Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Hmmm0

23 grudnia 2020, 13:48

Niech ktoś da szablon z kapitany bomby
,, Matki boska gówno ożyło" bardzo proszę

Avatar nimo2001

20 stycznia 2018, 17:21

Jeżeli nie wiesz co robić dalej...
LICZ DELTĘ!!!

Avatar Psychopata_PL

Edytowano - 27 stycznia 2016, 21:31

W mojej klasie jestem jedną z nielicznych osób które sobie z matematyką radzą. Większość ma 2 na półrocze, spora część miała zagrożenia.

Ja mam czwórkę (4.08), to chyba czwarta najwyższa ocena w klasie.

Avatar Ased11

12 lutego 2013, 16:32

dla mnie matma jest prosta :)

Avatar tachu99

12 lutego 2013, 16:56

@Ased11: Komentarz niżej również do ciebie.

Avatar
Konto usunięte

13 lutego 2013, 01:21

@tachu99: popieram Cię, bo matma jest trudna od cholery i w podstawówce też mówiłam, że jest łatwa ;(
Poza tym jestem humanistką. Z trzech próbnych teraz w gimnazjum miałam maksa, a z matmy zawsze mi w cholerę odpadało >.<

Avatar Ased11

13 lutego 2013, 15:38

@tachu99: Nie no w gimnazjum to napewno masz trudno ale ja akurat mam to za soba :P

Avatar pokekacper7

13 lutego 2013, 09:50

prawda

Avatar kamdab

12 lutego 2013, 19:27

Ja dziś pisałem test z matematyki ja jestem średni z matematyki a test był łatwy mam wszystko źle

Avatar
Konto usunięte

12 lutego 2013, 16:43

kto ma problemy z matmą nie ja::)

Avatar tachu99

12 lutego 2013, 16:55

W podstawówce...

Avatar
Konto usunięte

12 lutego 2013, 18:39

W podstawówce też miałem same 5 i 6.

Avatar
Konto usunięte

12 lutego 2013, 17:41

Znalazłem murzyna! Jaka nagroda? :D

Avatar Takita6

12 lutego 2013, 16:37

true story

Avatar
Konto usunięte

12 lutego 2013, 16:04

To chyba oczywiste.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Lekko nie będzie

Ładne rzeczy

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka