Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nie są aż takie pyszne
Pilne
Przerwa na herbatkę
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 marca 2017, 19:02
Mniam~
Odpisz
5 marca 2017, 19:25
@lorax12: Czemu w komentarzach tak często wstawiasz ten znak "~"?
Odpisz
5 marca 2017, 19:27
@kamykPL: *wdech*
~
Odpisz
5 marca 2017, 19:35
@lorax12: Czyli mi nie powiesz bo sam nie wiesz?
Odpisz
5 marca 2017, 19:38
@kamykPL: po prostu to akcent... albo robaki
Jaką wersję wolisz?
Odpisz
5 marca 2017, 19:40
@lorax12: Niech będzie ta pierwsza ale... jak to akcent?
Odpisz
5 marca 2017, 19:44
@kamykPL: no po prostu
Słów pisanych nie można akcentować nie?
Więc postanowiłem to zrobić
Odpisz
5 marca 2017, 19:50
@lorax12: Czyli te twoje mniam to: mniAM?
Odpisz
5 marca 2017, 19:51
@kamykPL: nie taki akcent
Odpisz
5 marca 2017, 19:53
@lorax12: Jaki zatem?
Odpisz
5 marca 2017, 19:56
@kamykPL: on akceptuje cały wyraz bądź zdanie
I ma nadawać mu taki... delikatnie zalotny wydźwięk
Odpisz
5 marca 2017, 21:17
@lorax12: Rozumiem.
Odpisz
6 marca 2017, 06:31
@kamykPL: potas
Odpisz
14 marca 2017, 16:23
@lorax12: tlen
Odpisz
14 marca 2017, 16:31
@kamykPL: Kochaj się ze mną ~
Odpisz
14 marca 2017, 16:37
@SCP_999: gwałt~
Odpisz
14 marca 2017, 16:45
@lorax12: Nie tylko zalotny:
"BAKA~~"
Odpisz
14 marca 2017, 16:47
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: tsundere~
Odpisz
14 marca 2017, 16:54
@lorax12: Masturbacja~
Odpisz
14 marca 2017, 17:01
@absol: czytasz mi w myślach~
Odpisz
14 marca 2017, 17:01
@lorax12: Mówiłem ci już kiedyś że myśle tak samo~
Odpisz
14 marca 2017, 17:08
@absol: sprawdza się to~
Odpisz
14 marca 2017, 17:12
@lorax12: Chyba jest tylko jedna osoba na świecie z takim umysłem jak ja~
Odpisz
14 marca 2017, 17:16
@absol: możliwe
Odpisz
14 marca 2017, 17:20
@lorax12: Ja tam lubię robaczki w zdaniach. Lorax jest przez to rozpoznawalny. :V
Odpisz
14 marca 2017, 17:25
@Cypeq: <3~
Odpisz
14 marca 2017, 17:26
@lorax12: przyrost naturalny~
Odpisz
14 marca 2017, 17:27
@Jackuquez: ~
Odpisz
14 marca 2017, 18:05
@lorax12: ~
Odpisz
14 marca 2017, 18:07
@lorax12: <3333trzy3333
Odpisz
14 marca 2017, 19:03
@lorax12: też moge taki znaczek czy masz prawa autorskie~
Odpisz
14 marca 2017, 19:03
@Aatroxu: możesz możesz
Odpisz
14 marca 2017, 19:18
@lorax12: dziekować dobry człowieku
Odpisz
14 marca 2017, 19:22
@Aatroxu: ok :3
Odpisz
15 marca 2017, 18:40
@lorax12: Ku*wa, ten skurczybyk znowu ma robaki.
Odpisz
15 marca 2017, 18:46
@sliwka20v: ;3
~~~~~~~
Odpisz
15 marca 2017, 18:51
@lorax12: ©~~~~~~~~~~<
it's glizda maj frend
faking killer xD
it's glizda really xD
pozdro da paszobicepsów
Odpisz
15 marca 2017, 19:25
@lorax12: Wiesz, co to oznacza?
Odpisz
15 marca 2017, 19:30
@sliwka20v: tak~
Odpisz
15 marca 2017, 22:16
@lorax12: Znów Cię odrobaczę c:<
Odpisz
16 marca 2017, 06:28
@sliwka20v: d-dobrze~
Odpisz
16 marca 2017, 09:13
@lorax12: *Odrobacza Cię po raz trzeci* I żeby mi to było ostatni raz.
Odpisz
16 marca 2017, 10:37
@sliwka20v: ~
Odpisz
16 marca 2017, 10:40
@lorax12: ~
Odpisz
16 marca 2017, 10:41
@sliwka20v: ~
A jak się odrobacza~ ?
~
Odpisz
16 marca 2017, 13:11
@absol: porwij mnie~
Odpisz
16 marca 2017, 14:16
@lorax12: Kto?~
Odpisz
16 marca 2017, 14:33
@absol: u~
Odpisz
16 marca 2017, 14:48
@lorax12: *zapładnia Lorax* Wasze plany legły w gruzach~
Odpisz
Edytowano - 16 marca 2017, 15:00
@Jackuquez: *zamyka szybko łono*
Odpisz
16 marca 2017, 15:02
@lorax12: Jak ;-;
Odpisz
16 marca 2017, 15:05
@Jackuquez: magia~
Odpisz
16 marca 2017, 15:17
@lorax12: ;C
Odpisz
16 marca 2017, 15:24
@Jackuquez: c:
Odpisz
16 marca 2017, 17:14
@lorax12: *Patrzy na łono lorax*
Odpisz
16 marca 2017, 17:26
@absol: co się gapisz?
Odpisz
16 marca 2017, 17:45
@lorax12: Mogę się dołączyć? C;
Odpisz
16 marca 2017, 17:47
@Cypeq: ok
Odpisz
16 marca 2017, 17:49
@lorax12: Yay! *dołącza się* <:
Odpisz
16 marca 2017, 17:51
@Cypeq: :3
Odpisz
16 marca 2017, 17:53
@lorax12: ( ゚v ゚)
Odpisz
Edytowano - 16 marca 2017, 18:07
@lorax12: Patrzyłem na tą magię~
Odpisz
16 marca 2017, 18:09
@lorax12: A właśnie mogę się dołączyć?
Odpisz
16 marca 2017, 18:12
@absol: dawaj~
Odpisz
16 marca 2017, 18:14
@lorax12: Co byś mi zaproponowała zrobić
Odpisz
16 marca 2017, 18:20
@absol: użyć tego małego języka~
Odpisz
16 marca 2017, 18:23
@lorax12: chętnie powiedz gdzie go chcesz dostać~
Odpisz
16 marca 2017, 18:26
@absol: najlepiej wszędzie~
Odpisz
16 marca 2017, 18:30
@lorax12: *zaczyna od sutków* jesteś gotowa?~
Odpisz
16 marca 2017, 18:44
@lorax12: *ssie je dalej namiętnie* co nam dalej z tobą zrobić?~
Odpisz
16 marca 2017, 18:45
@absol: Co tu się... ;-;
Odpisz
16 marca 2017, 18:46
@sliwka20v: no przecież wiesz~
Odpisz
16 marca 2017, 18:52
@absol: Nie... nie.. o nie! Zaraziliście mnie robakami~
Odpisz
16 marca 2017, 18:56
@sliwka20v: Przyzwyczaisz się~
Odpisz
16 marca 2017, 19:00
@absol: z tym lepiej na priv
Odpisz
16 marca 2017, 19:02
@lorax12: No to może dokończmy to na priv o 22-23?
Odpisz
16 marca 2017, 19:04
@absol: o tak późnej nie da rady
Odpisz
16 marca 2017, 19:06
@lorax12: no to o której godzinie?~
Odpisz
16 marca 2017, 19:09
@sliwka20v: Ej ~
Jak się odrobacza ~ ?
Odpisz
16 marca 2017, 19:10
@absol: nawet teraz
Odpisz
16 marca 2017, 19:11
@lorax12: akurat teraz jestem lekko zajęty więc może przy tej 22-23?~
Odpisz
16 marca 2017, 19:13
@absol: no właśnie nie mogę
Odpisz
16 marca 2017, 19:19
@lorax12: A pózniej wcześniej?
Odpisz
16 marca 2017, 19:23
@absol: najwyżej jutro
Odpisz
16 marca 2017, 19:24
@lorax12: a to jutro o której?
Odpisz
16 marca 2017, 19:40
@absol: po południu
Może 16?
Odpisz
16 marca 2017, 19:46
@lorax12: Ok chętnie~
Odpisz
16 marca 2017, 19:48
@lorax12: Ja tez chce sie zarazic
O, juz~
Odpisz
16 marca 2017, 20:18
@Cypeq: :3
Odpisz
16 marca 2017, 20:20
@absol: spoko
Odpisz
16 marca 2017, 20:41
@TheHunterMikiPL: Nie mam pojęcia, ale jakoś tak się nauczyłam. Mogę kogoś odrobaczyć za 5 jejodolarów.
Odpisz
16 marca 2017, 20:42
@sliwka20v: No to jak odrobaczałaś ich, jak nie wiesz...
Odpisz
16 marca 2017, 20:58
@TheHunterMikiPL: Nie mam zielonego pojęcia. Jestem na tyle wybitna, że potrafię coś zrobić bez nauk... dobra, kogo ja oszukuję, jestem tylko przegrywem.
Odpisz
Edytowano - 16 marca 2017, 22:20
@sliwka20v: Ale robaki ma się w tyłku... Chyba... To chyba się coś z tyłkiem robi
( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS
Musiałem przenieść lennego do następnego wiersza, bo mi go na pół podzieliło ;-;
Odpisz
16 marca 2017, 22:21
@TheHunterMikiPL: Nie tylko w tyłku... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
16 marca 2017, 22:25
@sliwka20v: To gdzie jeszcze? ( ͡° ͜ʖ ͡°( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
16 marca 2017, 22:27
@TheHunterMikiPL: Ty już dobrze wiesz gdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
16 marca 2017, 22:30
@sliwka20v: nie ma to jak z 8 komentarzy zrobić 104
Odpisz
16 marca 2017, 22:31
@absol: heh
Odpisz
14 marca 2017, 18:53
vore ͡° ͜ʖ ͡°
Odpisz
14 marca 2017, 21:34
@revan21: goreʖ ͡°
Odpisz
6 marca 2017, 14:40
5/5 i do ulu
Odpisz
5 marca 2017, 18:01
?
Odpisz
5 marca 2017, 18:06
u = you= ciebie
Odpisz
5 marca 2017, 18:42
@generalpartyzantkijeja: dzięki
Odpisz
5 marca 2017, 18:33
lol
Odpisz