Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
To się nie może nie udać
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 czerwca 2020, 19:02
Ja pie**ole ale gównoburza dobrze że w przeszłości nie uczestniczyłem w tym. W sensie serio coś takiego przeszło na główną kiedyś X ku*wa D
Odpisz
9 marca 2017, 16:21
Ale Kanekiego to ty szanuj!
Odpisz
13 marca 2017, 07:23
@Kira1987: To już nie jest Kaneki, to jest Kan-Edgy
Odpisz
13 kwietnia 2017, 14:01
@Kira1987: Ja dalej czekam na 3 sezon.
Odpisz
8 grudnia 2019, 21:44
re było najgorsze ze wszystkich
Odpisz
8 grudnia 2019, 22:00
@Damond: Witam archeologa
Odpisz
8 grudnia 2019, 22:01
a witam witam
Odpisz
30 sierpnia 2019, 09:41
Co on ma na ryju?
Odpisz
8 grudnia 2019, 21:43
@KubiXator: maska postaci z anime, Kaneki Ken z Tokyo Ghoul miał taką maskę tak o (tutaj masz jak wygląda, lecz przerobiłem go na świątecznego bo jest grudzień)
Odpisz
8 grudnia 2019, 21:42
Wiesz co znaczy desu?
Odpisz
4 marca 2018, 00:23
no właśnie, anime nie jezd dla dzieci
Odpisz
6 marca 2017, 13:32
Anime jest fajne
/s
Odpisz
6 marca 2017, 13:37
@NerFii: Jest fajne, to mangozjeby sa głupie.
Odpisz
6 marca 2017, 14:36
@arenak1111: Anime jest fajne, tylko fandom zje**ny*
Odpisz
6 marca 2017, 15:12
@Ashley12c: Tak jest prawie zawsze
Odpisz
31 marca 2017, 16:06
@creeper_girl: *patrzy na Minecrafta*
Odpisz
1 marca 2017, 11:37
Anime to kreskówki.
.__.
Odpisz
1 marca 2017, 12:39
@Crobat: Wow. Trzymaj. Worek brokatu dla ciebie *rzuca*
Odpisz
1 marca 2017, 13:27
Co?
Odpisz
1 marca 2017, 13:36
@Crobat: Rozdaję worki brokatu za stwierdzenie czegoś, co jest oczywiste :P
Odpisz
1 marca 2017, 18:05
Ja też chcę ten worek! Więc... Anime to po japońsku animacja.
Odpisz
1 marca 2017, 18:58
Meh, no dobra. Łapajta *rzuca*
Odpisz
1 marca 2017, 22:26
*łapie* Yas...
Odpisz
6 marca 2017, 12:28
Worek btokatu zawiera brokat.
Odpisz
6 marca 2017, 12:34
@Davido: Ech... Mój już nie. Przykro mi, nie dostaniesz, skończył się. Najbliższa dostawa jest przewidziana na koniec świata.
Odpisz
6 marca 2017, 13:05
jestem krukiem
*włącza Ragnarök*
daj worek
Odpisz
6 marca 2017, 15:13
@Miguelp: Znowu?
Odpisz
6 marca 2017, 15:24
@creeper_girl: spokojnie umiem to wyłączyć
chyba
Odpisz
6 marca 2017, 15:30
@Miguelp: Ngaaahh
Odpisz
6 marca 2017, 15:39
Ja też. Niektóre anime są dla dzieci.
Odpisz
6 marca 2017, 15:40
@creeper_girl: zgubiłem pilota
Odpisz
6 marca 2017, 15:42
@Miguelp: Cholera jasna! A dostawcy jak Nie było, tak nie ma... Dobra *szepcze* macie spod lady. Ale za ryzyko poproszę 5 lennydolarów..
Odpisz
6 marca 2017, 15:43
ale co?
Odpisz
6 marca 2017, 19:27
dam 2 dychy to do worka brokatu dorzuć mi 2 i pół dz*wki
Odpisz
6 marca 2017, 21:48
@korsti: Nie mam dz*wek. Idź z tym do kogoś innego...
Odpisz
21 marca 2017, 22:05
@Crobat: No, zależy jakie. Niektóre są tak dziwne że nie da się zaliczyć pod kreskówki
Odpisz
22 marca 2017, 07:05
@ghostarcher: dz*wki?
Odpisz
22 marca 2017, 07:34
@Miguelp: Kto wie...
Odpisz
22 marca 2017, 08:27
kto?
Odpisz
22 marca 2017, 08:55
@Miguelp: Zapytaj się loraxa. Może on wie.
Odpisz
22 marca 2017, 09:44
on wszystko wie
Odpisz
22 marca 2017, 09:48
@Miguelp: Ja mam do sprzedania 3. Za dużo hałasu robią na strychu więc chce je sprzedać :V
Odpisz
22 marca 2017, 11:54
jestem krukiem
co ja mam niby z nimi zrobić?
Odpisz
22 marca 2017, 12:18
@Miguelp: Zjeść im oczy
Odpisz
22 marca 2017, 12:36
@Davido: hmm
to by było drogie
Odpisz
22 marca 2017, 14:11
@Miguelp: Dlaczego? ._.
Odpisz
22 marca 2017, 21:00
nikt nie chce tracić oka
Odpisz
22 marca 2017, 21:50
@Miguelp: :V No w sumie....
Odpisz
22 marca 2017, 22:11
daj oko
Odpisz
22 marca 2017, 22:18
@Miguelp: Bardzo chętnie ale od dz*wki czy moje?
Odpisz
23 marca 2017, 07:24
Ja swojego nie oddam. Jest zbyt cenne.
Odpisz
23 marca 2017, 07:26
jakiekolwiek
Odpisz
23 marca 2017, 08:42
@Miguelp: *daje 2 oczu od 2 dz***** Jedno z zieloną tęczówką a drugie z brązową :3
Odpisz
23 marca 2017, 13:48
*zjada*
Odpisz
23 marca 2017, 14:04
@Miguelp: ;3
Odpisz
23 marca 2017, 14:12
mniam
Odpisz
23 marca 2017, 14:29
@Miguelp: *rzuca winogrona wyglądające jak oczy*
Odpisz
23 marca 2017, 15:02
@Davido: to tak nie działa
Odpisz
23 marca 2017, 15:54
@Miguelp: *rzuca w tebe kamieniem* Akysz D:<
Odpisz
23 marca 2017, 16:34
@Davido: dlaczemu? *płacze (nwm czy kruki potrafią jak nie to wygląda jakby chciał płakać ale nie może bo jest krukiem)*
Odpisz
23 marca 2017, 16:36
@Miguelp: Biedaku D: *lekko poklepuje po plecach*
Odpisz
23 marca 2017, 16:57
*upada w ścianę bo ktoś go uderzył w plecy*
Odpisz
23 marca 2017, 17:08
@Miguelp: Ońe! Wstawaj. Ja lubię kurki...
Kruki znaczy się.
*Głaszcze czarne piórka*
Odpisz
23 marca 2017, 17:14
ała
Odpisz
23 marca 2017, 17:33
@Miguelp: Coś nie tak? Przepraszam ;-;
Odpisz
23 marca 2017, 17:35
nie ty ale ktoś mi pzywalil w plecy a ojciec chrzesntny moje wnuka i siostrenca (to jedna osoba) mnie skrzywdzil słownie
Odpisz
23 marca 2017, 18:13
@Miguelp: Chciałam lekko T^T
Odpisz
23 marca 2017, 18:16
*ma złamane skrzydło*
Odpisz
23 marca 2017, 18:29
@Miguelp: O KU*WA! *używa zaklęcia leczenia zwierząt poziomu 9* L - lepiej?
Odpisz
23 marca 2017, 19:04
magiczne ptaki są odporne n magię
Odpisz
23 marca 2017, 19:43
@Miguelp: Ale nie na kamienie *rzuca kamieniami* Sio!
Odpisz
23 marca 2017, 19:44
@Davido: ała *płacze bo został skrzywdzony fizycznie i psychicznie*
Odpisz
23 marca 2017, 20:51
@Davido: Jesteś okrutny! Wypad z naszej drużyny >:C
Odpisz
23 marca 2017, 20:52
@Miguelp: Już dobrze, już dobrze. Mam ze sobą balsam i bandaże. Powinny pomóc.
Odpisz
23 marca 2017, 21:04
niech mnie ktoś przytuli
Odpisz
Edytowano - 23 marca 2017, 21:24
@Miguelp: Boje się ciebie dotykać ;; Jeszcze coś Ci zrobię ;;
Odpisz
23 marca 2017, 21:25
wszyscy się mnie boją
Odpisz
23 marca 2017, 21:26
@Miguelp: Nie boje się ciebie... Boje się że ci coś zrobię ;;
Odpisz
23 marca 2017, 21:27
każdy tak mówi
Odpisz
23 marca 2017, 21:29
@Miguelp: Mweh... *Daje ostatnie 2 oczu od 2 dz***** Masz w ramach przeprosin ;;
Odpisz
23 marca 2017, 21:30
*zjada* mniam
Odpisz
23 marca 2017, 22:17
@Miguelp: Ja Cię mogę przytulić :<
Odpisz
24 marca 2017, 07:13
ok
Odpisz
24 marca 2017, 07:41
@Miguelp: *coś mu odjebuje* *oblewa wszystko naokoło benzyną* *podpala*
Odpisz
24 marca 2017, 07:54
@Davido: *używa zaklęcia wody* Nie tak szybko sku*wisynie.
Odpisz
24 marca 2017, 08:00
Noż żesz ch*j *podpala ogień grecki* Tego nie ugasisz
Odpisz
24 marca 2017, 08:00
@Davido: O ku*wa...
Odpisz
24 marca 2017, 12:37
@Davido: Weź ty w ogóle idź stąd *Używa magii powietrza i gasi ogień grecki* Kysz kysz.
Odpisz
24 marca 2017, 13:18
Nie *zrasta się z tym miejscem*
Odpisz
24 marca 2017, 13:23
@Davido: Trolololo
Kompania, idziemy! Davido zostaje.
Odpisz
24 marca 2017, 14:37
kek *klonuje się* Za nimi klony!
Odpisz
24 marca 2017, 19:18
@Davido: davido! czemu?
Odpisz
24 marca 2017, 19:21
@Miguelp: I dunno. Coś się dzieje, więc się dołączam i robi się rozpie**ol.
Odpisz
24 marca 2017, 19:55
@Davido: myślałem że jesteśmy przyjaciółmi
Odpisz
24 marca 2017, 20:06
@Miguelp: A nie jesteśmy?
Odpisz
24 marca 2017, 20:14
@Davido: krzywdzisz mnie
Odpisz
24 marca 2017, 20:19
@Miguelp: Tylko najlepszy przyjaciel potrafi obrzucać ziomka gównem.
Odpisz
24 marca 2017, 20:22
@Davido: a kamieniem?
Odpisz
24 marca 2017, 20:42
@Miguelp: Też. Gdybym Cię nie lubił, kazałbym ci spi***alać/wypi***alać, wyzywał od gnojów, debili, idiotów itp.
Odpisz
24 marca 2017, 20:43
@Davido: to nadal boli
Odpisz
24 marca 2017, 20:44
@Miguelp: *klepie po plecach (wcaleniezcałejsiły)* U see m8, only bezt m8z can do so pleasnt pain.
Odpisz
24 marca 2017, 20:48
@Davido: *ma bardziej złamane skrzydło* ¡¡¡¡¡¡¡ałaaaaaaa!!!!!!!!
Odpisz
24 marca 2017, 20:55
@Miguelp: *bierze kamień i dłuto* *ciosa kamień na nagrobek* *bardzooo 'powoooli' i 'delikatnie' dotyka skrzydła* wassup?
Odpisz
24 marca 2017, 20:58
@Davido: ał!
Odpisz
24 marca 2017, 21:00
@Miguelp: *wraca do ciosania nagrobka*
Odpisz
24 marca 2017, 21:08
@Davido: co ty?
Odpisz
24 marca 2017, 21:26
@Miguelp: Nic nic... *ciosa na nagrobku ''R.I.P.''*
Odpisz
24 marca 2017, 21:27
@Davido: a-ale?
Odpisz
24 marca 2017, 21:28
@Miguelp: Kiedy się urodziłeś?
Odpisz
24 marca 2017, 21:30
@Davido: nie dość że mnie krzywdzisz to jeszcze chcesz mnie zabić!!!
kraaa!
*atakuje twarz*
Odpisz
24 marca 2017, 21:34
@Miguelp: Ohui *jeb z dyńki*
Odpisz
24 marca 2017, 21:41
@Davido: *drapie oczy*
Odpisz
24 marca 2017, 21:45
@Miguelp: Ku*waaa! BENIS BENIS BENIS! *przylatuje odsiecz*
Odpisz
24 marca 2017, 21:59
@Davido: *runa Fehu - Davido obrywa w łeb skrzynia złota*
Odpisz
24 marca 2017, 22:03
@Miguelp: ku*ww...ffhzbs... *przenosi świadomość do klona* BENIS BENIS BENIS!
Odpisz
24 marca 2017, 22:19
@Davido: *runa Fehu motzno - wszystkie Davido dostają skrzynka złota w ryj*
Odpisz
24 marca 2017, 22:23
@Miguelp: Fenk u *wszyscy zabierają złoto* Tak dys *dmucha ci pewnym białym proszkiem w ryj*
Odpisz
24 marca 2017, 22:26
@Davido: *ale ty motzno dostałeś tak że ci łeb urwało
Odpisz
24 marca 2017, 22:26
@Miguelp: Intrygujące rzeczy się tu dzieją
Odpisz
24 marca 2017, 22:30
@Miguelp: Welp, wassup?
Odpisz
24 marca 2017, 22:32
@creeper_girl: smutno mi bo musze go zabić
Odpisz
24 marca 2017, 22:39
@Miguelp: Pomóc w czymś?
Odpisz
25 marca 2017, 08:20
@creeper_girl: pocieszyc
Odpisz
25 marca 2017, 20:50
@Miguelp: *pociesza*
Odpisz
26 marca 2017, 13:20
*skrzydło bardziej złamane*
Odpisz
26 marca 2017, 13:23
@Miguelp: O nie ;_____;
Odpisz
26 marca 2017, 13:24
@Miguelp: ,*mózg.exe przestał działać* Gupi gołomp *rozdeptuje*
Odpisz
26 marca 2017, 13:34
@Davido: *je*ie kataną po łbie* ZOSTAW GO KU*WIU
Odpisz
26 marca 2017, 13:43
@Davido: DOŚĆ
*jeb 1000 Einhenjarów*
koledzy czekają na Ragnarök ale powiedzieli że chętnie się rozerwa
albo raczej kogoś rozerwa
Odpisz
26 marca 2017, 14:11
@Miguelp: Mmie tu nie ma..., *znika*
Odpisz
26 marca 2017, 16:51
@Davido: wtf?
Odpisz
26 marca 2017, 16:52
@Miguelp: Nie pytaj...
Odpisz
26 marca 2017, 17:39
ok
Odpisz
18 marca 2017, 20:03
Ale, "otaku" to ktoś nie mający życia ;___;
Odpisz
6 marca 2017, 23:40
Tak mnie wkurzają te otakosy i mangozjeby, że sama lubię te chińskie bajki
Odpisz
11 marca 2017, 11:20
@QueenOfSuburbia: japońskie ...
Odpisz
11 marca 2017, 21:05
@kamiluniasiw: ironia ...
Odpisz
9 marca 2017, 17:44
Za każdym razem gdy widzę komentarze pod tego typu zdjęciami zastanawiam się co ludzie nazywający się otaku mają w głowach
Odpisz
6 marca 2017, 16:59
Jestem jedynym mangozjebem który ciśnie bekę z innych mangozjebów?
Odpisz
8 marca 2017, 07:02
@meryx: nie
Odpisz
7 marca 2017, 18:28
Co wy do loli macie ludzie? To tylko fetysz.
Odpisz
7 marca 2017, 18:10
Wiem, że ja na ten temat nie powinnam się wypowiadać ALE nie każdy otaku ma waifu/husbando...
Odpisz
7 marca 2017, 18:04
129 komentarzy xD
Odpisz
2 marca 2017, 18:53
jaranie sie japoniom to pedalstwo a anime to c*pa i h*j
Odpisz
6 marca 2017, 13:25
Dokładnie
Odpisz
6 marca 2017, 14:39
Japonia to zwykły kraj tak samo jak Polska więc jaranie się polską to też pedalstwo ?
Odpisz
Edytowano - 6 marca 2017, 14:42
Zależy jakie :v
\______________/
Odpisz
6 marca 2017, 16:07
Odpisz
6 marca 2017, 18:45
giń szatanie ;-;
Odpisz
6 marca 2017, 18:51
Ten uczuć gdy obraziłeś anime, chociaż sam czasami coś obejrzysz ale ludzie nie łapią zarzutki. ;-;
Odpisz
6 marca 2017, 19:31
A to przepraszam. Ale ja jesem rakiem ;-;
Odpisz
7 marca 2017, 17:01
gone wrong
Odpisz
26 kwietnia 2017, 19:31
@Pegi20: jeśli jesteś z innego kraju to tak. Witamy w internetach.
Odpisz