Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Nilciaxd

3 marca 2017, 17:46

on już z nim walczył?

Avatar xAzumiKx

6 marca 2017, 15:00

@Nilciaxd: Jeszcze nie.

Avatar Nilciaxd

6 marca 2017, 15:43

@xAzumiKx: a dzięki

Avatar Grzechoooo

22 lipca 2018, 14:57

@Nilciaxd: już tak.
[*]. Robert przegrał walkę z Rakiem.

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2017, 21:56

taki ch*j,

Avatar Altair228akaDawid

10 marca 2017, 23:09

Popek to rak

Avatar Dark123456

10 marca 2017, 10:12

Czemu ta wołowina jest surowa

Avatar Vlodziu

10 marca 2017, 11:32

@Dark123456: szkoda dac na ogien

Avatar WarzywoOSmakuDrewna

10 marca 2017, 16:23

@Dark123456: Nie jest surowa, to sposób przygotowania :)

Avatar Dark123456

10 marca 2017, 18:55

@WarzywoOSmakuDrewna: chyba mam oczy

Avatar
Grzesieku

10 marca 2017, 15:24

Przez ten czerwony nagłówek "POPEK" mało się nie przestraszyłem

Avatar Gray1997

10 marca 2017, 11:25

Burneika ma ciężki orzech do zgryzienia:
czy uda mu się pobić czas Pudziana?

Avatar Trollman23

3 marca 2017, 22:22

Ale mięso raka tak nie wygląda.

Avatar
Konto usunięte

3 marca 2017, 16:44

Mniam.
Świnka Popka.

Avatar PimpekLord

2 marca 2017, 23:52

o co chodzi

Avatar xAzumiKx

2 marca 2017, 23:57

@PimpekLord: Na 39 gali KSW Popek zmierzy się z Robertem Burneiką.

Avatar PimpekLord

2 marca 2017, 23:58

@xAzumiKx: A wiesz kiedy?

Avatar xAzumiKx

3 marca 2017, 00:00

@PimpekLord: Nie pamiętam, zoriętuj się. Na 100% jest na internecie.

Avatar PimpekLord

3 marca 2017, 00:01

@xAzumiKx: ok dziena

Avatar DeMajkel

3 marca 2017, 06:27

@PimpekLord: 27 maja

Avatar
Konto usunięte

2 marca 2017, 23:47

Świnka Popka.
To by się nawet zgadzało.

Avatar TypowyPolak

2 marca 2017, 23:41

Ja bym se takiego dobrego stejka zjadł

Avatar xAzumiKx

2 marca 2017, 23:42

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar xAzumiKx
Dodane przez: xAzumiKx

Dobrze czasem się oderwać

Trzeba brać osobną torbę

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nie są aż takie pyszne

Nie znoszę kleszczy

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka