Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Dwa oblicza
Deal życia
Nie znoszę kleszczy
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lipca 2019, 08:33
Typowy rudy
Odpisz
3 lipca 2017, 00:04
... Jak mnie wku*wiają tacy frajerzy... Nie stać ich na porządne auto więc ku*wy biedaki zaczynają hejtować...
Odpisz
1 marca 2017, 18:51
To niby jak wcisnąć pedał gazu?
Odpisz
1 marca 2017, 18:55
@gabrysplodowski: Ale są specjalne auta dla niepełnosprawnych.
Odpisz
1 marca 2017, 19:12
@gabrysplodowski: Są modyfikacje pozwalające używać gazu i hamulca rękami
Odpisz
1 marca 2017, 23:43
@lufca: rękoma*
Odpisz
2 marca 2017, 16:17
@scrof: obie formy są poprawne
Odpisz
Edytowano - 4 marca 2017, 23:19
A jak wyjaśnić jak wsiada do tego... (Wygląda jak) Hummera?
Na obrazku nie widać żadnych wysuwanych podjazdów ani windy, czy czegoś, a sam samochód nie ma najniższego zawieszenia
Jeśli bez wózka, to co robi z wózkiem?
Odpisz
4 marca 2017, 23:39
@Oskaras: Cholera jasna, to tylko rysunek. I dla niepełnosprawnego, który jest wygimnastykowany, to nie problem, żeby wyrzucić taki wózek, a potem zejść do tego wózka.
Odpisz
4 marca 2017, 23:40
@Oskaras: Widziałem filmik w którym ktoś wsiada do samochodu po czym rozmontowuje wózek i chowa go do środka, z tym że samochód był niski
Odpisz
Edytowano - 4 marca 2017, 23:43
@Oskaras: I pomijam to, że żaden kierowca, zwłaszcza niepełnosprawny, nie wyjdzie na środku ulicy podczas jazdy z takiego powodu.
Odpisz
5 marca 2017, 18:56
A to nie parking?
Odpisz
5 marca 2017, 20:38
@Domijeja: Faktycznie.
Odpisz
1 marca 2017, 19:45
I have a crippling depression.
Odpisz
4 marca 2017, 17:20
I have osteoporoses.
Odpisz
4 marca 2017, 18:04
@kamykPL: osteoporosis*
Odpisz
4 marca 2017, 18:22
@NitroNinja: Oj tam jedna literka :/
Odpisz
4 marca 2017, 20:04
@kamykPL: masz na awatarze grammar nazi :| o'rly
Odpisz
4 marca 2017, 18:16
ale mu nic nie brakuje nogi na swoim miejscu
Odpisz
4 marca 2017, 19:01
@Pegi20: brakuje czucia
Odpisz
4 marca 2017, 19:14
kurde o tym nie pomyślałem
Odpisz
4 marca 2017, 19:12
Jak on prowadzi ?
Odpisz
4 marca 2017, 19:10
nie niezręcznie tylko nieznożnie
(on nie ma nóg przecież)
ten chumor jest tak czarny że to rasizm
*może tu ktoś wkleić zdjęcie tego małego murzyna*
Odpisz
Edytowano - 4 marca 2017, 19:18
Ić stąd
Odpisz
1 marca 2017, 19:06
Pewnie ma wyniszczającą depresję
Odpisz
1 marca 2017, 18:56
rudy...
Odpisz
1 marca 2017, 18:39
Humor tak czarny że zdążył ukraść mu samochód
Odpisz