Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Młodzi gniewni
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 lutego 2017, 20:36
Mam tak na co dzień w szkole ...
Odpisz
26 lutego 2017, 20:38
@FuryGaming:
Odpisz
26 lutego 2017, 20:46
@FuryGaming: Śmierdzisz
Odpisz
Edytowano - 26 lutego 2017, 20:47
Czyli nie tylko ja kiedy przychodzę jestem dissowany przez ,,kolegów''. Zawsze jest:
-Siema, jak tam po weekendzie ?
-K**wo co ty gadasz ?!
-Pytam się jak minął weekend
-Wyp**rdalaj !
Przeciętny dzień w szkole.
Odpisz
26 lutego 2017, 21:34
@FuryGaming: Heh
"- Cześć!
- Ja pie**olę. Pa."
:')
Odpisz
Edytowano - 27 lutego 2017, 21:10
@FuryGaming: Czyli nie tylko ja mam taką codzienność...i know that feel too
Odpisz
27 lutego 2017, 21:33
@Pandzianikki: Spieprzaj xd
Odpisz
27 lutego 2017, 21:40
@jacek1s: Sam spiepszai ty stóleiażó ty XD,ró**am ci matge neosie,won stąd xd
*gimbus mode off*
Odpisz
28 lutego 2017, 07:23
@Pandzianikki: xd
Odpisz
28 lutego 2017, 07:50
@jacek1s: xD
Odpisz
27 lutego 2017, 21:09
Mam gorzej heh. Nawet jak nie ma mnie na chacie, to zj*** obgadywali mnie (i po ch*ja dawałam jednej z nich me hasło na jeja) i kiśli z mych prywatnych wiadomości. Oczywiście brak powodów.
Odpisz
27 lutego 2017, 22:52
jakich wiadomości?
Odpisz
27 lutego 2017, 23:04
@siemak: Prywatne. Takie typowe wyżalania się itp.
Odpisz
27 lutego 2017, 23:06
czyli coś typu
"ale jestem brzydka"
"chłopak mie rzucił"
czy "jestem porażką"?
Odpisz
27 lutego 2017, 23:22
@siemak: Nie aż takie... bardziej wyżalanie się że "a wku*wiłam się bo _____".
Odpisz
28 lutego 2017, 06:32
i know that feel, sis
Odpisz
27 lutego 2017, 23:26
Albo na fb ;_; napiszesz subiektywna opinie i juz jest Hurr Durr jak tak nie myślę więc tak nie jest!
Odpisz
26 lutego 2017, 19:13
To tak jak mnie na dubtracku
Odpisz
26 lutego 2017, 19:15
@Buras: Disowaliśmy cię bo zachowywałeś się jak gej. ;)
Odpisz
26 lutego 2017, 19:24
@Mycha2001: on jest chyba gejem nawet
Odpisz
26 lutego 2017, 19:44
@Mycha2001: Co to dubtrack?
Odpisz
26 lutego 2017, 19:45
@sylwon1234: Chat publiczny w którym można też puszczać muzykę.
Odpisz
26 lutego 2017, 19:57
@Mycha2001: Spoko, dziękuję.
Odpisz
27 lutego 2017, 23:17
@Buras: Tobie i tak obrywało się mniej niż cipkowi hehs
Odpisz