Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Co za przypadek
Frustrujące
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lutego 2017, 20:10
Dlaczego chłopacy wolą być nieszczęśliwi w friendzone'ie, zamiast uszczęśliwić siebie i jakąś inną dziewczynę, która jest ich warta?
Odpisz
28 lutego 2017, 20:12
@Myszkapl: Mnie to tam nie obchodzi, nie znam tego uczucia.
Odpisz
28 lutego 2017, 20:26
@Myszkapl: Bo chcą być lojalni w związku, który nawet nie istnieje :)
Odpisz
Edytowano - 28 lutego 2017, 20:33
@Myszkapl: To nie tak, że dziewczyną są ich warte, tylko oni nie są warci żadnej dziewczyny. :V
Odpisz
28 lutego 2017, 23:21
@Myszkapl: Bo czasami szczęście daje ta jedyna, a jak wiadomo nie można się poddawać.
Odpisz
30 sierpnia 2019, 10:58
@Myszkapl: Nie łatwo znaleźć taką dziewczynę
Odpisz
10 marca 2017, 17:13
[*]
Odpisz
10 czerwca 2018, 09:33
@Volfi: [*]
Odpisz
8 marca 2017, 08:05
Lepsze to, niż gdy laska spotyka się z dwoma na raz...
Odpisz
8 marca 2017, 21:47
@venomman: Lepsze to, niż gdy uczennica 2 klasy gimnazjum ma chłopaka w zawodówce i "przyjaciela" w technikum, któremu daje się obracać a jej chłopak o tym wie i nic sobie z tego nie robi
Odpisz
8 marca 2017, 20:08
Nieraz lepiej być przyjacielem. Nie musisz tłumaczyć się ze wszystkiego i możesz pozwolić sobie na niektóre zachowania.
Odpisz
28 lutego 2017, 20:09
mi jest smutno od połowy godziny :(
Odpisz
28 lutego 2017, 20:18
@daglasio: Czemu? :^(
Odpisz
28 lutego 2017, 20:38
@daglasio: dokładnie to samo ze mną :<
Odpisz
28 lutego 2017, 22:00
@TypowyPolak: jak powiem to dostanę min 20 czerwonych
Odpisz
28 lutego 2017, 22:12
@daglasio: Nie bój się, ja ci dam zieloną :^o
Odpisz
28 lutego 2017, 22:15
@TypowyPolak: i ja też :]
Odpisz
28 lutego 2017, 22:29
@daglasio: jesteś wśród swoich :>
Odpisz
1 marca 2017, 06:02
@ShadoV1512: z tulpą mam problemy
i jesscze mam pełną świadomość że z mojej winy
Odpisz
8 marca 2017, 08:13
@daglasio: To się nazywa rozdwojenie jaźni :)
Odpisz
8 marca 2017, 08:55
@daglasio: ja od 6 jestem smutny i mysle ze wszystko to moja wina :((
Odpisz
8 marca 2017, 09:04
@szeregowy_koci_mietka: Mi cały czas smutno odkąd napisałem komentarz w tym wątku, nie wiem nawet czemu :/
Odpisz
8 marca 2017, 09:31
@daglasio: o, inni smutni ludzie
to ja sobie tu usiade
Odpisz
8 marca 2017, 11:23
to ja was pociesze
w najbliższych 20-30 latach skończy nam się ropa
z takim tempem rozwoju, zagazujemy się na ziemi do końca stulecia
na ziemi istneje arsenał atomowy zdolny pokryć każdy zamieszkany kawałek Rosji Usa Chin i Japonii
Odpisz
8 marca 2017, 11:36
@kasjan132pl: i dobrze :P
Odpisz
8 marca 2017, 12:36
wiem
Odpisz
8 marca 2017, 18:18
@szeregowy_koci_mietka: mi jest już wesoło :3
pomyśl o miłych rzeczach
Odpisz
28 lutego 2017, 22:57
jak się przyjrzeć to ta emotka wygląda jakby zrozumiał w jakiej jest sytuacji, zaakceptował to i płakał z bezsilności udając że jeszcze jest zdrowy psychicznie
Odpisz
Edytowano - 28 lutego 2017, 21:25
Logika tej dziewczyny wydaje sie być na poziomie 2 gimby najwyżej... no ku*wa nie można znaleźć drugiej identycznej osoby!
Odpisz
28 lutego 2017, 20:20
u mnie jest raczej takie
chłopak: Jesteś naprawdę świetną laską!
Ja: Heh.. dzięki
Chłopak: Aż czasem jest mi przykro że jesteś lesbijką...
Ja: ta.... lesbijką..
;^;
Odpisz
28 lutego 2017, 20:24
@CrazyMe: U mnie:
Ja: Jesteś na prawdę świetną... A, ok... Zapomniałem się, żadnej dziewczyny nie ma.
Odpisz
28 lutego 2017, 20:26
Nie wiem czy gorsza jest twoja sytuacja, czy kiedy cała klasa ma cie za lesbijke .-.
Odpisz
28 lutego 2017, 20:29
@CrazyMe: Jak raz się puścisz to wszyscy zmienią zdanie, zaufaj mi.
Odpisz
28 lutego 2017, 20:37
@CrazyMe: mnie żadna nie chce, natomiast homoseksualiści mnie pragną ;-;
Odpisz
28 lutego 2017, 20:50
;-;
Odpisz
28 lutego 2017, 21:14
@CrazyMe: mnie tez...
Odpisz
28 lutego 2017, 20:29
Kto zepsuł średnią 5 ;-;
eeeeeeejjj
nie bawie sie tak :c
Odpisz
28 lutego 2017, 20:09
Postawy znicze dla brata poległego w friendzone (*)
Odpisz
28 lutego 2017, 20:16
@Lukasgda123: Bo przecież czekanie aż dziewczyna cie pokocha z nikąd jest normalne.
Odpisz
Edytowano - 28 lutego 2017, 20:18
@MrCienki: A nie? To tak nie działa?
Odpisz
28 lutego 2017, 20:25
@Lukasgda123: nie.
Odpisz
28 lutego 2017, 20:19
ten moment kiedy ciebie nawet brzydka dziewczyna nie chce do friendzoone a inni narzekają na fajne dupy
Odpisz
28 lutego 2017, 20:18
Och jak ja to znam 😂😂
Odpisz
26 czerwca 2018, 23:53
@TypowyPolak: Och, jak Ty to znasz.
Odpisz
28 lutego 2017, 20:10
co za zuo
Odpisz