Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Równi i równiejsi
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 sierpnia 2021, 16:00
Rel.
Odpisz
25 lutego 2017, 19:17
Mam od pół roku takiego smarka na monitorze i mi się go nie chce umyć.
Odpisz
26 lutego 2017, 00:16
@Krzyniu: dobra, mi z lenistwa zalęgły się robaki za łóżkiem, ale monitor jest czyściutki l, bez przesady. Błagam, nie krzywdź biednego monitora.
Odpisz
1 marca 2017, 00:19
Jakim cudem? ;_;
Odpisz
1 marca 2017, 15:37
@SamurajSonia: miałam tam żelki
...
leżały tam 2 lata
Odpisz
1 marca 2017, 15:38
@SamurajSonia: od tamtej pory boję się tam zaglądać
Odpisz
1 marca 2017, 19:39
Przecież to od razu twardnieje o_o jak? xvx''
Na szczęście ja czegoś takiego nie mam za łóżkiem, prędzej baterie xD
Odpisz
1 marca 2017, 20:15
@SamurajSonia: A ja mam kompa pod łóżkiem, i biórko xDD (#PiętroweŁóżko)
Odpisz
1 marca 2017, 22:32
@BlackBunny: *biurko XD
Odpisz
1 marca 2017, 22:34
@SamurajSonia: nie dotknęłam, ale nimi się te robale żywiły
poza tym mama znalazła tam 4 pary skarpetek i mój ulubiony t-shirt
obecnie mam tam drewniany miecz i kilka kalendarzy
trzeba będzie znowu tam posprzątać lol
Odpisz
2 marca 2017, 06:56
sory, znam orto, ale to był dla mnie trudniejszy wyraz, którego pisownie poprostu zapomniałam ;~;
Odpisz
2 marca 2017, 14:47
Pamiętać nie zostawiać żelków za łóżkiem o_o U mnie za łóżkiem póki co jest tylko chusteczka bo ostatnio sprzątałam~ Wcześniej leżał tam łuk i rakieta do badmintona i jakieś papiery o3o Za to mam całe piętro do posprzątania xvx
Odpisz
2 marca 2017, 14:49
@BlackBunny: Faajnie, zawsze chciałam mieć takie łóżko ;v; U mnie jedynie skaner kisi się pod stolikiem xD
Odpisz
2 marca 2017, 17:03
@SamurajSonia: A u mnie pod biurkiem Niszczarka do papieru xDDD
Odpisz
2 marca 2017, 17:41
@BlackBunny: O przydałaby się xD
Odpisz
3 marca 2017, 12:41
@SamurajSonia: ayy, ja mam łuk, miecz, jakieś ciuchy, kalendarze, mnóstwo kurzu i pajęczyn XDDD kurdebele, mam niewyobrażalny syf :T
Odpisz
Edytowano - 1 marca 2017, 07:27
Lubię się czepiać szczególików, więc menu do bazgrolenia mocno przypomina mi Sai'a A tablet... Jasny, z kilkoma przyciskami, zapewne Wacom Bamboo.
A tak na ogół, to niezły komiks 5/5 i do ulu, bo Tru.
Odpisz
1 marca 2017, 19:45
@BlackBunny: Zależy jaki, nie każdy Wacom Bamboo jest jasny :3
Odpisz
1 marca 2017, 20:14
@SamurajSonia: No cóż, ja miałam okazję przetestować Wacom Bamboo, który był jasny, i miał pare czarnych, płaskich przycisków po lewej stronie. dlatego tak mi się to skojarzyło. A obecnie mam Intuos Pro M, Bamboo dostałam tylko po to, by sprawdzić czy naprawdę chcę być posiadaczką tableta.
Odpisz
2 marca 2017, 14:52
@BlackBunny: Możliwe, że ty był z tych "fun" z tego co widziałam one są jasne~ Ja od niedawna jestem posiadaczką cornego Wacom Bamboo CTL-460 (#PierwszyTablet<3)
Odpisz
28 lutego 2017, 22:25
Albo gdy próbujesz zmazać, tępisz pół rysika a tu okazuje się, że to nie jest na tej warstwie...
Odpisz
28 lutego 2017, 19:40
Znam to Uczucie
Odpisz
28 lutego 2017, 19:55
Me 2 bruh.
Odpisz
25 lutego 2017, 18:30
Tru.
Odpisz
25 lutego 2017, 18:43
Kropka zabiła wątek dokanczania trumnami, truskawkami i innymi tru-cosiami.
Odpisz
25 lutego 2017, 19:26
@sylwon1234: hahaha
Odpisz
25 lutego 2017, 20:39
mps wall
Odpisz