Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MajnkraftAlusiek

26 września 2019, 09:41

Zjem sobie ptaszka.

Avatar
Konto usunięte

15 maja 2020, 11:39

Avatar Nanook

4 marca 2017, 09:55

Spokojnie, to ty jesz normalnie.
Ze skórką jest smaczniej, zdrowiej i nie ma tego pie**olenia się z obieraniem. Tak że same plusy. Nie rozumiem po co obierać kiwi...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (17)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (17)
Avatar
Konto usunięte

18 sierpnia 2018, 22:57

@Grzechoooo: można się potnąć i nie odgrzebywac starych tematów

Avatar Grzechoooo

19 sierpnia 2018, 00:12

owszem. Ale wtedy musiałby to robić Ameron, a nie chcę mu zostawiać całej brudnej roboty.

Avatar TRIQ_9

12 marca 2017, 15:59

Avatar gabrysplodowski

11 marca 2017, 18:13

Gdy tak jem czuję się jakbym gryzł jaja jakiemuś zwierzu

Avatar sliwak2001

11 marca 2017, 22:48

@gabrysplodowski: I co? Jak smakowały?

Avatar gabrysplodowski

12 marca 2017, 09:21

@sliwak2001: w środku zaskakująco dobrze ale mógłby się zgolić

Avatar Skroodzia

12 marca 2017, 08:32

Nie przepadam za kiwi.
Ponownie *nobody cares*

Avatar BurningWolf

11 marca 2017, 21:57

Kiedy masz uczulenie na kiwi

C:

Avatar Brazilball_

11 marca 2017, 23:21

@BurningWolf: Spoko kiwi nie jest jakos fantastyczne.

Avatar Sadistic_Lady

11 marca 2017, 22:59

Ja jem arbuza bez wyjmowania pestek, bo jestem zbyt leniwa

Avatar venomman

11 marca 2017, 21:19

Lecz się :v

Avatar Aatroxu

11 marca 2017, 19:37

A ja kiwi jem tak przez usta i do buzi ale nwm może sie nie znam

Avatar Reaper_

11 marca 2017, 18:25

A ja je najpierw obieram i kroje
#NobodyCares

Avatar
Konto usunięte

11 marca 2017, 18:35

@Reaper_: H5

Avatar megadeth116

11 marca 2017, 17:54

Czy tylko ja rozrywam je na pół i odgryzam miąższ ze środka? Nie ma żadnej zabawy w inne przedmioty prócz owocu, a wraz z odpowiednią praktyką można się nie uświnić...

Avatar
Konto usunięte

11 marca 2017, 17:47

Kiedyś próbowałam jeść kiwi ze skórką, a potem plułam tymi włoskami cały dzień. Chyba jednak wolę obrać/wydłubywać łyżeczką, niż czuć się jakbym lizała liniejącego psa .-.

Avatar ALKATRAZ

11 marca 2017, 17:24

a ciekawe kto lubi pestki z arbuza

Avatar TheLukasz3210

4 marca 2017, 14:02

Avatar Suhak

4 marca 2017, 13:40

Też tak jem, tylko jeszcze o bluzę włoski wyrywam :V

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Lekko nie będzie

Dobrze czasem się oderwać

Totalnie

Cóż za brak szacunku

Hobby dla faceta

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka