Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ch-chesz wyparować...?
Za co ta premia
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ziarenko traumy wyrosło
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 marca 2017, 18:46
widocznie bardzo nudzi mnie nauka bo właśnie przeczytałem to całe zamiast się uczyć.... kto jeszcze przeczytał ?
Odpisz
5 marca 2017, 22:56
@NygaNieCzarnyYuololo: ja
Odpisz
10 marca 2017, 20:03
no i fajnie 😃
hahahhahahahahahahhahaha pomagam zespołowi "R" złapać twojego Pikachu!
Odpisz
27 października 2022, 14:44
@NygaNieCzarnyYuololo: ja też
Odpisz
5 marca 2017, 15:50
nasza Pani na lekcji szukała woreczka z nasionami A znalazła aparat który zgubiła rok temu ;___;
Odpisz
5 marca 2017, 22:56
@Wladimir_Putin: pozdrów ją ode mnie
Odpisz
6 marca 2017, 07:28
dobrze, pozdrowie
Odpisz
6 marca 2017, 12:59
@Wladimir_Putin: myślałem że nie wykonasz mojego polecenia Putin ale nice ;)
Odpisz
6 marca 2017, 13:56
A no fakt...bez klamania możesz teraz powiedzieć że Putin wykonał twoje polecenie ^^
Odpisz
6 marca 2017, 14:50
@Wladimir_Putin: no tak... jeszcze ze jestem z Japonii (anime)
Odpisz
6 marca 2017, 14:53
Japonia rządzi Rosja ?!
Odpisz
6 marca 2017, 18:55
@Wladimir_Putin: nie, ale ja jestem postacią z anime :O
Odpisz
6 marca 2017, 18:57
postać z anime wydaje rozkazy Putinowi ?!
Odpisz
6 marca 2017, 19:00
@Wladimir_Putin: o... xdd
Odpisz
6 marca 2017, 19:02
no ,,o'' na Sybir!
Odpisz
6 marca 2017, 19:07
@Wladimir_Putin: 日本語での書き込みは、あなたがそれを読んでいるのだろうか
Odpisz
6 marca 2017, 19:08
dobrze że znam Polski to chociaż Ci napiszę co to znaczy jak chcesz xdd
Odpisz
6 marca 2017, 19:10
Я знаю, что на японском языке. И так. Я могу читать его. Теперь вы должны быть русскими.
Odpisz
Edytowano - 6 marca 2017, 19:14
@Wladimir_Putin: napisałeś: Wiem, że w języku japońskim. I tak mogę ją przeczytać. Teraz trzeba być Rosjaninem.
Czy coś
Odpisz
6 marca 2017, 19:15
prawie ^^ Ale brawo!Ale i tak...Do obozu...
Odpisz
Edytowano - 6 marca 2017, 19:17
@Wladimir_Putin: -,- To wiesz, co ja Ci powiem? Приятно, что мы пишем в комментариях на проклятом картинке
to po rusku jest
Odpisz
6 marca 2017, 19:19
również się cieszę !
Odpisz
6 marca 2017, 19:28
@Wladimir_Putin: いいえ、それはスーパーです :D
Odpisz
6 marca 2017, 19:29
@Wladimir_Putin: Вы можете сделать это мем наш чат
Odpisz
6 marca 2017, 19:31
można...potwiedzam
Odpisz
6 marca 2017, 19:33
@Wladimir_Putin: あなたは、おそらく私の母国語でチャット私にはよく知っています
Odpisz
5 marca 2017, 16:42
still beter love story than twiligt
Odpisz
6 marca 2017, 00:19
@kasjan132pl:
Odpisz
5 marca 2017, 15:16
Tak z ciekawości może sprawdze moją torebke. Może znajde tam dawno zaginionego wujka Staszka. Co to podobno do Angli wyjechał i słich ponim zaginoł.
Odpisz
5 marca 2017, 15:40
@Keniazi: Ja raz grzebiąc w torebce mamy znalazłem dwa pulsary.
Odpisz
5 marca 2017, 17:51
@Pandzianikki: po dokładniejszym sprawdzeniu nawet ja wolę się nie zgłębiać w czeluści maminej torebki jeszcze bym znalazła tam wrota piekieł
Odpisz
5 marca 2017, 15:42
U mojej mamy w torebce był wielki zderzacz hadronów.
Odpisz
5 marca 2017, 15:37
Dobrze że nie była to torebka sexmasterki
Odpisz
5 marca 2017, 15:21
Fake. Że co że on usiadł w rogu torebki ? przecież by miesiąc szedł
Odpisz
5 marca 2017, 15:13
długie
Odpisz
5 marca 2017, 15:50
@ALKATRAZ: no co ty nikt nie wiedział :D
Odpisz
26 lutego 2017, 07:44
Postowanie takich długich tekstów powinno być prawnie zakazane.
Odpisz
5 marca 2017, 15:34
"za długie nie czytam"
Odpisz
25 lutego 2017, 22:39
"do intymnego demakijażu"
Odpisz
25 lutego 2017, 22:49
@Ferikusu: tapeciary tapetują się całe
Odpisz
25 lutego 2017, 22:53
@Ferikusu: I lekko wilgotne do intymnego demakijażu.
Odpisz
26 lutego 2017, 02:37
@Krzyniu: Lekko wilgotne do intymnego demakijażu gdy jest lekko wilgotna.
Odpisz
25 lutego 2017, 22:40
tl;dr
Odpisz
26 lutego 2017, 06:34
@Lukasgda123: żałuj
Odpisz