Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ZiemniokPL

7 marca 2017, 15:59

Czyli nie tylko ja tak robię x3

Avatar Buras

25 lutego 2017, 00:27

Kto je o 2 rano?

Avatar Ferikusu

25 lutego 2017, 00:28

@Buras: Ja, bo wtedy jestem najbardziej głodna

Avatar Buras

25 lutego 2017, 00:28

@Ferikusu: To niezdrowo, przez to się tyje

Avatar RussiaBall

25 lutego 2017, 00:29

@Buras: wierzysz w takie gówno?

Avatar Buras

25 lutego 2017, 00:32

@RussiaBall: To nie gówno, to jest prawda.

Avatar jacek1s

25 lutego 2017, 00:34

@Buras: Człowiek to nie maszyna, każdy działa inaczej.

Avatar RussiaBall

25 lutego 2017, 00:37

@Buras: jakoś jem o 2 i nadal jestem patykiem więc coś nie działa

Avatar Dead_Bload321

25 lutego 2017, 07:14

@RussiaBall: Podobno nastolatki przybierają na wadze wolniej.

Avatar Kubox123456

25 lutego 2017, 11:44

@RussiaBall: metabolizm

Avatar RobsonPlay

5 marca 2017, 22:47

@Ferikusu: Jak jesz w nocy to organizm się przystosowuje do tego. Czyli jak ciągle jesz w nocy to będziesz jadł do końca swego życia bo w nocy nie zasniesz z głodu.

Avatar JeezusMariusz69

5 marca 2017, 17:40

Moge Wam wyłaczyc zycie na zawsze jak cos

Avatar siemak

Edytowano - 25 lutego 2017, 00:25

!uwaga komentarz nie zwiazany z obrazkiem! ma ktoś szablon do memu z łyżką ?

Avatar Holenderjk

25 lutego 2017, 00:29

@siemak: z jaką łyżką?

Avatar RussiaBall

25 lutego 2017, 00:29

@siemak: jakiego memu z łyżką

Avatar siemak

25 lutego 2017, 00:33

@Holenderjk: był kiedyś spam kolesiem który trzymał łyżke. głównie były to obrazki typu
"ja i ty łyżko kontra świat"

Avatar Ferikusu

25 lutego 2017, 10:49

@siemak: To?

Avatar siemak

Edytowano - 25 lutego 2017, 10:50

@Ferikusu: dzieki ci oto mi chodziło

Avatar Ferikusu

25 lutego 2017, 11:18

@siemak: Nie ma za co :)

Avatar Anielka999

25 lutego 2017, 08:23

U mnie wtedy też wydaje dźwięk. Nawet jak odłączysz od prądu.

Avatar Ferikusu

25 lutego 2017, 00:24

To takie prawdziwe

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Co za przypadek

Północne Węgry

Phi!

Ostry ten sędzia

Były nóżki, nie ma nóżek

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka