Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To by wystarczyło
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Drewniany kominek
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 października 2018, 11:24
160, chyba sięgne.
Odpisz
22 maja 2017, 19:28
Mam prawie idealny wzrost 180
Odpisz
2 marca 2017, 07:58
na szczęście nie znam tego mam w uj długie
Odpisz
2 marca 2017, 08:20
@RussiaBall: same
Odpisz
Edytowano - 2 marca 2017, 08:26
@RussiaBall: Mieć długie nogi to czasem katastrofa. Chcesz sobie je wyciągnąć na długiej przerwie pod klasą a tu od razu znajdzie się przechodzący nauczyciel, który powie "podsuń te nogi bo chodzić się nie da!". Chyba mamy wąskie korytarze :v
Ja to jeszcze w miarę spoko. Nie to co mój kolega. Wyższy o dobre 10 cm i naprawdę ma długie te nogi. Zawsze siedzi z podkulonymi :v
#nobody
Odpisz
2 marca 2017, 08:50
@Monnx: też muszę skulać nogi bo mi gimnazjum z technikum połączyli i jest w szkole około 700 ludzi
Odpisz
2 marca 2017, 09:37
@Monnx: Ja zawsze muszę siedzieć po Turecku ;___;
Odpisz
2 marca 2017, 09:38
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: A jak duży jesteś?
Odpisz
2 marca 2017, 09:39
@Monnx: 189 .-.
Odpisz
2 marca 2017, 09:40
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: ja tam dopiero 1.79m
Odpisz
2 marca 2017, 09:41
@RussiaBall: Ej. Się czuję jak krasnal.
Odpisz
2 marca 2017, 09:42
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: I przez Ciebie tym bardziej ><
Odpisz
2 marca 2017, 10:11
@Monnx: ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
Odpisz
2 marca 2017, 10:13
@RussiaBall: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
2 marca 2017, 12:13
@RussiaBall: Ja 185cm.
Odpisz
6 marca 2017, 07:01
@xAzumiKx: ja 165
Odpisz
5 marca 2017, 19:20
mam około 155 cm, a w tym roku kończę gimnazjum :"D
szkoda że nie mam brody do kompletu, bycie krasnoludem jest spoko xDD
Odpisz
2 marca 2017, 08:46
Ja mam 173 cm wzrostu i jest tak w miarę kompaktowo
Odpisz
5 marca 2017, 19:09
@AkiShirai7: Ja mam 159 cm wzrostu :---:
Odpisz
5 marca 2017, 19:08
Znam tan ból :')
Odpisz
5 marca 2017, 18:38
*Janusz mode on*
Wnerwia mnie takie brudzenie siedzenia, niech ci kurna twoje tak pobrudzi łachudro zasrana.
*Janusz mode off*
Odpisz
2 marca 2017, 08:25
A ja mam długie nogi, co niesamowicie wku*wia. Nigdzie się kufa nie mieszczą, wszystkie spodnie za małe i to jeszcze w ch*j nieporęczne. A nawet nieponożne.
Odpisz
2 marca 2017, 08:30
@Krzyniu: A jak duży urosłeś?
Niesamowicie wnerwia wybór nowych par spodni.
"A czy to jest modne? Czy z ekologicznego materiału? Łatwo się to pierze? Nie pogrubia? Ma modny fason? Zwężane nogawki?" przechodzi w "zmieszczę się w to? Nie macie jakichś większych?" :v
Odpisz
2 marca 2017, 08:37
@Monnx: 1.90 to tak średnio, ale czuje się bardziej jakbym był tak zbudowany:
Odpisz
2 marca 2017, 08:39
@Krzyniu: Dobra... Zaczynam się Ciebie bać.
Weź się jakoś skurcz.
Odpisz
2 marca 2017, 08:40
@Monnx: Nie umiem :(
Odpisz
2 marca 2017, 08:49
@Krzyniu: w Lidlu takie fajne piły nożna kupić
Odpisz
2 marca 2017, 08:59
@Krzyniu: NogiTV
Odpisz
5 marca 2017, 18:07
@Krzyniu: Czyli tak wyglądasz poniżej pasa
Odpisz
2 marca 2017, 14:26
Wszyscy mówią o 170-180cm a ja tu siedzę w trzeciej gimnazjum z 159 cm ;___;
Odpisz
Edytowano - 2 marca 2017, 09:14
169, ale nie narzekam. Właściwie to mój wzrost ma całkiem sporo zalet.
Odpisz
2 marca 2017, 09:54
@Sputnik: *gimbus mode on* LOL XD 69 XDDDDDDDDDD *gimbus mode off*
Odpisz
2 marca 2017, 09:16
Odetkajcie poczekalnie!!!
Odpisz
2 marca 2017, 08:44
Ja też mam właśnie krótkie nogi i kurde NIGDZIE nie sięgają :c
Odpisz
2 marca 2017, 08:45
@Ferikusu: to kup szczudły
Odpisz
2 marca 2017, 08:59
@benben7: Dobry pomysł!
Odpisz