NIE PYSKUJ MARSZ DO KĄTA
Odpisz
24 lutego 2017, 02:41
@Nyanfetamina: Ja dostałem list od jejowiczki na walentynki rok temu xd
Odpisz
24 lutego 2017, 06:00
@jacek1s: Pokażesz?
Odpisz
24 lutego 2017, 06:25
@CeeKay: .
Odpisz
24 lutego 2017, 07:06
@CeeKay: Wyrzuciłem xd
Odpisz
24 lutego 2017, 07:27
@jacek1s: Zniszczyłeś jej marzenia, a ona poszła się wieszać. Jak mogłeś.
Odpisz
24 lutego 2017, 08:28
@sylwon1234: Nie jestem z tych co listy trzymają 20 lat xd
Odpisz
27 lutego 2017, 07:03
@vince_: Jak jesteś niepełnoletni, to może być "Jeszcze nie masz osiemnastki, więc mam prawo czytać twoje listy"
Odpisz
21 sierpnia 2021, 00:33
@jacek1s: Pamiętasz?
Odpisz
21 sierpnia 2021, 00:49
@AlPoziomka: Co?
Odpisz
21 sierpnia 2021, 01:09
@jacek1s: Jak dostałeś ten list 5 lat temu
Odpisz
21 sierpnia 2021, 09:31
@AlPoziomka: Tak
Odpisz
1 marca 2017, 00:59
Miałam tak z podręcznikiem łowcy demonów ;v;
Odpisz
27 lutego 2017, 06:51
Czekaj co to list ? Nigdy tego nie dostałem ...
Odpisz
27 lutego 2017, 07:21
@FuryGaming: Taki email w realu
Odpisz
27 lutego 2017, 10:08
@Fina258: a email w tesco?
Odpisz
27 lutego 2017, 14:42
W Tesco nie dają pojeby
Odpisz
27 lutego 2017, 07:10
Ten uczuć kiedy do ciebie nie przychodzą listy, tylko kredki i promarkery... ;^;
Odpisz
Edytowano - 27 lutego 2017, 14:18
@Kivera: Jeśli rysujesz zapraszam na grupę: Wielkie rysowanie.. wtedy bedziesz dostawać listy c: Może nawet ode mnie :V
Odpisz
27 lutego 2017, 14:03
Cóż, mi rodzice ufają i nie muszę mieć nawet hasła do komputera, czy telefonu (rzecz jasna mam przed innymi nie proszonymi gośćmi). Zapewne bym się wku*wił gdyby ktoś otworzył mój list.
Odpisz
27 lutego 2017, 07:11
Kiedy dziewczyna mówi że to jej pierwszy raz.
Odpisz
27 lutego 2017, 07:01
pewnie pity
Odpisz
27 lutego 2017, 06:47
U mnie na szczęście tak nie jest, chociaż, pytanie ciągle co to i za ile to wku*wia, więc po części znam to uczucie..
#whocares
Odpisz
24 lutego 2017, 06:52
Ja tak miałam z paczką. ;___;
Odpisz