Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nigdy na to nie wpadną
Trzeba brać osobną torbę
Tacy sami, a ściana między nami
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 listopada 2019, 17:23
xD ja po prostu rano ide xD
Odpisz
20 października 2014, 14:45
Powiedziałam : NIE! CHCĘ ZASNĄĆ! ...najgorsza decyzja ever...zsikałam się .-.
Odpisz
14 lutego 2013, 22:41
Najgorzej jest w tedy , jak ci się jeść chce , kuchnia jak u mnie na dole a horrorka strasznego się paczało >,<
Odpisz
14 lutego 2013, 20:34
Gorzej jest jak się obudzisz rano, tak z pół godziny przed budzikiem i się zastanawiasz, czy wstawać się odlać, czy się męczyć ale przeleżeć jeszcze te 30 minut.
Odpisz
14 lutego 2013, 18:18
też mam ten problem bo zawsze jak już się ułoże w wygodnej pozycji to chce siusiu!
Odpisz
14 lutego 2013, 20:23
też tak mam ale wkońcu ide :)
Odpisz
14 lutego 2013, 20:02
ten problem rozmyślamy od tysięcy lat
Odpisz
14 lutego 2013, 18:51
też tak myśle iść ? czy nie warto już ?
Odpisz
14 lutego 2013, 18:43
czasami tak mam,ale rzadko
Odpisz