Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Baturaj

2 stycznia 2019, 07:31

Pierwsze - on nie miał na myśli "shouldn't" tylko "must" i to w tym sensie, że jest to fakt, który na pewno zaistnieje z logicznych przyczyn, którymi w tym wypadku są cechy kobiety w porównaniu do mężczyzny. Mógłby to powiedzieć dokładniej, ale jako że zna angielski na poziomie ósmoklasisty to nie dziwota.
Drugie - to jest STATYSTYCZNIE prawda.
Trzecie - zgadzam się. I owszem, nie obchodzi mnie, że jesteśmy JEDNYM Z NAJWIĘKSZYCH BENEFICJENTÓW BLEBLEBLE. UE stała się mafią. A ja w mafii nie chcę zostawać.

Avatar Dexterek

12 marca 2017, 14:00

Hitler, beka z dziewczyn i inwalidów... rozumiem dlaczego gimba go lubi...

Po prostu po*** do poje** ciągnie...

Avatar
Konto usunięte

31 maja 2017, 22:32

@Dexterek: 1. Korwin nienawidzi Hitlera.
2. Korwin jako jedyny chce przywrócić niepełnosprawnym i kobietą godność.
3. Korwin to najgenialniejszy człowiek na święcie.

Avatar Roxa_xd

12 marca 2017, 10:34

Gościu wie jak wsadzać kij w mrowisko xd

Avatar Crobat

12 marca 2017, 10:47

@Roxa_xd: penis

Avatar kokosek112

12 marca 2017, 14:08

@Crobat: beniz*

Avatar Davido

13 marca 2017, 12:33

@kokosek112: Ktoś wołał?

Avatar
Konto usunięte

12 marca 2017, 11:45

Wczoraj w skandalistach pięknie zaorał feminazistke

Avatar Ameron

12 marca 2017, 15:40

A właśnie co było? bo nie oglądałem.

Avatar Miguelp

12 marca 2017, 17:58

@Ameron: .

Avatar legend77

4 marca 2017, 14:39

Jeżeli chodzi o to że kobiety są głupie no to ten tego macie tu trochę tekstu.
Spośród 881 indywidualnych laureatów w gronie nagrodzonych znalazło się 49 kobiet[12] i 832 mężczyzn. Pierwszą kobietą wyróżnioną Nagrodą Nobla była Maria Skłodowska-Curie wyróżniona w dziedzinie fizyki w 1903 i chemii w 1911. Jest też jedną z dwóch osób, obok Linusa Paulinga, która otrzymała nagrodę w dwóch różnych dziedzinach. Najwięcej laureatów urodziło się na terenie USA (259 osób)[13].

Avatar
Konto usunięte

4 marca 2017, 14:53

@legend77: ale większość społeczeństwa była wtedy nastawiona że kobiety mają siedzieć w domu i pilnować dzieci a mężczyźni mogli rozwijać swoje zainteresowania

Avatar legend77

4 marca 2017, 15:06

Tylko że od 1903 do 2016 było 49 kobiet oraz chyba coś koło 320 mężczyzn.
A nagroda nobla jest wybierana spośród 300 ważnych osobistości w których znajdują znajdowały się i będą znajdować się kobiety.

Avatar Maks2603

4 marca 2017, 17:32

@legend77: Tylko, że konwencja w sprawie dyskryminacji w zatrudnieniu i wykonywaniu zawodu została wydana 1958 r., a konwencja w sprawie likwidacji wszelkich form dyskryminacji kobiet w 1979 r. no i oczywiście kobiety mogły wcześniej wykonywać różne zawody, ale miały ciężej, a w wielu społeczeństwach przekonanie jakie głosi Janusz polityki było żywe bardzo długo.

Avatar
Konto usunięte

12 marca 2017, 13:44

@legend77: Gdzieś czytałem, że u mężczyzn inteligencja ,,skacze". Polega to na tym że jeden jest geniuszem, a drugi kompletnym idiotom i rzadziej trafiają się pośredniki. U kobiet jest natomiast odwrotnie, więcej pośredników niż geniuszy i odwrotnie mądrych.

Avatar
Konto usunięte

12 marca 2017, 14:34

@Maks2603: Gdzieś czytałem, że mężczyźni częściej są skrajnościami, tzn. albo geniusze, albo idioci bez pośredników. U kobiet natomiast jest więcej pośredników, niż geniuszy i myślących inaczej.

Avatar
Konto usunięte

12 marca 2017, 11:03

Aż przypomniała mi się rozmowa w TVN gdzie gadali o tym, że na Wikipedii brakuje 5 milionów artykułów odnośnie kobiet.
Problem polega na tym, że Polska Wikipedia obecnie ma napisanych 1,5 miliona artykułów.

Avatar jacek1s

12 marca 2017, 10:54

Czytałem to jego głosem xd

Avatar
Konto usunięte

12 marca 2017, 10:52

Ocena : 1. Nie lubię memów o politykach.

Avatar Shakrit

12 marca 2017, 13:02

Strzałka : w dół
Nikt nie będzie dostosowywał obrazków do tego czy ty je lubisz czy też nie.

Avatar
Konto usunięte

12 marca 2017, 14:08

@Shakrit: Będzie, społeczność jeja dostosowuje obrazki, oby śmieszyły każdego.

Avatar TheGardenPL

12 marca 2017, 14:26

Zadowolić wszystkich to rzecz niemożliwa.

(Ale za to wkurzenie wszystkich to całkiem prosta i zabawna sprawa.)

Avatar
Konto usunięte

12 marca 2017, 15:46

@Shakrit: Obrazki mające na celu naśmiewanie się z poglądów ludzi związanych z polityką? Każdy niech sobie myśli o takich ludziach co chce, ale niech zdanie na ten temat zachowa dla siebie. Kogo obchodzi zdanie autora tego obrazka? Co ma na celu zamieszczanie tego typu treści?

Avatar Maks2603

4 marca 2017, 17:27

Avatar ololol

4 marca 2017, 14:50

A i jeszcze o lewakach!

Avatar lorax12

4 marca 2017, 14:24

Ku*win troll

Avatar kasjan132pl

4 marca 2017, 14:28

@lorax12: Janusz trolin mikke

Avatar lorax12

4 marca 2017, 14:34

@kasjan132pl: Janusz Ku*win Mekke

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ostry ten sędzia

To będzie bolało

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Chciał tylko pomóc

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka