Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Rel
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Były nóżki, nie ma nóżek
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 lutego 2023, 07:42
@Konto usunięte:
Odpisz
7 sierpnia 2020, 17:13
@KontoUsunięte: kurna, odkryłem cmentarz kont
Odpisz
15 października 2020, 18:31
ja też
Odpisz
15 października 2020, 22:26
@Kebasa_z_mema: o cześć, jednak nie jestem sam :)
Odpisz
Edytowano - 16 października 2020, 07:26
No cześć
Wiesz co?
Przypomniałeś mi coś
Znasz Deltarune?
Odpisz
16 października 2020, 17:48
@Kebasa_z_mema: W sumie nie kojarzę...
Odpisz
16 października 2020, 18:32
Hmm
Na końcu gry jest piosenka pt. ,,Dont Forget"
I na końcu tej piosenki jest ,,Dont forget...
Im with you in the daaaaark!"
I tak mi się to skojarzyło, bo jesteśmy razem sami pośród ciał naszych poległych braci (oh shit, thats deep)
Odpisz
7 grudnia 2020, 12:35
@Kebasa_z_mema: Jest komentarz, który ma odpowiedzi z samych usuniętych kont (również autor komentarza usunął konto), to dopiero cmentarz
Odpisz
7 grudnia 2020, 12:36
Spooky Scary Thread (nie wiem czy dobrze, bo jednak translator)
Odpisz
7 grudnia 2020, 12:39
@Kebasa_z_mema: k*rwa, szybka odpowiedz
Odpisz
7 grudnia 2020, 12:41
Wiem, jestem najszybszą kiełbasą po tej stronie kuli ziemskiej
Odpisz
24 lipca 2021, 15:51
Witam
Odpisz
24 lipca 2021, 16:35
@srebrenica: *zawał i śmierć na śmierć*
Odpisz
28 sierpnia 2021, 16:50
@srebrenica: NIKT SIE NIE SPODZIEWAŁ KIEŁBASIANEJ INKWIZYCJI!
Odpisz
1 marca 2017, 20:02
ja też z anime a nikt mnie z was nie kocha! :'(
Odpisz
5 marca 2017, 09:56
Zostańmy przyjaciółmi
Odpisz
5 marca 2017, 16:35
wal sie - PIKACHU, ELEKTRYZUJĄCY WSTRZĄS!
Odpisz
5 marca 2017, 17:00
Zraniłeś moje uczucia. Futon: Rasen Kunai!!!!!!!11!11oneoneoneichiichi!!!111!!1!!!
Odpisz
5 marca 2017, 22:04
no chyba ty moje
Odpisz
6 marca 2017, 18:44
Ja.. ja Cię kocham Ash.. *rumieni się* Już gdy miałam 3 latka byłeś moim husbando.
Odpisz
Edytowano - 6 marca 2017, 18:58
awwww :-* kochana :D nie ma to jak znalexc drugą połówkę na jeja i jeszcze z anime ;P
Odpisz
6 marca 2017, 21:49
Co tu się odwala?
Odpisz
6 marca 2017, 22:21
To ty mi to powiedz..
Odpisz
Edytowano - 6 marca 2017, 22:21
nwm spytaj jej
Odpisz
23 marca 2018, 00:23
no hej
wszystko co napisaliście widziałem
i zrobiłem screeny :)
Odpisz
23 marca 2018, 15:18
zajebibi i co z tego
Odpisz
23 marca 2018, 17:44
i pokaże wszystkim twoim znajomym
Odpisz
23 marca 2018, 18:01
dobra najs
Odpisz
23 marca 2018, 18:09
I będziesz się wstydził :)
Odpisz
23 marca 2018, 18:21
no jak ch*j xd
Odpisz
18 sierpnia 2017, 11:31
Kto to waifu?
Odpisz
23 sierpnia 2017, 23:08
@Kasandra20: taka poduszka porno anime
Odpisz
19 lutego 2018, 17:46
@firankowy: Ta poduszka to "Dakimakura", a Waifu to dziewczyna ze świata anime, w której dany osobnik się zakochał/chciał aby dana dziewczyna była w nim zakochana.
Odpisz
30 kwietnia 2017, 01:09
jaki gruby laptop XD
Odpisz
7 grudnia 2020, 12:38
@She_Co: Bo to zdjęcie za czasów win Vista (tak bardzo szybka odpowiedz)
Odpisz
1 marca 2017, 18:45
Wszędzie Anime...
Odpisz
1 marca 2017, 20:02
@Cleffa: witam :)
Odpisz
16 marca 2017, 20:02
O kurna...
Odpisz
2 marca 2017, 00:28
co to waifu?
Odpisz
3 marca 2017, 11:47
@Papayou: ludzie zakochują się w postaciach z animu i jak się w takiej zakochasz to mówi się że to twoja waifu
Odpisz
3 marca 2017, 16:21
@AJStyles: dżizas... jak można zakochać się w chińskim obrazku
Odpisz
3 marca 2017, 22:17
@Papayou: Dokładnie...
Odpisz
4 marca 2017, 21:29
@Papayou: anime jest japońskie
Odpisz
5 marca 2017, 22:05
@Izkaf: właśnie
Odpisz
2 marca 2017, 20:45
Szo tru !!!
Odpisz
Edytowano - 2 marca 2017, 01:20
Dobre animu nie jest.złe
Odpisz
27 lutego 2017, 15:31
Jestem weebem, ale i tak mnie to śmieszy.
Odpisz
1 marca 2017, 18:07
@TheTemplar: templar pls
Odpisz
1 marca 2017, 18:27
@TheTemplar: co to weeb?
Odpisz
1 marca 2017, 18:30
@maxmaxi123: Mniej obraźliwa (ale nadal) wersja słowa "weeabo".
Odpisz
1 marca 2017, 18:46
@TheTemplar: Dalej nic.
Odpisz
1 marca 2017, 18:57
@TheTemplar: A czym jest weeabu ?
Odpisz
1 marca 2017, 19:25
@maxmaxi123: mangozjebus pospolity
Odpisz
1 marca 2017, 19:28
@TheTemplar: A to nie jest otaku?
Odpisz
1 marca 2017, 19:35
@maxmaxi123: Otaku nie jest obraźliwe.
Odpisz
1 marca 2017, 19:50
@TheTemplar: Widać różnicę.
Odpisz
1 marca 2017, 20:52
@maxmaxi123: otaku to osoba która lubi amine a mango**** to osoba która sekundy nie wytrzyma bez mówienia i tym
Odpisz
1 marca 2017, 23:43
@Pegi20: w sumie to Japini słowo , , otaku" źle się kojarzy :v
Odpisz
1 marca 2017, 20:19
Tró.
Odpisz
27 lutego 2017, 15:29
Odpisz
27 lutego 2017, 15:30
Odpisz
27 lutego 2017, 15:31
@Profesor_Ender:
Odpisz
27 lutego 2017, 15:34
Odpisz
27 lutego 2017, 15:35
@RussiaBall:
Odpisz
27 lutego 2017, 15:40
Odpisz
27 lutego 2017, 15:44
@Profesor_Ender:
Odpisz
27 lutego 2017, 15:45
Odpisz
Edytowano - 27 lutego 2017, 15:47
K bro.
U won.
Odpisz
27 lutego 2017, 16:02
@Profesor_Ender: Thanks, bro.
I love you 2.
Odpisz
27 lutego 2017, 17:49
To chyba jedyne memo podobne coś z anime na moim dysku. :/
Odpisz
27 lutego 2017, 17:50
Coś mało.
Odpisz
27 lutego 2017, 17:53
Spodziewałeś się u mnie czegoś więcej?
Odpisz
27 lutego 2017, 20:06
Odpisz
27 lutego 2017, 20:46
ja bym się spodziewał czegoś kradzionego
Odpisz
28 lutego 2017, 15:22
@kcelej21:
Odpisz
1 marca 2017, 18:41
@kcelej21: a gdzie zgubiłeś hiszpańską inkwizycję?
Odpisz
1 marca 2017, 18:23
Odpisz
27 lutego 2017, 21:14
xDD
Odpisz
1 marca 2017, 17:33
@jacek1s: XDDDDFFDF
Odpisz