Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar SzyMONECKI009

1 marca 2017, 12:53

Czytałbym

Avatar sylwon1234

1 marca 2017, 12:54

@SzyMONECKI009: ~Powiedział nastolatek kek

Avatar SzyMONECKI009

1 marca 2017, 12:56

@sylwon1234: Straszne! Jestem nastolatkiem! Koniec świata, jakiś nastolatek żartuje!

Avatar Hartmann

1 marca 2017, 15:05

@sylwon1234: Pan Tadeusz to bardzo dobra książka. Tak samo wódka dobrym alkoholem. Nie rozumiem poruszenia.

Avatar sylwon1234

1 marca 2017, 19:55

@SzyMONECKI009: To był tylko żart. Nie był na serio. Jeśli piszę ,,kek", to będzie to ironia lub sarkazm.

Avatar SzyMONECKI009

1 marca 2017, 23:26

@sylwon1234: Jusz myslalem sze mam zafołać sebe.

Avatar
Konto usunięte

4 marca 2017, 11:13

@Hartmann: Bardzo dobra? Gdyby Mickiewicz napisał do tej książki tyle dialogów, co opisów przyrody i 'akcji', książka pewnie byłaby dwa razy grubsza.

Avatar Nanook

4 marca 2017, 11:19

@Hartmann: Pan Tadeusz to strasznie nudna i bezwartościowa książka. Nie dziwota, że tego słabego romansidła nie czyta nikt poza 16latkami, którzy robią to z obowiązku.

Avatar Hartmann

4 marca 2017, 11:24

@Nanook: Mam 16 lat, nie miałem Pana Tadeusza w wykazie lektur. Z własnej woli przeczytałem i nie narzekam.
Mam nawet ulubiony cytat z tej książki: "Szabel nam nie zabraknie, szlachta na koń wsiędzie, ja z synowcem na czele i jakoś to będzie"

Avatar Nanook

4 marca 2017, 11:32

@Hartmann: No twój wybór. Dla mnie ta książka mogłaby równie dobrze nie istnieć. Jest mnóstwo innych ciekawszych lektur, a co ważniejsze mądrzejszych. Ale no cóż, parafrazując Gombrowicza - "Mickiewicz wielkim poetą był! A skoro był, to musicie się nim zachwycać!".

Avatar
Konto usunięte

4 marca 2017, 15:17

@sylwon1234: wystarczy dodać do komentarza /s i już wiadomo, że to sarkazm

Avatar sylwon1234

4 marca 2017, 16:53

Jestem inny niż inni.

Avatar eragon00

Edytowano - 4 marca 2017, 11:26

Różnica polega na tym, że jedno ma 15% a drugie 40%, bo streszczenie to ''najważniejsze elementy całej lektury''

Avatar
Konto usunięte

4 marca 2017, 11:11

Wstęp do lektury :-)

Avatar
Konto usunięte

1 marca 2017, 15:29

akurat dziś w Szkole oglądaliśmy Pana Tadeusza :V . Szkoda że nawet ogórków nie było

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Kejdzej
Dodane przez: Kejdzej

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

To musiało być męczące

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Angielskie śmieszki

Papierowa szkoła posting

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka