Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar FuryGaming

26 lutego 2017, 20:36

Mam tak na co dzień w szkole ...

Avatar
Cicada

26 lutego 2017, 20:38

Avatar jacek1s

26 lutego 2017, 20:46

@FuryGaming: Śmierdzisz

Avatar FuryGaming

Edytowano - 26 lutego 2017, 20:47

Czyli nie tylko ja kiedy przychodzę jestem dissowany przez ,,kolegów''. Zawsze jest:
-Siema, jak tam po weekendzie ?
-K**wo co ty gadasz ?!
-Pytam się jak minął weekend
-Wyp**rdalaj !
Przeciętny dzień w szkole.

Avatar
Cicada

26 lutego 2017, 21:34

@FuryGaming: Heh
"- Cześć!
- Ja pie**olę. Pa."
:')

Avatar Pandzianikki

Edytowano - 27 lutego 2017, 21:10

@FuryGaming: Czyli nie tylko ja mam taką codzienność...i know that feel too

Avatar jacek1s

27 lutego 2017, 21:33

@Pandzianikki: Spieprzaj xd

Avatar Pandzianikki

27 lutego 2017, 21:40

@jacek1s: Sam spiepszai ty stóleiażó ty XD,ró**am ci matge neosie,won stąd xd

*gimbus mode off*

Avatar jacek1s

28 lutego 2017, 07:23

Avatar Pandzianikki

28 lutego 2017, 07:50

@jacek1s: xD

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2017, 21:09

Mam gorzej heh. Nawet jak nie ma mnie na chacie, to zj*** obgadywali mnie (i po ch*ja dawałam jednej z nich me hasło na jeja) i kiśli z mych prywatnych wiadomości. Oczywiście brak powodów.

Avatar siemak

27 lutego 2017, 22:52

jakich wiadomości?

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2017, 23:04

@siemak: Prywatne. Takie typowe wyżalania się itp.

Avatar siemak

27 lutego 2017, 23:06

czyli coś typu
"ale jestem brzydka"
"chłopak mie rzucił"
czy "jestem porażką"?

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2017, 23:22

@siemak: Nie aż takie... bardziej wyżalanie się że "a wku*wiłam się bo _____".

Avatar Anty_CzarnyLodzik

28 lutego 2017, 06:32

i know that feel, sis

Avatar Pikapool

27 lutego 2017, 23:26

Albo na fb ;_; napiszesz subiektywna opinie i juz jest Hurr Durr jak tak nie myślę więc tak nie jest!

Avatar Buras

26 lutego 2017, 19:13

To tak jak mnie na dubtracku

Avatar Mycha2001

26 lutego 2017, 19:15

@Buras: Disowaliśmy cię bo zachowywałeś się jak gej. ;)

Avatar DranejBijBolszewika

26 lutego 2017, 19:24

@Mycha2001: on jest chyba gejem nawet

Avatar sylwon1234

26 lutego 2017, 19:44

@Mycha2001: Co to dubtrack?

Avatar Mycha2001

26 lutego 2017, 19:45

@sylwon1234: Chat publiczny w którym można też puszczać muzykę.

Avatar sylwon1234

26 lutego 2017, 19:57

@Mycha2001: Spoko, dziękuję.

Avatar
Rzabeu

27 lutego 2017, 23:17

@Buras: Tobie i tak obrywało się mniej niż cipkowi hehs

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Młodzi gniewni

Szybki jak błyskawica

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka