Będzie przypał, kumacie? Chodzi o piekło!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Wielka przygoda
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Żartownisie
Jest taka skromna...
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 marca 2017, 08:13
Bóg nie istnieje
Odpisz
7 lipca 2018, 17:50
@panPepe: ups jednak istnieje
Odpisz
8 lipca 2018, 10:53
Nie pamiętam nawet kiedy to napisałem
Odpisz
20 marca 2017, 16:46
held
Odpisz
6 marca 2017, 16:04
Bóg istnieje i się tego nie wstydzę \_______/
Odpisz
6 marca 2017, 18:54
Aż ci dam łapkę w górę ^^
Odpisz
6 marca 2017, 18:56
@gotigwolf: Dzięki^^ *jednoczy się*
Odpisz
6 marca 2017, 20:01
Popieram i leci strzałka w górę. :D
Odpisz
6 marca 2017, 22:08
pjona
Odpisz
6 marca 2017, 22:14
pjona
Odpisz
8 marca 2017, 12:06
Daje strzałke w dół, ponieważ popełniłeś zasadniczy bład mówiąc że istnieje, możesz co najwyzej powiedzieć że wierzysz w to że on istnieje.
Odpisz
11 marca 2017, 19:11
popieram
Odpisz
11 marca 2017, 22:56
Popieram
Odpisz
11 marca 2017, 20:21
Imperator mnie ochroni.
No i w bibli nie ma nic o piekle.
Odpisz
4 marca 2017, 15:31
A tak wgl to skąd chrześcijanie wiedzą, że to Bóg jest prawdziwym bogiem a nie jakiś bożek polinezyjski, który nakazuje zabijać, kraść, cudzołożyć i inne pierdoły a oni tego nie robili? SZACH MAT FRUTARIANIE
Odpisz
4 marca 2017, 15:44
@Fabrizer420: Religia - wiara
Nauka - wiedza, dowody
Widzisz jakąś różnicę?
Odpisz
4 marca 2017, 16:25
A ja wierzę w naukę.
fite me
Odpisz
4 marca 2017, 17:31
A ch*j by to
Odpisz
6 marca 2017, 16:16
@Fabrizer420: Nakazuje zabijać, kraść i cudzołożyć?
Przykazanie V-Nie zabijaj
VI-Nie kradnij
VII-Nie cudzołóż
Odpisz
Edytowano - 6 marca 2017, 16:23
@Fabrizer420: Swoją wiarę opierają ( zazwyczaj ) na logicznych dowodach itp
Odpisz
6 marca 2017, 16:35
@mateczek123: Co to ma do rzeczy? Fabrizer miał na myśli że to ten inny (Polinezyjski) bożek nakazuje tak robić.
Odpisz
8 marca 2017, 12:09
@gotigwolf: Biblia nie jest logicznym dowodem, a tylko na niej opierają swoją wiarę.
Odpisz
10 marca 2017, 17:55
@Fabrizer420: Bóg jest jeden, to różne religie inaczej go nazywają i inaczej do swojej wiary podchodzą. Dla mnie Bóg to nie osoba, tylko to coś, ta istota która nas stworzyła. Dla mnie np. Bogiem jest wszechświat
Odpisz
6 marca 2017, 22:15
Ludzie! Pan Bóg mówił, że koniec świata na pewno będzie wtedy, gdy nie będziemy w niego wierzyć.
Na świecie jest coraz mniej katolików, mam więc się bać...?
Odpisz
Edytowano - 7 marca 2017, 13:10
Dobrze, że jest coraz mniej katolików, bo oni z wiarą chrześcijańską mają tyle wspólnego co darcus z Bogiem.
Odpisz
8 marca 2017, 12:03
Nie martw się islamistów jest coraz więcej, a to ten sam bóg.
Odpisz
6 marca 2017, 16:12
Nie możesz pójść do piekła jeśli piekło nie istnieje.
Odpisz
6 marca 2017, 16:19
@darcus: no dokładnie:)
Odpisz
6 marca 2017, 16:31
@darcus: Chyba, że jednak istnieje :p
Odpisz
6 marca 2017, 16:33
@darcus: Nie mozesz byc pewny czegos czego nie da rady zbadac
Odpisz
6 marca 2017, 16:34
@Michael_Craess: To zależy chyba od tego na czym opierasz swoją wiarę :/ jak na bibli to nie istnieje :) dlatego ja wiem że piekła nie ma
Odpisz
6 marca 2017, 16:35
@gotigwolf: Według biblii właśnie chyba istnieje... Tylko nikt nie mówi wprost.
Odpisz
6 marca 2017, 16:35
@Youtuber: Jak by patrzeć z rej strony to nic nie byłoby pewne:)
Odpisz
6 marca 2017, 16:36
@Youtuber: Rusz mózgownicą, a potem się wypowiadaj, mówi się, że WIERZY SIĘ w Boga, a nie, że ma się pewność, że bóg i piekło istnieją. Więc żeby w coś wierzyć nie trzeba mieć naukowych dowodów potwierdzających istnienie tego czegoś
Odpisz
6 marca 2017, 16:36
@panther500: No według bibli po śmierci nie ma nic
Odpisz
6 marca 2017, 16:38
@gotigwolf: I nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, ale duszy zabić nie mogą; bójcie się raczej tego, który może i duszę i ciało zniszczyć w piekle. Mat. 10,28
Nie pierdziel głupot, że w biblii nie ma nic o piekle
Odpisz
6 marca 2017, 18:14
@Michael_Craess: możemy na ten temat porozmawiać ale chcę się upewnić że nie przerodzi się to w kłótnie, będzie to rozmowa dwóch dojrzałe emocjonalnie ludzi na tematy duchowe ok?
Odpisz
6 marca 2017, 21:17
@gotigwolf: a o czym tu mamy gadać?
Odpisz
6 marca 2017, 21:20
@Michael_Craess: uważam że nie masz racji i w sumie tylko tyle
Odpisz
6 marca 2017, 21:23
@Michael_Craess: albo w sumie nie ma sensu rozmawiać z tobą
Odpisz
6 marca 2017, 22:11
@darcus: akurat mieliśmy dziś na religii lekcje o tym; szatanowi jest łatwiej nas zmanipulowac nas, jeśli w niego nie wierzymy. Logiczne, prawda? Tak poza tym to czym innym jest wierzyć - wiedzieć, że on istnieje, a czym innym jest oddawać mu pokłony.
Pozdrawiam katolików łączmy się ;)
Odpisz
6 marca 2017, 22:13
możesz powtórzyć bo nie zrozumiałem?
Odpisz
6 marca 2017, 22:23
@gotigwolf: to przeczytaj jeszcze raz głośno i ze zrozumieniem ;)
Odpisz
6 marca 2017, 22:24
@gotigwolf: W Biblii piszą, że po śmierci nie ma nic?
Czy ty w ogóle Biblię na oczy widziałeś?
Odpisz
Edytowano - 6 marca 2017, 22:30
@Dark123456: tylko 1 raz przeczytałem ^^ pochwalę się skromnie
Odpisz
Edytowano - 7 marca 2017, 05:59
Akurat dzisiaj na zdrowym rozsądku mieliśmy wykład o tym. Kościołowi jest łatwiej nami manipulować, kiedy wierzymy w Boga. Logiczne, prawda? Tak poza tym to czym innym jest wierzyć, a czym innym wiedzieć, że on istnieje.
Odpisz
7 marca 2017, 06:19
@darcus: ehh zobacz sobie moją rozmowe z vapownikem czy jakoś tak powina być gdzieś niżej
Odpisz
7 marca 2017, 06:38
@gotigwolf: Tylko że ja nie do ciebie pisałem.
Odpisz
7 marca 2017, 06:43
@darcus: a ok pszeplaszam i kajam się w popiele^^
Odpisz
7 marca 2017, 06:48
@gotigwolf: Wystarczyłoby 'a ok'
Odpisz
7 marca 2017, 01:31
Piekło? Co Ty wiesz o piekle?
Odpisz
6 marca 2017, 22:55
Znalazłam to po wpisaniu Radom ;-;
Odpisz
6 marca 2017, 21:29
Ale nie istnieje więc nie trzeba się bać, po śmierci idzie się tylko i wyłącznie do piachu
Odpisz
6 marca 2017, 21:27
Kurna, śmieszek o piekle i nagle połowa Jejowiczów zmienia się w teologów XDD
Odpisz
6 marca 2017, 18:39
Biblia nie potępia ludzi, którzy nie wierzą w Boga żydowskiego.
Biblia potępia ludzi, którzy odrzucają możliwość istnienia Stwórcy
Odpisz
Edytowano - 6 marca 2017, 18:57
@przemek1ni: Tak ale też i nie ^^
Odpisz
6 marca 2017, 19:00
@gotigwolf: Proszę, rozwiń swoją wypowiedź
Odpisz
6 marca 2017, 19:04
@przemek1ni: O nie znów to się dzieje; _;
Odpisz
6 marca 2017, 19:16
@przemek1ni: ( A więc od razu zaznaczę że swoje poglądy opieram na Bibli i jeśli chcesz wyjść po za ten obszar to jestem na to raczej za głupi) Efezjan bądź Efezów(w zależności od przekładu)
4 rozdział 4,5 werset(4:4,5)
oraz Jana 4 rozdział 23,24 werset ( 4:23,23)
Odpisz
6 marca 2017, 18:47
hehe
Odpisz
4 marca 2017, 15:15
"Dobra diabeł spi***alaj z tronu, wróciłem do królestwa"
Odpisz
6 marca 2017, 18:42
@pan_hejter: Śmiechłem.
Odpisz
6 marca 2017, 17:29
nie możesz umrzeć jeżeli nie wierzysz w śmierć
Odpisz