To jest karabin maszynowy! Może strzelać ciągiem!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Angielskie śmieszki
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Najbardziej realistyczny spośród modów
Papierowa szkoła posting
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 marca 2017, 14:08
M2 HB QCB <3
Odpisz
5 marca 2017, 14:31
Chcę to, chcę to, chcę to <3
Odpisz
5 marca 2017, 14:39
@Monnx: Kupujemy na spółe? :v
Odpisz
5 marca 2017, 14:40
Dam Ci na prezent :3
Odpisz
5 marca 2017, 14:42
@Monnx: Danle :3
Odpisz
5 marca 2017, 15:07
Jak się bawić, to się bawić, czołg wyje**ć, krater wstawić.
Odpisz
Edytowano - 5 marca 2017, 15:17
GAU-8 Też kocham <3
Odpisz
5 marca 2017, 15:31
G8 BBQ M8
Odpisz
5 marca 2017, 15:34
@popek9001: ?
Odpisz
5 marca 2017, 15:54
tak dla mnie wygląda nazewnictwo broni palnej. W tłumaczeniu z internetowego wychodzi "great barbecue mate"
Odpisz
Edytowano - 5 marca 2017, 15:57
@popek9001: Raczej Gate Barbecue Mate biorąc pod uwagę brak litery R przy G8.
A jak się nie znasz to twój problem.
Odpisz
5 marca 2017, 16:29
@popek9001: To rozjecgać Cię Leopardem 2A7V z armatą Rh 120mm L/55 i amunicjąDM11 oraz 53 i stanowiskiem RCWS z karabinem MG4 na nabój 7,62 NATO?
Odpisz
5 marca 2017, 16:34
wiedziałem, że zaraz rzucą się na mnie znawcy (co do "r" przyznaje racje)
Odpisz
5 marca 2017, 16:36
m249 lub PKP pecheng lepszy
Odpisz
5 marca 2017, 16:39
@generalpartyzantkijeja: Nie. Mają za słabe pierdomnięcie <3
Odpisz
5 marca 2017, 16:41
m249 ma większą szybkostrzelność
Odpisz
5 marca 2017, 16:55
@generalpartyzantkijeja: Ale znacznie słabszy nabój. Pozatym M2 to inny poziom waparcia
Odpisz
Edytowano - 14 marca 2017, 14:10
widzę że znawca z World of Tanks
Odpisz
14 marca 2017, 15:16
@ChoryGrzyb: Z WiT, NTW, NS itd
Odpisz
14 marca 2017, 23:11
O doduś i izunia :v
Odpisz
Edytowano - 14 marca 2017, 23:12
@KapitanOczywisty: No cześć pattolu, coś nie tak? v:
Odpisz
14 marca 2017, 23:14
Ładny pl-01 na profilowym :v
Odpisz
14 marca 2017, 23:44
@KapitanOczywisty: A Marcin R*chacz Kotów wrzucił MABSa v:
Odpisz
15 marca 2017, 17:29
Noo :V
Odpisz
5 marca 2017, 14:07
Już wiem co chce na urodziny
Odpisz
5 marca 2017, 14:08
@massesd: Idealne do rozganiania przedstawicieli handlowych
Odpisz
Edytowano - 5 marca 2017, 14:23
tłumów na lotnisku, ewentuań zebrań furryfags
Odpisz
6 marca 2017, 22:01
@kasjan132pl: And remember, No Russian
Odpisz
6 marca 2017, 22:08
@kozaczeq: And remember, no anime retards
Odpisz
5 marca 2017, 16:24
Jaka jest oryginalna nazwa na YT ?
Odpisz
Edytowano - 5 marca 2017, 17:21
@FuryGaming: Serio nie chciało ci się sprawdzić i wpisać tytułu?
Odpisz
5 marca 2017, 17:25
Nie wiem, czasem tytuł jest inny niż w oryginale.
Odpisz
5 marca 2017, 17:27
@FuryGaming: Mogłeś się pofatygować
Odpisz
5 marca 2017, 17:38
Sprawdziłem 3 minuty po napisaniu 1. komentarza. Ale spytałem się.
Odpisz
5 marca 2017, 17:39
@FuryGaming: Jak śmiałeś
Odpisz
5 marca 2017, 14:13
*głosem Grubego z TF2* Jatatatatatata jatatatatata dudoderodo Kaboom kaboom.
Odpisz