Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar gitarzec

18 stycznia 2020, 12:05

Przygotowania do 3wś

Avatar Jadczukov

10 września 2019, 16:16

Armia Klonów

Avatar XDemon666

17 marca 2017, 15:08

Co to za nutka?

Avatar MRozu_ma_jeja

17 marca 2017, 18:48

@XDemon666: Z Red alert2 jakoś 2000r

Avatar XDemon666

17 marca 2017, 19:11

@MRozu_ma_jeja: Dziękuję

Avatar triad23

29 maja 2017, 10:58

@XDemon666: Hell March

Avatar
Konto usunięte

6 maja 2017, 00:11

Ta perfekcja...

Avatar
Konto usunięte

18 marca 2017, 09:44

O nie ku*wa armia klonów.

Avatar Monster_

3 marca 2017, 21:16

Nieźle ich wytresowali :D

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Aracz

Edytowano - 18 marca 2017, 00:04

@maxiu1244: może rakietą kierowaną (którą idzie zestrzelić i Boeinga, który czasami lata trochę wyżej niż standardowy samolot z bombką)? Albo drugim samolotem?
Uwierz mi, wojskiem zarządzają ludzie mądrzejsi niż my i gdyby faktycznie bombami dało się załatwić wszystko, to nawet ze względu na pieniądze nie zatrudniano by żołnierzy

Avatar bylejakbylegdzie

18 marca 2017, 01:13

@maxiu1244: tylko żeby takie bombardowanie było skuteczne to trzeba najpierw mieć przewagę powietrzną i wyeliminować wrogą broń przeciwlotniczą, popatrz na inwazję niemców na anglię w czasie 2 wojny światowej, wiele bombowców nie dochodziło do celu bo anglicy mieli przewagę powietrzną a dzięki radarowi ludzie zdołali uciec przed nalotem jeśli ten faktycznie doleciał do celu

lotnictwo samo z siebie zawsze przynosiło tylko porażki na wojnach, to współpraca między armią naziemną i lotnictwem zawsze przynosiła pozytywne rezultaty

Avatar Dexterek

17 marca 2017, 13:43

Niby Chiny a Adolfa słychać... nieźle gościu daje z tych trybun !

Avatar MRozu_ma_jeja

17 marca 2017, 18:53

@Dexterek: W intro do gry z tą nutą hitler jest zabity w młodości, przez cofającego się w czasie naukowca.

Avatar Mafionek

Edytowano - 17 marca 2017, 17:06

ctrl+c ctr+v ctrl+c ctr+v ctrl+c ctr+v ctrl+c ctr+v ctrl+c ctr+v ctrl+c ctr+v ctrl+c ctr+v ctrl+c ctr+v ctrl+c ctr+v ctrl+c ctr+v ctrl+c ctr+v ctrl+c ctr+v ctrl+c ctr+v ctrl+c ctr+v ctrl+c ctr+v ctrl+c ctr+v ctrl+c ctr+v ctrl+c ctr+v ctrl+c ctr+v ctrl+c ctr+v ctrl+c ctr+v ctrl+c ctr+v ctrl+c ctr+v ctrl+c ctr+v ctrl+c ctr+v ctrl+c ctr+v ctrl+c ctr+v ctrl+c ctr+v ctrl+c ctr+v ctrl+c ctr+v ctrl+c ctr+v ctrl+c ctr+v ctrl+c ctr+v ctrl+c ctr+v ctrl+c ctr+v ctrl+c ctr+v ctrl+c ctr+v ctrl+c ctr+v ctrl+c ctr+v ctrl+c ctr+v ctrl+c ctr+v ctrl+c ctr+v

(jak powstają armie Chińskie)

Avatar DIGIMKE

17 marca 2017, 15:59

Ciekawe czy jak jeden się potknie to wyzwoli efekt domina?

Avatar sylwon1234

17 marca 2017, 15:18

Za każdym razem, gdy ktoś mówi ,,Wojska Korei ..." kojarzy mi się z Homefrontem (tym pierwszym) albo Crysisem (Warheadem).

Avatar adik2160

Edytowano - 17 marca 2017, 15:13

Jeśli ktoś myśli ze byle żołnierzyna w chinach musi tak być wytresowana to jest w błędzie.To są po prostu oddziały reprezentacyjne.Szkoleni są oni tylko do tego.Nawet dobrze strzelać nie potrafią tylko całymi dniami trenują hmmmmmm to coś"synchronizacje".W Polsce też niby to jest ale Koreańczycy i Chińczycy są na tym punkcie stuknięci. Musi to być opanowane do perfekcji.

Avatar Frutti56

17 marca 2017, 13:26

cholerne cyborgi

Avatar andi12345

17 marca 2017, 13:17

dyscyplina większa niż w Prusach przy pełnej militaryzacji!(eu4)

Avatar mariusza

17 marca 2017, 13:07

1minuta czystej propagandy

Avatar Komandor_Brytania

3 marca 2017, 22:03

I tak nie pobiją radzieckich i rosyjskich parad :v

Avatar Kapitalista

3 marca 2017, 22:43

@Komandor_Brytania: Masz całkowitą racje

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Można, tylko trzeba wstawać rano

Fergus

Najbardziej realistyczny spośród modów

Pilne

Ikony

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka