Nie mógł się już doczekać
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Fajnie że odpowiedzieli
Angielskie śmieszki
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Przerwa na herbatkę
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 28 lutego 2017, 20:08
Oczywiście chodzi o Mercedesa po prawej
Odpisz
3 lutego 2020, 22:12
@zyl15: And that's a fact.
Odpisz
28 lutego 2017, 16:23
Ja jednak bym wolał Crusadera :D
Odpisz
28 lutego 2017, 16:31
@Komandor_Brytania: a nie lepiej Cromwella?
Odpisz
28 lutego 2017, 17:19
@Awp_Asiimov: A nie lepiej tego:
Odpisz
28 lutego 2017, 17:28
@Komandor_Brytania: Słaby jest. Comet lepszy.
Odpisz
28 lutego 2017, 17:36
@KapitanKokosel: a ja wole coś mniejszego, z naszego poletka.
Odpisz
28 lutego 2017, 18:03
@Komandor_Brytania: Ch** ku*wa
Odpisz
28 lutego 2017, 18:46
@Komandor_Brytania: A ja bym wolał T-34
Odpisz
Edytowano - 28 lutego 2017, 22:38
@Davido: M110
Odpisz
1 marca 2017, 07:19
@Komandor_Brytania: Bitch please
Odpisz
1 marca 2017, 20:25
To ja was wszystkich ojebię i wezmę M18 Hellcat'a i mnie nie złapiecieee. Nawet z tym Twoim Leo 2Rev czy tam 2PL, Dodo
Odpisz
1 marca 2017, 20:47
@Komandor_Brytania: DM11 plus idpowiednie naprowadzenie i po kłopocie v:
Odpisz
1 marca 2017, 21:12
O Ty złodupny Leopardzie ;v;
Odpisz
1 marca 2017, 21:19
@Komandor_Brytania: Huehuehue
Odpisz
2 marca 2017, 09:31
@Komandor_Brytania: Rosomak 100 km/h a na Hellcata starczy automat 30 mm
Odpisz
22 lipca 2019, 16:18
@mikmik: Biere Landreuzer P.1000 Ratte i nic mi nie zrobicie
Odpisz
22 lipca 2019, 23:28
@Jadczukov: P1500 Monster
Odpisz
23 lipca 2019, 10:00
@Awp_Asiimov: em... Radziecka atomowa łódź podwodna.
Odpisz
16 listopada 2019, 20:52
@Jadczukov: O ile ruszysz tym Ratte z miejsca
Odpisz
17 listopada 2019, 09:13
@geralt735: Nie ruszę. Będę strzelał z miejsca
Odpisz
17 listopada 2019, 09:19
@Jadczukov: Obecnie mobilność czołgu jest ważna na polu bitwy, try changing my mind
Odpisz
17 listopada 2019, 18:48
@geralt735: Czołg o odpowiednim zasięgu i wytrzymałości (praktycznie nieprzebijalny pancerz) nie potrzebuje mobilności.
Odpisz
18 listopada 2019, 13:58
@Jadczukov: Ale ratte to potężne bydlę, można je zniszczyć ostrzałem artyleryjskim/bombardowaniem
Nie istnieje i nigdy nie zaistnieje praktycznie nieprzebijalny pancerz
Poza tym, czołg to nie twierdza tylko maszyna ofensywna, to się musi ruszać
Odpisz
18 listopada 2019, 15:37
@geralt735: W takim razie Ratte możnaby uznać za niesamobieżne działo. A raczej wiele dział
Odpisz
5 marca 2017, 23:18
ale to stany
Odpisz
Edytowano - 28 lutego 2017, 20:56
Pewnie to jescze miejsce dla inwalidów
Odpisz
28 lutego 2017, 19:59
Widzę że tematy rozmów pod moim memem
Odpisz
26 lutego 2017, 21:08
to chyba M5 Stuart
Odpisz
26 lutego 2017, 22:40
m3/m5 bardziej
Odpisz
28 lutego 2017, 16:04
@Awp_Asiimov: Raczej M5, nowszy model wieżyczki i inne działo, miał chyba minimalnie dłuższe. Ale mogę się mylić.
Odpisz
28 lutego 2017, 16:19
@FuryGaming: to M3 bo M5 miał osłonięte gąsienice.
Odpisz
28 lutego 2017, 17:38
@Toldii: Ale wiesz ze osłony można zdemontować.
@FuryGaming Tak to M5. M3 miał bardziej "cylindryczną" wieże.
Odpisz
28 lutego 2017, 19:30
@Toldii: Fartuchy były zdejmowane.
Odpisz
28 lutego 2017, 17:29
Raczej John na nie Janusz.
Odpisz
28 lutego 2017, 17:22
Jak na mnie to nie jest żaden amerykański czołg, tylko podróbka.
Odpisz
28 lutego 2017, 16:19
Raczej weteran dziadek Staszek...
Odpisz
26 lutego 2017, 20:27
Ivan*
Odpisz
26 lutego 2017, 22:07
to bardziej by pasował t34
Odpisz
27 lutego 2017, 15:40
to amerykański czołg
Odpisz
28 lutego 2017, 16:03
Raczej John.
Odpisz
26 lutego 2017, 23:27
Perfekcyjnie zaparkowane.
Odpisz
26 lutego 2017, 20:31
Przez tą pladneke myślałem, że ktoś słabo wkleił zdjęcie...
Odpisz