Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Aatroxu

10 marca 2017, 20:30

Ekhem ekhem..
Gram sb spokojnie w lola na jungli, gankuje, 20 minuta mam 11 fragów, idzie mi bardzo dobrze, raz nawet potem zrobiłem pente i nagle gdzieś tak w 50 minucie zauważam że moje staty to 37/6/2 a reszta mojej drużyny to:
0/17/2
3/10/7
3/18/1
7/7/3
I zaczynają na mnie wyzywać że jestem "foking shiet motherfuker stupid kid" itp. (ci z mojej drużyny oczywiście)
Przeciwnicy zrobili barona no to mówie moim żeby stali pod wieżamy przy inhibitorach ale oni kufa giną jak zawsze...
zostaje ja i ten typo co miał kilka fragów no i jakimś sposobem zrobiłem quadre i gosciu ubił też tego piątego.
Czyli żyjemy we dwóch, drużyna przeciwna leży i ma jakieś 50 sekund do powstania, moge samemu w 10 sekund rozwalić im nexusa, ale nieeeee mój pie**olony team sie poddaje.

...........wku*w na pół dnia

Avatar Aatroxu

10 marca 2017, 20:31

@Aatroxu: ja jebe jeszcze pod złym obrazkiem to napisałem...............

Avatar
Konto usunięte

10 marca 2017, 23:05

@Aatroxu: Lepiej nie pisz tylu kropek, bo szybko Ci się skończą.

Avatar DDGKeu

10 marca 2017, 22:10

Po prostu masz ch*jowy sarkazm

Avatar DZIOBAK12

10 marca 2017, 20:00

autopsja

Avatar Aatroxu

10 marca 2017, 18:51

A ja to bym zjadł batonaa

Avatar yolom

10 marca 2017, 19:10

@Aatroxu: naprawde?

Avatar pavlopavo

10 marca 2017, 18:53

Srakazm.

Avatar
Konto usunięte

10 marca 2017, 18:27

Nie ku*wa, na niby...

Avatar caltinks_2

10 marca 2017, 18:12

Ch**owe 1/5

Avatar arkom

1 marca 2017, 16:58

było

Avatar PimpekLord

1 marca 2017, 00:32

ha buras

Avatar FuryGaming

28 lutego 2017, 21:49

On pewnie też mówił z sarkazmem ...

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 28 lutego 2017, 21:45

nie pisze sie NAPRAWDE tylko NAPŁAWDE język poprawnej polszczyzny (według gromady spiskowej alfa)

Avatar ciamciol

28 lutego 2017, 21:47

Avatar
Konto usunięte

1 marca 2017, 14:16

@ciamciol: Zskoda szczempić ryja na twój komentarz

Avatar TheTemplar

28 lutego 2017, 21:44

A ty pewnie jesteś nieomylny?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Młodzi gniewni

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

To by wystarczyło

Rel

Papierowa szkoła posting

Żartownisie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka