Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To musiało być męczące
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Angielskie śmieszki
Papierowa szkoła posting
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 marca 2017, 12:53
Czytałbym
Odpisz
1 marca 2017, 12:54
@SzyMONECKI009: ~Powiedział nastolatek kek
Odpisz
1 marca 2017, 12:56
@sylwon1234: Straszne! Jestem nastolatkiem! Koniec świata, jakiś nastolatek żartuje!
Odpisz
1 marca 2017, 15:05
@sylwon1234: Pan Tadeusz to bardzo dobra książka. Tak samo wódka dobrym alkoholem. Nie rozumiem poruszenia.
Odpisz
1 marca 2017, 19:55
@SzyMONECKI009: To był tylko żart. Nie był na serio. Jeśli piszę ,,kek", to będzie to ironia lub sarkazm.
Odpisz
1 marca 2017, 23:26
@sylwon1234: Jusz myslalem sze mam zafołać sebe.
Odpisz
4 marca 2017, 11:13
@Hartmann: Bardzo dobra? Gdyby Mickiewicz napisał do tej książki tyle dialogów, co opisów przyrody i 'akcji', książka pewnie byłaby dwa razy grubsza.
Odpisz
4 marca 2017, 11:19
@Hartmann: Pan Tadeusz to strasznie nudna i bezwartościowa książka. Nie dziwota, że tego słabego romansidła nie czyta nikt poza 16latkami, którzy robią to z obowiązku.
Odpisz
4 marca 2017, 11:24
@Nanook: Mam 16 lat, nie miałem Pana Tadeusza w wykazie lektur. Z własnej woli przeczytałem i nie narzekam.
Mam nawet ulubiony cytat z tej książki: "Szabel nam nie zabraknie, szlachta na koń wsiędzie, ja z synowcem na czele i jakoś to będzie"
Odpisz
4 marca 2017, 11:32
@Hartmann: No twój wybór. Dla mnie ta książka mogłaby równie dobrze nie istnieć. Jest mnóstwo innych ciekawszych lektur, a co ważniejsze mądrzejszych. Ale no cóż, parafrazując Gombrowicza - "Mickiewicz wielkim poetą był! A skoro był, to musicie się nim zachwycać!".
Odpisz
4 marca 2017, 15:17
@sylwon1234: wystarczy dodać do komentarza /s i już wiadomo, że to sarkazm
Odpisz
4 marca 2017, 16:53
Jestem inny niż inni.
Odpisz
Edytowano - 4 marca 2017, 11:26
Różnica polega na tym, że jedno ma 15% a drugie 40%, bo streszczenie to ''najważniejsze elementy całej lektury''
Odpisz
4 marca 2017, 11:11
Wstęp do lektury :-)
Odpisz
1 marca 2017, 15:29
akurat dziś w Szkole oglądaliśmy Pana Tadeusza :V . Szkoda że nawet ogórków nie było
Odpisz