Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Można, tylko trzeba wstawać rano
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Phi!
Pilne
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 stycznia 2019, 22:27
Zupełnie jak ja :-3
Odpisz
9 marca 2017, 20:55
Trzecia wojna światowa każdy przeciw każdemu ,
Wszyscy walczą , a nikt nie wie czemu!
Odpisz
9 marca 2017, 18:12
Trzecia kocia wojna 2: Edycja limitowana rozszerzona
Odpisz
4 marca 2017, 11:53
Monnx jeżeli to widzisz to wiesz kogo mi ten kot przypomina v:
Odpisz
4 marca 2017, 12:30
Wiem :v Cześć Dodo.
Odpisz
4 marca 2017, 12:46
@Monnx: No elo Kiciu v:
Odpisz
4 marca 2017, 12:48
Cześć patriociku v:
Odpisz
4 marca 2017, 12:53
@Monnx: No cześć piękności nie moja
Odpisz
4 marca 2017, 12:55
Ej, jeja patrzy :v
Odpisz
4 marca 2017, 13:18
@Monnx: No co? Jakbyśmy się spotkali to całe miasto by to widziało v:
Odpisz
Edytowano - 4 marca 2017, 13:20
Tylko przechodnie :v
A jak u mnie w domu to tylko ja( ͡° ͜ʖ ͡°)
XD
Odpisz
4 marca 2017, 13:23
@Monnx: I tak przechodnie to więcej niź to kto nas tu ogląda v:
Odpisz
4 marca 2017, 13:25
Nie masz racji. Gdyby zebrać jejaków w kupę to by było małe miasteczko.
Odpisz
4 marca 2017, 13:30
@Monnx: Cii Ale Lublin i tak byłby większy v:
Odpisz
4 marca 2017, 13:32
Dobra, wygrałeś :v
Ale Jejaki to i tak więcej niż przechodnie ><
Odpisz
4 marca 2017, 13:39
@Monnx: A myślisz że każdy to widzi? Gdyby tak było choć jede by si3 odezwał lub dał strzałke v:
Odpisz
4 marca 2017, 13:42
Zaraz to sprawdzimy.
PATRIOCI SĄ DO DUPY!
WSZYSCY RÓWNI!
TOLERANCJA DLA HOMO!
PIS JEST DOBRY!
LEGALIZOWAĆ FURRY!
KOCHAM ANIME!
No, może ktoś się złapie :v
Odpisz
4 marca 2017, 13:44
@Monnx: Za pierwsze i przed ostatnie dam Ci klapsa :3
Odpisz
4 marca 2017, 13:47
Widzisz? Ktoś na to reaguje :3
Wystawić się do klapsa? :v
Odpisz
4 marca 2017, 13:51
@Monnx: Nie tu :*
Odpisz
4 marca 2017, 13:53
Wiedziałam że na pierwsze ktoś zareaguje :v
Odpisz
4 marca 2017, 13:56
@Monnx: Bo patriotyzm jest dobry. Nacjonalizm jest zły, a skrajny ti w ogóle
Odpisz
Edytowano - 4 marca 2017, 14:14
Patrz! Czerwona! Eksperyment na jejakach się udał :v
O ile to nie Ty :v
Odpisz
4 marca 2017, 14:17
@Monnx: Nie ja
Odpisz
4 marca 2017, 14:18
Niezbity dowód, że ktoś to przeczytał.
Czuję się jak Mengele :v
Odpisz
4 marca 2017, 14:20
@Monnx: Czemu? ;-;
Odpisz
4 marca 2017, 14:21
Bo robię eksperymenty na jejakach baitowymi komentami :v
Odpisz
4 marca 2017, 14:28
@Monnx: A tak btw. Miałaś Endo na prof. Co si3 z nią stało? :c
Odpisz
Edytowano - 4 marca 2017, 14:31
Endo cały ranek spała na mnie na kocyku. A na avku nie mam, bo ukochaną czaszkę mam.
Bardziej pasuje.
Odpisz
4 marca 2017, 14:33
@Monnx: Endo Ci lepiej pasuje. Jesteście równie piękne :*
Odpisz
4 marca 2017, 14:37
Ej, lizusie ty :v
Odpisz
4 marca 2017, 14:41
@Monnx: Nie lizusuje ><
Odpisz
4 marca 2017, 14:42
Ja i piękna? :v
Mój kot tak :v
Odpisz
4 marca 2017, 14:47
@Monnx: No jesteś
Odpisz
4 marca 2017, 14:51
Kłamiesz. Oj poczekaj, aż się pojawisz tu :v Dostanie Ci się za to podlizywanie się :v
Odpisz
4 marca 2017, 15:03
@Monnx: Co dostane? Jabłuszka? :3
Odpisz
4 marca 2017, 15:15
Jak już to kijem po tyłku :v
Odpisz
4 marca 2017, 15:22
@Monnx: Dzięki xD
Odpisz
9 marca 2017, 17:35
@Monnx: .
TYLKO KOSMOPOLITYZM!!!
PATRIOTYZM TO TYLKO WYMYSŁ LUDZI,KTÓRYM BRAK AKCEPTACYJII!!!!
*nie wiem co,ale mode off*
Odpisz
9 marca 2017, 17:49
@Pandzianikki: Wiem, że śmieszkujesz, ale przyznam Ci rację :v
Odpisz
5 marca 2017, 21:35
Jaki świetny kiciuch *v*
Odpisz
9 marca 2017, 17:24
@SamurajSonia: Ocelot.
Odpisz
5 marca 2017, 01:34
Ja chce zostac dyktatorem,ale jak wyznalem to rodzicom to sje zaczeli smiac,w obozie nie bedzie im do smiechu
Odpisz
4 marca 2017, 13:25
Wojen było chyba trochę więcej niż dwie .__.
Odpisz
4 marca 2017, 13:31
@lulul: Światowe były dwie i o te chyba chodzi
Odpisz