Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Pozdrawiam świetliki
Nieuczciwa ocena
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jakby trochę nie fair
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 marca 2017, 21:17
Dawaj avka xd
Odpisz
1 marca 2017, 21:18
Bo czuję, że to będzie zaj*biste.
Odpisz
1 marca 2017, 21:19
@TheGardenPL: .
Odpisz
1 marca 2017, 21:20
Mała propozycja dla templara
Odpisz
1 marca 2017, 21:22
Postanowiłem postawić na minimalizm i upokorzenie...
Odpisz
1 marca 2017, 21:22
taktyczna! epicka! mądra! zabawna! KROPKA!
.
Odpisz
1 marca 2017, 21:23
@TheTemplar: Pinkne xd
Odpisz
1 marca 2017, 21:23
@TheTemplar: Prychłem XD
Całkiem dobre
Odpisz
1 marca 2017, 21:23
@TheTemplar: It's ku*wa bjutiful.
Odpisz
1 marca 2017, 21:24
@TheTemplar: Danka za avka xd
Odpisz
1 marca 2017, 21:24
BWAHAHAHAHA!
Odpisz
1 marca 2017, 21:25
@TheTemplar: Zaczepiste! xD
Odpisz
1 marca 2017, 21:25
@TheTemplar: Przynajmniej napis pomarańczowy .-.
Odpisz
1 marca 2017, 21:26
Komentuj częściej, bo się zmarnuje...
Odpisz
1 marca 2017, 21:26
@TheTemplar: K
Odpisz
1 marca 2017, 21:27
@TheTemplar: Na twoje urodziny też se ten dam
Odpisz
1 marca 2017, 21:28
Mogłeś to powiedzieć miesiąc temu .-.
Odpisz
1 marca 2017, 21:30
@TheTemplar: oh... może do tego czasu nie zgubię (usunę) tego...
Odpisz
1 marca 2017, 21:31
Dzięki za obrazek,będzie nowa,majestatyczna tapeta.
Odpisz
1 marca 2017, 21:31
Do tego czasu wymyślę lepszy.
Odpisz
1 marca 2017, 21:32
@Pandzianikki: Czekaj... CO KU*WA!?
Odpisz
1 marca 2017, 21:32
@TheTemplar: .-.
Odpisz
1 marca 2017, 21:33
A może chcesz napis w kolorach tęczy? xD
Odpisz
Edytowano - 1 marca 2017, 21:34
@TheTemplar: Ń, tylko pomarańcz!
Odpisz
1 marca 2017, 21:36
@TheTemplar: Chodzi mi Dudę na tronie :v
Odpisz
1 marca 2017, 21:45
Odpisz
2 marca 2017, 14:17
@TheTemplar: Jak się nazywa ta czcionka?
Odpisz
2 marca 2017, 14:22
@TheTemplar: XD
Odpisz
2 marca 2017, 14:30
@wojtekrozrabiaka: Exo
Odpisz
2 marca 2017, 16:23
@TheTemplar: Czyli jednak pora na zniszczenie tego świata..
Odpisz
2 listopada 2018, 22:40
Wciąż masz?
Odpisz
3 listopada 2018, 14:59
dzięki za przypomnienie o istnieniu tego wątku xD
Odpisz
31 maja 2022, 09:23
@Pandzianikki: proszę
Odpisz
31 maja 2022, 15:26
@pawelec323232e2: kurde ale wykopalisko niezłe. Also pog, tapeta z Dudełem odnaleziona
Odpisz
31 maja 2022, 15:38
@pawelec323232e2:
Odpisz
1 czerwca 2022, 19:32
@Pandzianikki: Cały ten obrazek to cmentarz xD Tyle kont, co już nie istnieją
Odpisz
6 marca 2017, 18:10
jakim cudem to coś jest na świecie.
Odpisz
19 sierpnia 2017, 12:20
@vince_: Nikt tego nie wie, ale jest na to lekarstwo - Car Bomba.
Odpisz
6 marca 2017, 16:31
Aj dont tink soł!
Odpisz
6 marca 2017, 15:34
Rozmawiałem z moją byłą o włosach.
Powiedziała że jak będę mieć długie to będzie takie afro. A ja na to:
Afro to ma twoja stara na ci***
No i pociśnięta XD
Odpisz
6 marca 2017, 15:40
Odpisz
Edytowano - 6 marca 2017, 16:08
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDusuńkontoDDDDDDDDDDDDDDDDD
Odpisz
6 marca 2017, 16:38
hahahahahahahahahahahahaahazabijsiehahahahahahaahaha
Odpisz
8 kwietnia 2017, 18:27
Nieśmieszne.
Odpisz
30 sierpnia 2018, 18:30
Ty to masz życie.
Odpisz
2 listopada 2018, 22:39
@Archeologwinternetach: Niesamowita historia, nie?
Odpisz
6 marca 2017, 15:12
*#ForeverAlone
Odpisz
1 marca 2017, 21:18
Właśnie sobie tak dzisiaj siedzę i myślę co oglądać na wieczorynkę.
I nagle takie: ku*wa, Krzyniu, ty masz 17 lat.
Dziś zdałem sobie sprawę że tak bardzo nie mam tego wszystkiego co jest potrzebne w przyszłości... że ja pie**olę.
Odpisz
Edytowano - 1 marca 2017, 21:20
@Krzyniu: No wiesz, ja tam też mam tyle i nadal oglądam kucyki i inne pierdoły więc jestem żywym dowodem że mogło być gorzej 乁(ツ)ㄏ
Odpisz
1 marca 2017, 21:52
@TheGardenPL: Też oglądam. Źle ze mną?
Odpisz
1 marca 2017, 21:53
@Krzyniu: Tak.
Odpisz
1 marca 2017, 21:53
@TheTemplar: Cóż.
Odpisz
1 marca 2017, 21:54
@Krzyniu: TakTV
Odpisz
1 marca 2017, 22:06
@TheTemplar:
Odpisz
1 marca 2017, 22:07
@Krzyniu: Czemu nie lubisz TV?
Odpisz
1 marca 2017, 23:39
@Krzyniu: TV
Odpisz
2 marca 2017, 06:34
@Krzyniu: Ja jestem pełnoletni i nadal mam nawyk pisania głupich komentarzy bo to jest dla mnie zabawa i to lubię, ale nikt normalny po 18 by przecież tak nie robił ;-;
Odpisz
1 marca 2017, 21:52
wszystko oprócz 1,2 i 4 to ja \____/
Odpisz
1 marca 2017, 22:02
@benben7: Nie masz się czym chwalić.
Odpisz
1 marca 2017, 22:06
@benben7: Chciałbyś wyrarmosić Dżesike? ;-;
Odpisz
1 marca 2017, 22:09
( ͡° ͜ʖ ͡°) zależy jaką
Odpisz
1 marca 2017, 22:34
@benben7: Ale przecież ty masz czterna...
A, nie, zaraz przecież to Polska ;-;
Odpisz
1 marca 2017, 22:39
a ty ile masz cwaniaczku co? :/
Odpisz
1 marca 2017, 22:39
@benben7: Ty dobrze wiesz :)
Odpisz
1 marca 2017, 22:40
zapomniałem :(
Odpisz
1 marca 2017, 22:45
@benben7: Kiedy masz urodziny?
Odpisz
1 marca 2017, 22:46
czerwiec 25
Odpisz
1 marca 2017, 22:48
@benben7: No to ja jestem młodszy od ciebie o 1 rok 4 mies i 5 dni
Odpisz
1 marca 2017, 22:49
najważniejsze że młodszy... tego chciałem się dowiedzieć
Odpisz
1 marca 2017, 23:29
19 lutego mój kolega ma urodziny, a 21 koleżanka. Ja sam mam 10, czyli jest od ciebie starszy o 10 dni. ( ͡° ͜ʖ ͡°
Odpisz
1 marca 2017, 23:30
@benben7: To ty możesz mieć urodziny w zakończenie szkoły.
Odpisz
1 marca 2017, 23:34
kiedyś nawet przyniosłem cukierki w podstawówce na zakończenie (heh... fajne urodziny i najlepszy prezent bo zakończenie roku szkolnego)
Odpisz
2 marca 2017, 07:04
Wait, masz urodziny 10 czerwca?
Odpisz
2 marca 2017, 07:35
@benben7: Heh, ja mam 27 czerwca ;-; Nigdy nie rozdawałam cukierków w szkole
Odpisz
2 marca 2017, 11:14
@PikachuAlka: 10 lutego
Odpisz