Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Lekko nie będzie
Ładne rzeczy
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 grudnia 2020, 13:48
Niech ktoś da szablon z kapitany bomby
,, Matki boska gówno ożyło" bardzo proszę
Odpisz
20 stycznia 2018, 17:21
Jeżeli nie wiesz co robić dalej...
LICZ DELTĘ!!!
Odpisz
Edytowano - 27 stycznia 2016, 21:31
W mojej klasie jestem jedną z nielicznych osób które sobie z matematyką radzą. Większość ma 2 na półrocze, spora część miała zagrożenia.
Ja mam czwórkę (4.08), to chyba czwarta najwyższa ocena w klasie.
Odpisz
12 lutego 2013, 16:32
dla mnie matma jest prosta :)
Odpisz
12 lutego 2013, 16:56
@Ased11: Komentarz niżej również do ciebie.
Odpisz
13 lutego 2013, 01:21
@tachu99: popieram Cię, bo matma jest trudna od cholery i w podstawówce też mówiłam, że jest łatwa ;(
Poza tym jestem humanistką. Z trzech próbnych teraz w gimnazjum miałam maksa, a z matmy zawsze mi w cholerę odpadało >.<
Odpisz
13 lutego 2013, 15:38
@tachu99: Nie no w gimnazjum to napewno masz trudno ale ja akurat mam to za soba :P
Odpisz
13 lutego 2013, 09:50
prawda
Odpisz
12 lutego 2013, 19:27
Ja dziś pisałem test z matematyki ja jestem średni z matematyki a test był łatwy mam wszystko źle
Odpisz
12 lutego 2013, 16:43
kto ma problemy z matmą nie ja::)
Odpisz
12 lutego 2013, 16:55
W podstawówce...
Odpisz
12 lutego 2013, 18:39
W podstawówce też miałem same 5 i 6.
Odpisz
12 lutego 2013, 17:41
Znalazłem murzyna! Jaka nagroda? :D
Odpisz
12 lutego 2013, 16:37
true story
Odpisz
12 lutego 2013, 16:04
To chyba oczywiste.
Odpisz