Kiedy przyjaciel pokazuje Ci swoje hobby
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
To musiało być męczące
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 lutego 2017, 10:57
Spoiler
Z każdym odcinkiem jest tylko gorzej
I jest coraz więcej chłopców...
Odpisz
26 lutego 2017, 11:03
@lorax12: Wiem ;-;
Odpisz
26 lutego 2017, 11:25
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: ;_;
Odpisz
26 lutego 2017, 11:31
@lorax12: ;_;
Odpisz
26 lutego 2017, 11:31
@Pawcio213: :v
Odpisz
26 lutego 2017, 12:01
@lorax12: :^)
Odpisz
26 lutego 2017, 12:08
@KOLOROWATAPETA: zły człowiek
Odpisz
26 lutego 2017, 14:31
@lorax12: 1 :
liczba chlopców: 2
2:
l.ch.: 2
3:
l.ch.: 3
Chyba, że mówię o czymś innym
Odpisz
26 lutego 2017, 17:33
@trampkowiczka: w pierwszym był tylko 1 chłopiec Pico i mężczyzna
Odpisz
26 lutego 2017, 18:13
@lorax12: ok, tego nie wzięłam pod uwagę.
Odpisz
26 lutego 2017, 18:14
@trampkowiczka: k
Odpisz
6 marca 2017, 08:10
@lorax12: Oglądałem 3 razy:
1. ciekawość
2. zakłopotanie
3. martwość w środku
Odpisz
6 marca 2017, 08:28
@NitroNinja: Oglądałam tylko 1 odc i po incydencie z *ehem* *ehem* KOSTKĄ LODU wyszłam i postanowiłam nie wracać ʕ^ω^ʔง︻̷┻̿═━一 ~ ~ ~ ∗
Odpisz
6 marca 2017, 14:34
@NitroNinja: niestety
Odpisz
6 marca 2017, 14:42
@lorax12: co to za anime ;-;
Odpisz
6 marca 2017, 14:45
@Pegi20: Boku no Pico
Odpisz
10 sierpnia 2017, 20:16
@Pegi20: Jak chcesz mogę ci napisać każdy szczegół tego 'anime'( ͡° ͜ʖ ͡°)
P.s Z góry przepraszam xd
Odpisz
6 marca 2017, 21:00
Jest taka gra w stylu anime
Oraz gra, w której mangi mogą pomóc
No i z jednej strony podobno są tam jakieś fajne anime,
Ale z drugiej strony widziałaś już za dużo chorych scen no i ten
#neweł_młoł
Odpisz
6 marca 2017, 18:47
Dziena przypomniałeś mi o yuri Boku no Pico !
Odpisz
26 lutego 2017, 11:41
Ja często wymieniam się ze znajomą chorymi artami, filmami, gifami... Sama uznała, że jakby nie była tak je**ięta na mózg jak ja, to już dawno byśmy się do siebie nie odzywały :v
Odpisz
6 marca 2017, 12:42
@CrazyMe: Czy ty masz MedicxMedic na avatarze? .-.
Odpisz
6 marca 2017, 15:26
@PanSowa12: Zgadza się (inaczej Medicest)
Odpisz
6 marca 2017, 18:06
@CrazyMe: Czego to ludzie nie wymyślą
Odpisz
6 marca 2017, 10:33
Euphoria
Odpisz
6 marca 2017, 13:29
@JakubJJJ: I to mi się podoba.
Odpisz
6 marca 2017, 11:37
Kto oglądał wszystkie trzy odcinki?
Odpisz
6 marca 2017, 12:41
@TheMJawesome: oglądałem tylko minutę trzeciego
Odpisz
7 marca 2017, 07:08
@TheMJawesome: Ja ;-; i nawet mi się podobało
Odpisz
7 marca 2017, 07:25
@DominekGo: Ja też, a jesteś M czy K?
Odpisz
26 lutego 2017, 11:36
Swoim znajomym pokazuję znalezione przeze mnie chore rzeczy, polubili je, może dlatego że są tak samo chorzy na głowę jak ja.
Odpisz
6 marca 2017, 11:36
@MLG2015: witaj w klubie
Odpisz
26 lutego 2017, 11:54
Persona zawsze na propsie.
Odpisz
26 lutego 2017, 12:08
@feniks100: co?
Odpisz
26 lutego 2017, 12:17
@ponczeq: To przerobiona scena z Persona 4
Odpisz
26 lutego 2017, 14:13
@ponczeq: A dokładniej "Persona 4 the Animation".
Odpisz
26 lutego 2017, 11:00
Bo wewnątrz jesteś tak samo popie**olony jak on, ale się nie przyznajesz.
Odpisz
26 lutego 2017, 14:02
@MartellusV14: Najlepiej jest, że jesteśmy na takim stopniu, że już macie kompletnie wyje**ne. :^)
Odpisz