Tęsknię za tymi porankami
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Angielskie śmieszki
Z klasą się trzeba urodzić
Równi i równiejsi
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 czerwca 2019, 22:17
Hahahaha
Odpisz
24 grudnia 2017, 03:29
jak miałem 5 lat to w telewizji o 6 gdzieś puszczali fajną muzykę w tym queen i to był jedyny powód, dla którego wcześnie wstawałem
Odpisz
17 grudnia 2017, 21:00
Ej... Ja mam tak samo jak na 2 a mam 13 lat
Odpisz
24 lutego 2017, 16:17
Jak się jest dzieckiem to trzeba iść do szkoły
Odpisz
24 lutego 2017, 16:36
@lokej23: A jak dorosłym to do pracy.
Odpisz
24 lutego 2017, 17:22
@Midonik: Niet
Odpisz
24 lutego 2017, 17:41
@lulul: Jak się chce umrzeć z głodu na ulicy to można nie chodzić.
Odpisz
24 lutego 2017, 17:44
@Midonik: Można pracować w domu, przy komputerze, można wynajmować mieszkania. Wbrew pozorom jest multum prac, przy których wystarczy od czasu do czasu na coś zerknąć, coś ustalić.
Odpisz
6 marca 2017, 19:21
@lokej23: A kto umarł ten nie żyje.
Odpisz
5 marca 2017, 14:08
Już tak mam
Odpisz
5 marca 2017, 00:19
Przez większość czasu jestem pozytywna. Poranki się nie liczą.
Odpisz
4 marca 2017, 21:03
> Miej 12 lat (ch** z tego że jeszcze 11 to tylko 11 dni.)
> Śpij
> Śpij
> Okuhwamamsna.mp4
> Jaki zajebisty
> Obudź się
> KUHWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.PNG
Odpisz
4 marca 2017, 23:27
404_śmiesznościnieodnaleziono
bzbk.exe
Odpisz
4 marca 2017, 23:12
Jedyna rzecz która jest we mnie słodka to zagrożenie cukrzycą.
Odpisz
4 marca 2017, 21:49
Ja tam zawsze jestem happy, bo lubię deszcz, słońce, śnieg, mróz, ciepło, dziewczyny, kolegów no.... I lubię Jeja i najbardziej siebie bo jestem egoistą.
Odpisz
4 marca 2017, 22:35
@TrueStoryGuy: Kolegów
Odpisz
4 marca 2017, 20:30
A więc urodziłem się dorosły...
Odpisz
24 lutego 2017, 16:52
Nie kapuje :/
Mama co prawda mnie podwozi dwa przystanki (wtedy nasze drogi się rozchodzą) ale wstaje o tej samej godzinie co ona więc nie widzę powodów dlaczego miałyby być jakieś różnice w wstawaniu :v
Odpisz