Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar looool123456

28 lutego 2017, 16:16

yyyy to chyba fajnie nie?

Avatar rogaliq

28 lutego 2017, 07:16

Avatar Ginnypotter

28 lutego 2017, 07:10

palm face

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2017, 16:38

Pewnie robił odgłosy małpy.

Avatar kubakk12

27 lutego 2017, 17:40

RRRRAAAUUUUUUUUUUUU

Avatar Polak123pl

27 lutego 2017, 22:59

Pewnie cos w stylu
"Po ile te bambosze "

Avatar Sebzer

27 lutego 2017, 20:06

ch** mnie to obchodzi zazdroszcze ze ja nic nie osiągnąłem w żulyciu mam to w dupie GRATULACJE POLSKA SUPER TEŻ COŚ OSIĄGAMY!

Avatar Jackuquez

27 lutego 2017, 20:40

@Sebzer: My? brałeś w tym udział?

Avatar Sebzer

27 lutego 2017, 22:38

@Jackuquez: Chciałem zaznaczyć jak sie zachowuje wiele osób. Nic nie zrobili a sie drą BRAWO WIELKA POLSKA PATRZCIE NA N A S JACY M Y. JESTEŚMY SUPER ILE OSIĄGNELIŚMY WCALE NIE JESTEŚMY CEBULALANDEM

Avatar Jackuquez

28 lutego 2017, 01:11

@Sebzer: Wybacz :) Zgadzam się z tobą pod tym względem. Polska dawna, a dzisiejsza to 2 osobne Kraje. Ten pierwszy był krajem honoru i wytrwałości, a ten drugi, w którym teraz żyjemy jest krajem zawiść do innych ludzi. W dodatku wielu z nich zasłania się tym co było dawniej, chwaląc sie jak jego dziadek, pradziadek walczył na wojnie, jednocześnie samemu będąc jedynie Cebulą, która teraz przejdzie obojętnie obok krzywdy innych, udając
, że nic nie widzi i nie slyszy.

Avatar
Konto usunięte

28 lutego 2017, 13:38

@Jackuquez: Heh, kiedyś Polska była najbardziej tolerancyjnym krajem a teraz?

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2017, 17:01

Efekty specjalne w tym filmie są ch*jowe

Avatar ghostarcher

27 lutego 2017, 20:18

Nie efekty były słabe a film

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2017, 21:14

@ghostarcher: Nie oglądałam ale dużo słyszę, że kiepski. Aż tak było źle?

Avatar ghostarcher

27 lutego 2017, 21:36

Jak dla mnie to nawet starsze wersje były lepsze.

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2017, 21:38

@ghostarcher: "nawet"? Akurat starsze wersje Księgi Dżungli, te rysunkowe, były naprawdę świetne. Ale rozumiem, najnowsza nie była za dobra.

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2017, 22:01

@ghostarcher: Film też był ch*jowy.

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2017, 22:03

Z polskim dubbingiem to jest najgorsze gówno. Lektorzy w ogóle nie wczuwają się role, a sam film jest nudny. Oczywiście nie zabrakło kijowego musicalu.

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2017, 22:06

@ghostarcher: No może efekty nie były strasznke słabe, ale moim zdaniem nie zasługują na Oscara.

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2017, 22:06

O kurczę. No to jednak się cieszę, że na niego nie poszłam, bo pierwotnie miałam zamiar.

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2017, 22:18

Dla mnie musicale w bajkach to najgorsza rzecz jaka istnieje. Te czasy, jak oglądałem Fineasza i Ferba, a tu nagle jebudu zje**ny musical.

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2017, 16:45

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jeszcze jak

Fergus

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Północne Węgry

Dobrze czasem się oderwać

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka