Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Ostry ten sędzia
Nigdy na to nie wpadną
Jakby trochę nie fair
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 października 2021, 16:57
Nigdy nie cieszę się z czyjejś śmierci
Odpisz
Edytowano - 28 lutego 2017, 22:44
Zawsze mnie to śmieszy, fajnie jest się jeszcze zatrzymać i trzepać sobie salami patrząc jak cierpi do momentu, w którym jego serce nie wytrzyma bólu i umrze na zawał, po czym odjechać, zanim psy skapną, że to Ty wepchnąłeś go w drzewo.
Odpisz
8 marca 2017, 08:20
@Ziemniaczanka: myślałem że tylko ja tak robię
Odpisz
7 marca 2017, 22:34
było.
Odpisz
28 lutego 2017, 22:46
Odpisz
28 lutego 2017, 22:42
tru
Odpisz