Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najbardziej realistyczny spośród modów
To by wystarczyło
Płać pan
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 11 marca 2017, 11:15
A za nią pewnie lorax i dlatego taka szczęśliwa
Odpisz
11 marca 2017, 11:28
@Princess_Unattainable: doitsu
Odpisz
11 marca 2017, 12:19
@Princess_Unattainable: Albo pod nią~
Odpisz
8 stycznia 2019, 14:59
@Princess_Unattainable: tak
Odpisz
4 marca 2017, 16:08
Odpisz
4 marca 2017, 16:15
@NightShadePL: fotoszop.
Odpisz
4 marca 2017, 16:16
@legend77: perspektywa*
Odpisz
4 marca 2017, 19:02
@MR_Lizard: I troche photoshopa.
Odpisz
4 marca 2017, 19:09
filtr to rownie dobrze mozna dodać w gimpie or somethin
Odpisz
4 marca 2017, 22:01
@MR_Lizard: Ale photoshop to poprostu takie ogólne pojęcie na edycje fotigrafii.
Odpisz
11 marca 2017, 10:57
@MR_Lizard: Jakie filtry w GIMPie? Co Ty gadasz typie? W fotografii na takim poziomie używa się głównie Photoshopa albo Lightrooma (Lightrooma częściej ponieważ pozwala on na perfekcyjne wyeksportowanie zdjęć) Jeżeli chodzi o korekty używa się Photoshopa a "Akcji" jako zamienni filtrów (Np. Akcja podbijająca HDR)
Odpisz
11 marca 2017, 14:06
@maroko11: Zajebiście, dostawać czerwone za mówienie prawdy. Co jest z Wami ludzie?
Odpisz
11 marca 2017, 10:46
W takich charzczach lubią się chować pająki, które wyglądem/kolorem przypominają osy/pszczoły/nie znam się...
Tak więc, albo ją poje**ło, albo o tym jeszcze nie wie, albo nie boi się pająków..
#NC
Odpisz
11 marca 2017, 11:49
chyba że jest ze wsi jak ja i biega po takich krzakach od dziecka i nie przeszkadza jej to
Odpisz
11 marca 2017, 12:45
@Wladimir_Putin: ja biegałam po takich chaszczach, przestałam jak mi taki "pajączek" później po ręce lazł.. fuu. -.-
Odpisz
11 marca 2017, 12:48
ja tam lubię pająki ^^
Odpisz
11 marca 2017, 12:58
@Wladimir_Putin: bo ty jesteś chłop, a ja nie -.-
Odpisz
11 marca 2017, 12:59
skąd wiesz ;)
Odpisz
11 marca 2017, 13:03
@Wladimir_Putin: skąd wiem czy jesteś chłop? bo jesteś Putin, no to raczej mężczyzna..
czy
Skąd wiem, że nie jestem chłopem? no cóż, wiem to..
Odpisz
11 marca 2017, 13:08
ach no tak....Putin....
Odpisz
11 marca 2017, 13:12
@Wladimir_Putin: no chyba, że to twoje drugie nazwisko, a tak naprawdę nazywasz się Esmeralda Sosalinta Sofia Marian Andrzej Montoia Fiore......
Odpisz
11 marca 2017, 13:13
nie do końca ^^
Odpisz
11 marca 2017, 13:23
@Wladimir_Putin: ok. :)
Odpisz
11 marca 2017, 12:34
Mandat za załatwianie potrzeb fizjologicznych w miejscu publicznym.
Odpisz
11 marca 2017, 11:33
Filtery! Filtery everywere.
Odpisz