Szybcy i Wściekli: TESCO drift
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Rel
Drewniany kominek
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Dwa oblicza
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lipca 2018, 13:01
Dzifko. DZIFKO. JPRDL
Odpisz
17 czerwca 2017, 22:48
Need for speed: Tesco drift
Odpisz
5 marca 2017, 15:35
pamiętam jak raz jak zdriftowałem że wpadłem na półki gdzie były serki ach piękne czasy
Odpisz
8 marca 2017, 18:33
Ja wjechałem w stoły w Ikei
Odpisz
9 marca 2017, 17:42
@Zygarde: połamały się?
Odpisz
9 marca 2017, 17:45
Na szczęście nie.
Odpisz
5 marca 2017, 11:39
Tesco drift edytion
Odpisz
26 lutego 2017, 20:41
Szybcy i Wściekli: TESCO Drift
Odpisz
5 marca 2017, 08:26
@Zygarde: Twój komentarz został tytułem
Odpisz
5 marca 2017, 09:30
@mateczek123: Ło ku*wen
Odpisz
5 marca 2017, 09:47
@Zygarde: A może była to Biedronka
Odpisz
5 marca 2017, 08:23
TOKIO DRIFT
Odpisz
26 lutego 2017, 22:51
To mógłby być dobry sport. Zrób ktoś grę (VR?) o tym :P
Odpisz
26 lutego 2017, 21:55
Szybcy i wściekli bierda edyszyn
Odpisz
26 lutego 2017, 21:03
O jezu, stare memy z ,,dziffkom"... Wspomnienia.
Odpisz