Aby zapobiec wszelkiemu złu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
To by wystarczyło
Zdeklasowani znowu
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Były nóżki, nie ma nóżek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 kwietnia 2021, 15:26
Powstaje rzeczywiście
Odpisz
7 stycznia 2018, 17:51
ale który 😏😏
Odpisz
3 marca 2017, 15:29
"powstaje" 😏 (apkowy lenny)
Odpisz
24 lutego 2017, 16:36
Odpisz
3 marca 2017, 14:31
@arkom:
Odpisz
3 marca 2017, 14:52
@gotigwolf: thank you
Odpisz
24 lutego 2017, 13:25
(͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
24 lutego 2017, 13:25
co to na gurze
Odpisz
24 lutego 2017, 13:26
@jejakkapi: Cosplay..?
Odpisz
24 lutego 2017, 13:26
@Ferikusu: raczej porno ale jakie
Odpisz
24 lutego 2017, 13:41
@jejakkapi: górze*
Odpisz
24 lutego 2017, 13:58
@jejakkapi: to jest zwykły cosplay
Odpisz
24 lutego 2017, 14:01
@RussiaBall: aha
Odpisz
24 lutego 2017, 17:54
@jejakkapi: Panie, porno to jak są suty i pusie.
Odpisz
24 lutego 2017, 18:59
@TheMath110: spoko kumam bo nie wiem bo nie oglądam taki mind fack mam 13 lata i nie oglondam
Odpisz
3 marca 2017, 13:29
@jejakkapi: Trzynaście lat, to może mieć twój rak mózgu (kappa). Dlaczego mam takich zje**nych rówieśników?
Odpisz
3 marca 2017, 13:29
@jejakkapi: Coś mi się zbytnio nie wydaje, że masz te 13 lat :)
Odpisz
3 marca 2017, 13:30
@jejakkapi: no to nie oglądaj jak masz 13 lat do cholery
Odpisz
3 marca 2017, 13:30
@lorax12: Cii, od ojca się nauczył
Odpisz
3 marca 2017, 13:30
@jejakkapi: Weź się naucz robić baity, bo takiego ch*jowego jeszcze nie widziałem
Odpisz
3 marca 2017, 13:32
@lorax12: On pewnie ma z 9-10 lat. Takie błędy ortograficzne robią bachory z edukacji wczesnoszkolnej.
Odpisz
3 marca 2017, 13:32
@Zlodziej_Ziemniakow: Przykro mi, ale to nie bait.
Odpisz
3 marca 2017, 13:35
E tam, niektórzy ludzie z gimbazy dalej robią takie błędy.
Odpisz
3 marca 2017, 13:35
Bardziej chodzi mi o to, że jest trollem
Odpisz
3 marca 2017, 13:35
On ma maks 10lat. ;-;
Odpisz
3 marca 2017, 13:46
@ChickenEatsRainbows: To nie są homo sapiens, najwyżej homo erectusy (HAHAHHA ELEKCIA LOL XDDD ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)✧ ( ͡° ͜ʖ ͡°)✧ ( ͡° ͜ʖ ͡°)✧ ). To co najlepiej potrafią, to mieć erekcję .
Odpisz
Edytowano - 3 marca 2017, 13:46
@ChickenEatsRainbows: gorzej
Już lepiej by było od brata
Odpisz
3 marca 2017, 13:47
nauczania początkowego*
Odpisz
3 marca 2017, 13:48
@lorax12: Od ojca zawsze spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
3 marca 2017, 13:48
@lorax12: jeśli on ma 13 lat, to ja sam nie wiem co się stanie z światem
Odpisz
3 marca 2017, 13:49
@Wojgalazka: No jak to co? meteoryt je**ie.
Odpisz
3 marca 2017, 13:54
Ja w jego wieku, to pisałem wszystko na ocenę celującą lub bardzo dobrą. Wiadomo, że te oceny w klasach 1-3 są zawyrzone, ale prawie żadnych błędów nie miałem. Może jestem geniuszem, nie wiem. Reszta mojej klasy też raczej nie miała z tym problemów, oprócz jednego dysletyka. On sam, w końcu nauczył się tej ortografii, a nie jak typowy "dysletyk", który pisze " nwm", "kkk", "sprd" itd. To wszystko się utrwala.
Odpisz
3 marca 2017, 13:55
@lorax12: Dziękuję, zapomniałem języka.
Odpisz
3 marca 2017, 14:06
@ChickenEatsRainbows: ( ͡° ω ͡°)
Odpisz
3 marca 2017, 14:07
@Wojgalazka: umrze
Odpisz
3 marca 2017, 14:07
spoko
Odpisz
3 marca 2017, 14:07
@lorax12: (͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
3 marca 2017, 14:09
@ChickenEatsRainbows: ta
Odpisz
3 marca 2017, 14:10
@lorax12: ksówka
Odpisz
3 marca 2017, 16:47
piszę się zawyżone
Odpisz
3 marca 2017, 17:44
@Michael2158: Pisze się "pisze", a nie "piszę". Np. ja piszę, on pisze.
Odpisz
3 marca 2017, 17:49
weź nie wiesz to siedź cicho nie chce kombinować z ortografiom na apce
Odpisz
3 marca 2017, 17:55
nie znasz mnie to nie oceniaj lubię społeczność jeja ale nie gdy disuje.
# dla ludzi z 2003
Odpisz
3 marca 2017, 17:56
@jejakkapi: Ale napisać "ortografią" albo nawet "ortografia" bez "ą" zamiast "ortografiom" to już mogłeś.
Odpisz
3 marca 2017, 17:58
@TheMath110: spoko zapamientam zawsze byłem słaby z ortografii
Odpisz
3 marca 2017, 18:40
@jejakkapi: Chyba z myślenia. Ustaw sobie autokorektę, będzie ładniej i może się czegoś nauczysz.
Odpisz
3 marca 2017, 19:57
@jejakkapi: O tym, że "zapamiętam" pisze się z ę, a nie z en też zapamiętaj.
Odpisz
3 marca 2017, 20:01
@TheMath110: Po co ku*wa jeszcze drążycie temat?
Odpisz
Edytowano - 3 marca 2017, 20:01
@TheMath110: Logika. Mnie obraża, a tobie pisze "spoko" i że zapamięta. Żelazna logika gimbusów.
Odpisz
3 marca 2017, 20:02
@ChickenEatsRainbows: "Bo mogę".
Odpisz
3 marca 2017, 20:04
Ale nie chce co chwilę dostawać powiadomień od tego wątku.
Odpisz
3 marca 2017, 20:04
Tego nie ogarniesz.
Odpisz
3 marca 2017, 20:05
@ChickenEatsRainbows: Jest opcja, by wyłączyć powiadomienia do określonego wątku.
Odpisz
Edytowano - 3 marca 2017, 20:18
@TheMath110: Gdzie dokładnie?
Odpisz
3 marca 2017, 20:21
@ChickenEatsRainbows: Znajdź powiadomienie w którym ktoś nie mówi do ciebie. Tam jest opcja "Wyłącz powiadomienia dla tego wątku".
Co prawda dostaniesz powiadomienie jak ktoś napisze konkretnie do ciebie, ale tylko wtedy.
Odpisz
3 marca 2017, 20:22
@TheMath110: Co minutę mam powiadomienie xD
Odpisz
3 marca 2017, 20:25
@TheMath110: Ok, dzięki.
Odpisz
8 marca 2017, 13:51
@Ferikusu: to fajnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz